Jump to content

all new..proiect bmw(jhs)


heavystorm2005

Recommended Posts

nu imi plac emblemele alea cu M , mai bine ai pune unele carbon

initial vroiam carbon dar sunt cam scumpe... :) poate in viitor...

 

frumos, arata mai bine cu stopurile astea

 

dap si mie imi plac astea mai mult..dar curand o sa am leduri:)

 

 

pe pisoi nu dau asa bine cu leduri ...si emblemele originale BMw ar fi cele mai potrivite ..de faruri mai trebuie sa scapi :) ...in rest numai de bine ...

 

PS ..suntem aici te urmarim !.:)

Edited by myxage
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

din faruri taie firele care duc la ledurile alea micutze.. lasa la pozitie sa se vada daor angel eyesu..

uitati unele pe led care se vad superb noaptea.. pe real se vad superb.. o sa le vedeti la intalnire.

frumoasa culoarea.. dar daca tot ai facut-o mata as fi renuntat la embleme de tot.. sa nu se vada ce e masina:D cat mai simpla.. si cu portbagaju drept

Link to comment
Share on other sites

Cum deschizi portbagajul?

 

Am mai vãzut la un alt E36 cã avea o sârmã pânã În stânga scaunului ºoferului... :)

Avea un baiat din zona tot asa una fara nimic pe portbagaj , dar avea un sistem cu clicket cumva , apasa pe portbagaj in jos si se deschidea , asa luase masina din germania

Link to comment
Share on other sites

din faruri taie firele care duc la ledurile alea micutze.. lasa la pozitie sa se vada daor angel eyesu..

uitati unele pe led care se vad superb noaptea.. pe real se vad superb.. o sa le vedeti la intalnire.

frumoasa culoarea.. dar daca tot ai facut-o mata as fi renuntat la embleme de tot.. sa nu se vada ce e masina:D cat mai simpla.. si cu portbagaju drept

initial am vrut sa scot emblemele si chederele sa fac usi si aripi shaved..dar m-am gandit ca lookul oem e cel mai frumos... vroiam embleme din fibra de carbon..o sa fac si inv asta.. dar nu acum:P astept sa imi rev putin cu banii imi plac stopurile cu leduri..sunt superbe!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
chiar daca prefer tot timpul masinile mai noi si nemodificat pot sa zic ca masina ta chiar a iesit super bine...si culoare si cum arata ai facut o masina de nota 11...felicitari pt proiectul reusit..stopurile arata mult mai bine ca cele vechi....si eu sunt de parere ca mai trebuie schimbate emblemele cu cele originale bmw si farurile....in rest e perfecta...sa speram ca si interiorul e la fel de reusit...asteptam noi poze si bafta in continuare...sa o stapanesti sanatos
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1- misto masina...imi place culoarea...a iesit super

2- ai xenoane pe proiectoare? daca nu ce ai ca imi place cum da...

3- stopurile pe led puneti din alea M look rosu jos cu alb sus ca dau perfect...

4- cand o sa vopsesti jantele...?

 

spor in continuare

 

1.mersi :)

2.am xenon la proiectoare 8000k.

3.stopuri urmeaza la primavara.

4.jantele o sa fie vopsite zilele astea dar astept sa se mai elibereze la vopsitorie,si sa gasesc niste roti ,,ca sa am ce pune la masina o sap pana sunt gata jantele astea! :)

Edited by heavystorm2005
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.