Jump to content

E90 320d


alex 83

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samsar amator. :)

 

profi nu amator :)

 

 

era sa-misar-a ochii cand am aflat.... :)

noroc ca am inima tare...acu inteleg de unde (audi A5,bmw,bmw,bmw,...etc...bmw...) ;)

 

si daca ar fii ( DACA ) care ar fii problema ?

 

eu din fericire il cunosc personal si nu am decat cuvinte de lauda la adresa lui, super baiat !

 

le: "boala romanului" sa tine "contabilitatea" altuia :)

Edited by alex_55
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Samsar amator. :)

 

profi nu amator :)

 

 

era sa-misar-a ochii cand am aflat.... :)

noroc ca am inima tare...acu inteleg de unde (audi A5,bmw,bmw,bmw,...etc...bmw...) ;)

 

si daca ar fii ( DACA ) care ar fii problema ?

 

eu din fericire il cunosc personal si nu am decat cuvinte de lauda la adresa lui, super baiat !

 

le: "boala romanului" sa tine "contabilitatea" altuia :)

 

 

Tu te contrazici de la un topic la altul, acum cateva minute citeam pe un topic deschis de tine in care tineai contabilitatesa si condamnai exact ce aperi aici - fara sa ma leg de persoane ci strict de obiect, de idee ... get a life

 

Pt cei care nu au pierdut vremea citind topicul respectiv si au acum timp de pierdut :

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...20&start=20

Link to comment
Share on other sites

Tu te contrazici de la un topic la altul, acum cateva minute citeam pe un topic deschis de tine in care tineai contabilitatesa si condamnai exact ce aperi aici - fara sa ma leg de persoane ci strict de obiect, de idee ... get a life

 

Pt cei care nu au pierdut vremea citind topicul respectiv si au acum timp de pierdut :

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...20&start=20

 

Las mei...nu sti cum e...cel care face morala altuia sigur a fost si el sau este in aceeasi oala...dar e bine sa arati cu degetu pe altu... :)

 

p.s. topicul asta mai are rost daca masina numai exista la user ?! :)

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Tu te contrazici de la un topic la altul, acum cateva minute citeam pe un topic deschis de tine in care tineai contabilitatesa si condamnai exact ce aperi aici - fara sa ma leg de persoane ci strict de obiect, de idee ... get a life

 

Pt cei care nu au pierdut vremea citind topicul respectiv si au acum timp de pierdut :

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...20&start=20

 

Las mei...nu sti cum e...cel care face morala altuia sigur a fost si el sau este in aceeasi oala...dar e bine sa arati cu degetu pe altu... :)

 

p.s. topicul asta mai are rost daca masina numai exista la user ?! :)

NU

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.