Jump to content

Recensamant Seria 3


cipus

Ce masina ai ?  

545 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:) E46, 316i, fab. iunie 2001, culoare neagra , adusa in tara in iunie 2006, avea 166.680 km reali. Acum are 170.200 . Am mers maxim cu 186 km/h - pana acum-- inca nu m-am obisnuit foarte mult cu ea. Super incantat si multumit - n-as da-o pe nimik in lume.... :blink: Edited by fringulescu_bogdan
Link to comment
Share on other sites

e90 320d din noiembrie-decembrie 2005.la m luat nou, acum am 28000 in 9 luni, nu prea am avut timp de ea pt ca am fost cu bacu, din aceasta toamna vor creste ff mult km si imbunatatirile masinii...oricum sunt multumit d masina, tr sa ma ocup putin de ea ca pana acum doar am terfelito...ma mai joc cu ea din cand in cand...am prins cel mai mult 248km/h...cam atat
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

E36 318is 1995. (250 000 km, o am de un an si ceva; eu am facut 50 000km)

Masina asta m-a innebunit; fuge de mi se inmoaie genunchii. Oare asa sunt toate is-urile?

Imi merge intr-a treia aproape 170, iar intr-a cincea 215; si parca tot mai mergea (mi-a fost teama, nu aveam cauciucurile prea bune).

Imi dau seama ce ar face un 325is :blink:

Edited by alex26
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Salut ! Eu am un E46 din 2003, 318 d , l-am luat acum 2 saptamani . are doar    62 000 de km, reali,  si sunt mai mult decat incantat de ea, sper sa n-am probleme, mai ales ca am grija de ea, si nu mai vad altceva decat Bmw-ul meu. Am devenit obsedat pur si simplu... :blink:

68198[/snapback]

SIGUR NU ESTI SINGURUL

Link to comment
Share on other sites

Va salut!

Am un E46 din 2000 136 cp , 142600 km. O am de 3 luni, timp in care am facut vreo 3500km. Recorduri mai greu pt ca inca am ceva buba la turbina. Dar se va rezolva

AA, si bineinteles "BMW addicted" :blink:

Link to comment
Share on other sites

Am un 320d din 11/1999, l-am luat in 01.04.2006 cu 157.000 km, din Germania, si acuma am 169.00 km. Nu am schimbat decat amortizoarele pe fata, ca era unu spart, placutele de frana si, normal, am facut revizia dupa intervalul afisat la computerul de bord. Acum imi arata 8.4 l/100km in oras, azi vara in concediu, in Italia, a consumat 5.9 l/100km.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.