Jump to content

Blue cat - 135i 2008


suri

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

relax... mie mi se intampla la 2 zile! :)

 

ideal ar fi s-o vezi cum merge pe uscat si nu cu cauciucuri de vara!!! sau in fine, mai bine vara, cand chiar poate sa-ti arate ce stie sa faca! :)

Link to comment
Share on other sites

poate mai mult de atat ???? :) sa vina varaaaaaaaaa :)

 

buey, alooo....mai stai la rand, o iei si tu pe urma lu' @mas cu 7-aru :)

dupa cum mi sa promis, este randul meu sa ma trag cu "Kent-ul"...nu suri? :)

 

ON: iti pui cauciucuri de iarna pe jentele actuale, sau te gandesti sa iti faci un set de iarna complet cu tot cu jante?

Link to comment
Share on other sites

@gunther:

 

anytime!

 

astept set complet de roti pe 17! mi-e mila de jantele astea sa le omor... mai ales ca pe ele am cauciucuri mixte, mai late pe spate si mai inguste pe spate...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

heeeeeeeeeeeeelp!!!!

 

mi s-a zgariat pielea pe scaunul din dreapta!!!! nu e foarte adanca, dar este pe una dintre aripioarele scaunelor si se vede!!! <_< :) nu e problema ca se vede, ci ca e acolo!!!!!!!!!!!

 

stie cineva daca ii mai pot face ceva?? pielea asta este mult mai sensibila decat cea pe care o aveam pe 120... :bashwall:(

Link to comment
Share on other sites

heeeeeeeeeeeeelp!!!!

 

mi s-a zgariat pielea pe scaunul din dreapta!!!! nu e foarte adanca, dar este pe una dintre aripioarele scaunelor si se vede!!! <_< :) nu e problema ca se vede, ci ca e acolo!!!!!!!!!!!

 

stie cineva daca ii mai pot face ceva?? pielea asta este mult mai sensibila decat cea pe care o aveam pe 120... :bashwall:(

 

imediat furnizam solutia ..e mai simplu si mai ieftin decat crezi :unsure:

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...80&start=80

 

Ai nr in topic ..Toti care l-au vizitat au fost multumiti !...Are atelierul exact unde avea Florian service pe Mihai Bravu ..

Edited by myxage
Link to comment
Share on other sites

cam asa ceva... ma enerveaza insa foarte tare ca eu ma port cu manusi cu ea, am renuntat la blugi cu capse, la inele, incerc sa nu calc pe prag ca sa nu-l zgarii, nu mai mananc in masina, etc si cei care se urca in dreapta... n-au niciun stres... ca dovada ca zgarietura e pe scaunul din dreapta!!!! <_<

 

si apropo de asta... prima persoana care mi-a zgariat 120-ul, atunci cand l-am luat (era impecabil!!!) a fost... maica-mea!! cand s-a dat jos din masina mi-a zgariat cu niste ciocate plasticul de pe buzunarul interior al usii... evident, am ramas cu zgarietura aia aproape 2 ani pana cand am schimbat fata de usa!!

Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE

acuma,normal eu sunt ala plin de invidie...care rajgaie peretii cu unghiile,dar

culoarea zici ca e masina de firma lipsa totala de personalitate...iar stikeru ala o mare tiganie

inteleg,asta cu reisarii cu apartenenta de club dar mergea unu mai mic mult mai mic pe spate cat sigla.

Link to comment
Share on other sites

acuma,normal eu sunt ala plin de invidie...care rajgaie peretii cu unghiile,dar

culoarea zici ca e masina de firma lipsa totala de personalitate...iar stikeru ala o mare tiganie

inteleg,asta cu reisarii cu apartenenta de club dar mergea unu mai mic mult mai mic pe spate cat sigla.

 

culoarea e superba... mai ales cand masina e proaspat spalata si reflecta tot ce e in jur...

 

cat despre sticker... pozele erau facute la o gala anonymous. stikerele sunt standard ca marime... dar relax, stickerul parasolar nu mai exista... a ramas doar semnul intrebarii de pe spate! <_<

Link to comment
Share on other sites

cam asa ceva... ma enerveaza insa foarte tare ca eu ma port cu manusi cu ea, am renuntat la blugi cu capse, la inele, incerc sa nu calc pe prag ca sa nu-l zgarii, nu mai mananc in masina, etc si cei care se urca in dreapta... n-au niciun stres... ca dovada ca zgarietura e pe scaunul din dreapta!!!! <_<

 

si apropo de asta... prima persoana care mi-a zgariat 120-ul, atunci cand l-am luat (era impecabil!!!) a fost... maica-mea!! cand s-a dat jos din masina mi-a zgariat cu niste ciocate plasticul de pe buzunarul interior al usii... evident, am ramas cu zgarietura aia aproape 2 ani pana cand am schimbat fata de usa!!

Offf ... hai mai ca e doar o masina ... cam multe sacrificii sa o pastrezi impecabila .. nu crezi? :)

Link to comment
Share on other sites

Deja ai ajuns la extreme ... eu nu ma refeream la asta .. dar ..

Vai .. Doamne .. mi s-a zgariat pielea ...

Aaaa... nu fumez in masina .. ma dau jos ..... etc ...

Am impresia ca uneori, unii oameni sunt mai grijulii cu masinile decat cu propria persoana .. :bashwall:

NU? :)

 

LE: Plus de asta .. singura modalitate de a mentine o masina curata si nelovita in Bucuresti e sa o iei cu tine in apartament ...

Pana mea .. eu am gasit masina lovita de 4 ori iarna asta ... in diferite colturi .. <_<

Edited by X X L
Link to comment
Share on other sites

Alea nu sunt sacrificii ci grijĂŁ.

 

Unii oameni nu suportĂŁ sĂŁ meargĂŁ ĂŽntr-o maÂşinĂŁ cu multe semne de uzurĂŁ, alĂžii stau cu noroi pe preÂşuri Âşi cu praf de un deget pe bord.

 

Nu toatã lumea gândeºte la fel.

Eu stiu unii cu icoane in torpedou........ nu toti oamenii sunt la fel, intr-adevar!

Link to comment
Share on other sites

Si eu am o cruciulita micuta agatata la oglinda .. si nu vad nimic rau in asta .. oricum .. esti pe langa .. cu treaba cu icoana .. discutam de grija de masina (nu fumez in ea, nu ma imbrac in blugi cu capse pt ca zgarii scaunele, imi tai unghiile ca sa nu zgarii volanul, schimb vitezele cu 2 degete .. ca sa nu se uzeze nuca.. <_< etc :))
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.