Jump to content

B-14-BYE Fostul NIZ SUpercar COncept


B-14-BYE

Recommended Posts

ce va pot zice.. dupa ce a fost la alex.. fostu NIZ.. au cam rupt-o vreo 2 arabi.. si angajatii lor.. eu am readus-o din nou la linia d plutire...o culoare perlata.. niste jante pe 18.. un body kit unic.. la aripi si kitul de m e46 sper sa va placa.. inca nu e gata.. mai am d lucru la interior si sa montez muzika.. AUdison si hertz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2.5 24v vanos.. samir.. si ofug.. ceva d genu

 

franele sunt Ate.. modelu sport pe fatza si pe spate disc gaurit de la zimerman..

timonerie noua comandata pe original

ambreiaj stage 1. ca vreo 2 noi originale le-am parlit in 1 sapt:))

pacat ca nu mai am poze pe pc si le am doar pe laptop.. o sa mai adaug..

evacuarea borla proxs si finala pilot fara catalizatoare.

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

la ce faci cu masina asta, normal ca schimbi ambreiajul ca pe sosete :)

 

cum spuneam, mie chiar imi place masina... faci si un "upgrade" la motor presupun :)

 

A si inca ceva : nota 10 pt ca bagi banii si in frane ! :)

Link to comment
Share on other sites

va fi turbo..

acum ma ocup d interior.. e full masian trapa electrica etc piele cream spre alb.. dar s-au cam ros scaunele.. le fac ca noi.. montez muzika... imi fac altfel fetele d usi.. vreau sa fie ceva super tare si in interior..

pe urma turbo:) si cu franele normal.. am lichid original de la Ate..

placute ceramice

tre sa aiba si frane

are si rotile f mari pe 18 fatza de 15 stock.. si se opreste f bine senzori abs noi.. senzori placute.. bascule noi arcuri si amortizoare KW racing

ms frumos.. care vrea sa mai vorbim etc id cineva2002ro :)

Link to comment
Share on other sites

Arata foarte bine masina. Parerea mea insa este ca ar trebui sa schimbi jantele, sa le pui pe cele vechi de m3. Cu astea de acum pare prea tanc, e un fel de muscle car. Mult succes in continuare. :)
Link to comment
Share on other sites

ba da.. motorul inca merge f bine.. i-am luat timonerie noua etc.. ulei in grup.. ala special d bmw life time..

si multe altele.. de tras cu masina nu o sa am pt ca o cunosc pe toata.. si are aproape totul nou momentan.. discuri sport placute.. bascule.. :) sunt ele chinezarii dar se fac superb.. acum na fiecare cu gustu omului:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.