Jump to content

dash pc 2


Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salut...

 

vl20sas imi trebe si mie neaparat o jucarie de asta... Zi-mi te rog daca se poate exact modelele pieselor pe care le-ai folosit. Carpc, monitor, shi in genere tot ce ti-a trebuit sa il pui pe masina... PLSS!!!! ai putea sa imi dai si ceva linkuri unde sa citesc cate ceva despre carpc?

 

ti l-ai montat singur?

Banuiesc ca muzica asculti de pe carpc. Ce placa de sunet are? cat scoate? e buna calitatea sunetului?

 

te mai intreb eu daca imi vine ceva...

 

Merci!

Link to comment
Share on other sites

salut...

 

vl20sas imi trebe si mie neaparat o jucarie de asta... Zi-mi te rog daca se poate exact modelele pieselor pe care le-ai folosit. Carpc, monitor, shi in genere tot ce ti-a trebuit sa il pui pe masina... PLSS!!!! ai putea sa imi dai si ceva linkuri unde sa citesc cate ceva despre carpc?

 

ti l-ai montat singur?

Banuiesc ca muzica asculti de pe carpc. Ce placa de sunet are? cat scoate? e buna calitatea sunetului?

 

te mai intreb eu daca imi vine ceva...

 

Merci!

68166[/snapback]

 

 

sa o iau de la coada.

 

sunetul e perfect ,ii dai si u ce frecvente vrei eu am boxele masinii si da bass clar si basss :)

 

toata muzica e de pe el,da l-am montat singur

 

iti dau lincuri daca vrei dar eu vand masina si vand si asta ca nu da lumea bani pe el ca nu stiu ce sa faca cu el :blink:

 

daca ai mai multe info ma gaseti pe messenger la yahoo claudiu_sas

Link to comment
Share on other sites

sa o iau de la coada.

 

sunetul e perfect ,ii dai si u ce frecvente vrei eu am boxele masinii si da bass clar si basss :)

 

toata muzica  e de pe el,da l-am montat singur

 

iti dau lincuri daca vrei dar eu vand masina si vand si asta ca nu da lumea bani pe el ca nu stiu ce sa faca cu el :)

 

daca ai mai multe info  ma gaseti pe messenger la yahoo claudiu_sas

68182[/snapback]

 

 

era boul de fartimio logat :blink: si nu am vazut ..deci cum scrie sus :)

Link to comment
Share on other sites

vl20sas ... fa si tu o copie a softului ala daca vrei si o shareuiesti si cu noi ??:blink:

 

cum ti se pare grosser reisenplaner ala ???? nu are el in dealii decat bucul dupa cate am vazut dar e ok !... nu ti s'a intamplat sa mergi si prin olt ?? sau pe calea ferata pt scurte portiuni de drum ??

Edited by oSerX
Link to comment
Share on other sites

:)

vl20sas ... fa si tu o copie a softului ala daca vrei si o shareuiesti si cu noi ??:blink:

 

cum ti se pare grosser reisenplaner ala ???? nu are el in dealii decat bucul dupa cate am vazut dar e ok !... nu ti s'a intamplat sa mergi si prin olt ?? sau pe calea ferata pt scurte portiuni de drum ??

68314[/snapback]

 

 

BA DA :)

 

softul care din ele?la de navi sau ala de carpc?

Link to comment
Share on other sites

navi il am si eu original ca ala mi'a venit cu gpsul ..... de la carpc .... toata interfata aia ! e mare ?

68382[/snapback]

 

 

nu e mare are cam 3mb,dar nu ai ce face cu el ,ca se inregistraza la ei(softul genereaza un cod si trimiti codul prin mail la ei si ei trimit serialul)am cautat un crak,dar degeaba,

 

ps il piti lua de pe www.cartft.com e acolo dar e demonstrativ(SE INCHIDE DUPA 10 MI)

Link to comment
Share on other sites

Extraordinara treaba cu PC-ul, o sa ma apuc sa-mi fac si eu imediat cum da caldura, sa pot sta la masina. In loc sa-ti iei o navigatie originala second de BMW care e la acelasi pret....mai bine ce ai facut tu. In plus e si chestia cu internetul, daca intradevar faci bussines si ai nevoie de email sau de messenger - ideea e super. Se poate pune pe USB o placa de sunet super tare, eventual cu 6 canale, si iei toate karman/kardon-urile. Pacat ca-ti vinzi masina, am vazut-o pe 4tunning, sper sa-ti achizitionezi una mai marpha. Numai bine
Link to comment
Share on other sites

Extraordinara treaba cu PC-ul, o sa ma apuc sa-mi fac si eu imediat cum da caldura, sa pot sta la masina. In loc sa-ti iei o navigatie originala second de BMW care e la acelasi pret....mai bine ce ai facut tu. In plus e si chestia cu internetul, daca intradevar faci bussines si ai nevoie de email sau de messenger - ideea e super. Se poate pune pe USB o placa de sunet super tare, eventual cu 6 canale, si iei toate karman/kardon-urile. Pacat ca-ti vinzi masina, am vazut-o pe 4tunning, sper sa-ti achizitionezi una mai marpha. Numai bine

69501[/snapback]

 

Pai vezi ca omul isi vinde masina, si da dash-pc-ul separat. Poate il cumperi de la el, decat sa mai trimiti bani dincolo si sa astepti dupa pachet.

Link to comment
Share on other sites

nu il mai dau separat,il dau cu tot cu masina

:blink:

 

m-am razgandit

69578[/snapback]

 

 

Pai si vrei sa-ti cumperi alta masina in loc? sau devi pieton...ar fi pacat sa dispari din comunitatea BMW, deci cumpara-ti tot un BMW

Link to comment
Share on other sites

NUU,TOT BMW VREAU ,DAR UN E60 :blink:

69655[/snapback]

 

Frumos....scump...asta vine deja cu navigatie si toate cele...te pot ajuta cu un link..pt o masina la "mana a doua" din 2005 dar E90 serie 3 21900E acolo, cred ca se negociaza la 21500E plus vama aici, te duce la 24000E, face cat doua E46 :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.