Jump to content

Manual (documentatie) BMW E46


C0C0

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wlf: pentru 325 ci nu este...

77449[/snapback]

 

Nu conteaza ce model este. Este de E46, indiferent ce motorizare este, e la fel.

 

Acuma ca am dat la mai multi link-ul, dati-l mai departe la altii care vor, dar pe PM, pentru ca asa este regula.

Link to comment
Share on other sites

Salut

Sunt de ieri posesorul unui BMW 320d (2001). Masina este super,se comporta foarte bine, consuma (relativ) putin! Problema este ca manualul ei este in germana si nu inteleg mai nimic din el. Ma poate ajuta cineva cu un manual, in engleza sau romana?

53793[/snapback]

 

 

Scrie-mi pe mail alexandru.orghidan@gmail.com ca iti dau manualul

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
multumesc celui care mi-a trimis manualul...bafta

73190[/snapback]

Poti sa-mi trimiti si mie manualul pentru e46. Am inteles ca nu este nici o diferenta intre benzina si mot - importanta este caroseria ! Asa sa fie?

Adresa de email: octavian.nita@danone.com.

 

Multumesc mult!

Link to comment
Share on other sites

ciao

 

sunt posesor al unui bmw 320d din 2001 - 136 de cai si v-as ruga frumos daca puteti si aveti, sa-mi trimiteti si mie careva manualul de utilizare in lb romana sau engleza la adresa : alintrambitas@yahoo.com

 

va multumesc mult

Link to comment
Share on other sites

Salut

Sunt de ieri posesorul unui BMW 320d (2001). Masina este super,se comporta foarte bine, consuma (relativ) putin! Problema este ca manualul ei este in germana si nu inteleg mai nimic din el. Ma poate ajuta cineva cu un manual, in engleza sau romana?

53793[/snapback]

 

 

 

salut am un manual in limba engleza ,ma ocup de diagnoza si chip ,mugur 0724 333 222

numai bine

Link to comment
Share on other sites

Salut BMW istilor !! si eu sant nou pe aici si mi pare bine sa vad ca sante ti asa uniti.

Deocamdata daca ma pute ti ajuta cu un manual de 318d din 2003 v as fi recunoscator.

bafta la toti..!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.