Jump to content

Recommended Posts

Eu n-am fost multumit de serviciile lor. Am luat pachetul de 25RON si m-am ales c-o spalare rapida (8' de la prespalare) si cam atat. Uscare deficitara (posibil sa nu fi folosit solutiile in cantitatile indicate) si-n 2 minute toate geamurile erau patate de clorul din apa. Daca as fi in locu' propietarilor, as angaja inca 2 baieti care sa stearga masina dupa spalare.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ati vazut vreodata un bidon de spuma activa de aproape?

 

Data viitoare cand va spalati masina cereti sa-l vedeti si cautati cuvantul COROZIV. O sa-l gasiti usor. Daca nu este e o spuma de proasta calitate, cu un continut ridicat de agent coroziv.

 

Vb dupa. Spalatoriile touch free pe baza de spuma activa au un mare + dar si un - cat toate zilele.

 

Spuma activa are la baza Soda Caustica. Ok, caroseriile sunt tratate acid rain etc...dar plasticul? Cauciucul? zgarieturile?

 

Pui frumos mana pe burete, ei in spatle blocului si iti ingrijesti masina asa cum trebuie. Masina mea merita.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 years later...

am facut azi un exterior la ei, pt prima dar si ultima data, total nemultumit. am sa continui sa ma duc la alta (tunel), tot in zona (oarecum, 2-3 km distanta) la care preturile sunt cu ~30-50% mai mici si serviciile net superioare, cred ca nici solutiile nu sunt atat de diluate ca aici si in + macar iti sterg geamurile (pe exterior) la iesire chiar daca nu faci interior, parca si utilajul e net superior.

 

NU recomand!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Se duse si asta, am trecut in weekend pe acolo si erau in demolari.

 

 

am facut azi un exterior la ei, pt prima dar si ultima data, total nemultumit. am sa continui sa ma duc la alta (tunel), tot in zona (oarecum, 2-3 km distanta) la care preturile sunt cu ~30-50% mai mici si serviciile net superioare, cred ca nici solutiile nu sunt atat de diluate ca aici si in + macar iti sterg geamurile (pe exterior) la iesire chiar daca nu faci interior, parca si utilajul e net superior.

 

NU recomand!

 

 

io's, ia zi-ne unde e asta ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.