Jump to content

B-14-BYE Fostul NIZ SUpercar COncept


B-14-BYE

Recommended Posts

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu-mi plac nemtoaicele cu fata de asiatica si fund de negresa si care vorbesc franceza cu accent moldovenesc.

 

incearca sa iti faci o imagine despre ce vrei sa obtii la final si lucreaza in ideea respectiva.

 

parerea mea, oricum felicitari pentru efort. mie nu prea imi place, deocamdata :)

Edited by cat
Link to comment
Share on other sites

cum ziceti voi.. probabil sigur nu ati vazut masina pe real.. a fost una din cele mai frumoase pisici d pe la noi si din cate vad aspectu a ramas acelasi b chiar inbunatatit. cum puteti spune ca una simpla.. arata mai bine ca una facuta cu gust nu spoilere d`alea de atarna pana in pamant s patratzose..masina pe strada.. spui ca e un m3 nou sau cevamodel nou.. dar probabil unii dintre voi viseaza doar la masinidupa youtube.. sau a luat marca bmw in brate si il vrea stock. ca majoritatea palariosilor de tzigani care si-au cumparat e36..ma luati cu japoneze italience. masina are un body kit cu niste aripi un pik umflate.. o vopsea super tare.. o evacuare finutza.. niste bari finutze. daca asta nu e parerea voastra. sa fiti sanatosi si va multumesc pt defectele care le-ati gasit.
Link to comment
Share on other sites

cum ziceti voi.. probabil sigur nu ati vazut masina pe real.. a fost una din cele mai frumoase pisici d pe la noi si din cate vad aspectu a ramas acelasi b chiar inbunatatit.

.....................

asta e parerea ta, eu stiu masina asta de ft mult timp, de cand era stock si NEAGRA si chiar si atunci arata muult mai bine ca acum... din pacate

Link to comment
Share on other sites

cum ziceti voi.. probabil sigur nu ati vazut masina pe real.. a fost una din cele mai frumoase pisici d pe la noi si din cate vad aspectu a ramas acelasi b chiar inbunatatit. cum puteti spune ca una simpla.. arata mai bine ca una facuta cu gust nu spoilere d`alea de atarna pana in pamant s patratzose..masina pe strada.. spui ca e un m3 nou sau cevamodel nou.. dar probabil unii dintre voi viseaza doar la masinidupa youtube.. sau a luat marca bmw in brate si il vrea stock. ca majoritatea palariosilor de tzigani care si-au cumparat e36..ma luati cu japoneze italience. masina are un body kit cu niste aripi un pik umflate.. o vopsea super tare.. o evacuare finutza.. niste bari finutze. daca asta nu e parerea voastra. sa fiti sanatosi si va multumesc pt defectele care le-ati gasit.

 

 

e misto masina , eu i-as pune doar jantele de m3 evo pe 19 inapoi.....am vazut-o si eu acu cativa ani prin buc si era cu jantele alea.....si m-am tot uitat dupa ea.....si chiar daca am m3 ....mi-ar place sa o am prin ograda...... :)

 

eu nu am ce sa-i bag devina....

 

 

p.s. ce cod de culoare e? alpine white cu perla?

Edited by Calin
Link to comment
Share on other sites

nu prea va inteleg cu lookul de japoneza.. de la jante ? sau de la stopuri ? ca sincer ca spoilere..aripi latite.. e copiat dupa m3 care si ala are aripile latite.. tot bara asta..

va multumesc frumos o sa revin cu poze indata ce se mai schimba ceva pe la masina. sper sa trec si pe la intalniri

Link to comment
Share on other sites

nu prea va inteleg cu lookul de japoneza.. de la jante ? sau de la stopuri ? ca sincer ca spoilere..aripi latite.. e copiat dupa m3 care si ala are aripile latite.. tot bara asta..

va multumesc frumos o sa revin cu poze indata ce se mai schimba ceva pe la masina. sper sa trec si pe la intalniri

 

De la stopuri, portbagaj, jante Âşi bĂŁri.

Link to comment
Share on other sites

nu prea va inteleg cu lookul de japoneza.. de la jante ? sau de la stopuri ? ca sincer ca spoilere..aripi latite.. e copiat dupa m3 care si ala are aripile latite.. tot bara asta..

va multumesc frumos o sa revin cu poze indata ce se mai schimba ceva pe la masina. sper sa trec si pe la intalniri

 

De la stopuri, portbagaj, jante Âşi bĂŁri.

 

+ faruri, alea sunt cel mai mare kitch .... parerea mea :)

Link to comment
Share on other sites

ĂnsĂŁ când modifici o maÂşinĂŁ vrei sĂŁ obĂžii un aspect cât mai frumos. :)

Nu te mulÞumeºti cã nu aratã chiar urât.

Am fĂŁcut doar o comparaĂžie, eu nu le-aÂş fi pus nici pe E46 nici pe E36 :) .

Cele OEM aratĂŁ mult mai bine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.