Jump to content

Cine are M mana sus... :)


gone4good

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Episodul complet la care am dat eu link e in japoneza :blink:

 

Alex: vezi pe http://www.bestmotoringvideo.com Cand o sa vezi ca a aparut acolo dvd cu poza cu M5-ul nou cauti pe situri de torrents si o sa apara si acolo mai devreme sau mai tarziu... Deocamdata au ramas la noul Subaru STI... asta la japonezi (ver originala) a aparut cam acum 3 luni deci se misca mai greu baietii...

Link to comment
Share on other sites

Episodul complet la care am dat eu link e in japoneza :)

 

Alex: vezi pe http://www.bestmotoringvideo.com Cand o sa vezi ca a aparut acolo dvd cu poza cu M5-ul nou cauti pe situri de torrents si o sa apara si acolo mai devreme sau mai tarziu... Deocamdata au ramas la noul Subaru STI... asta la japonezi (ver originala) a aparut cam acum 3 luni deci se misca mai greu baietii...

74757[/snapback]

:blink: Am confundat... :)

Scuze...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Adica 645u' e mai naspa ca E46 M3?!??!  :)

Depinde din ce punct de vedere vorbesti... Daca te referi la batut tura pe circuit, te cred, dar daca te referi la raportul performante/eleganta/aparitie (cum te vede lumea)/pret/design eu zic ca 645u' ii muuuult mai tare ca E46 M3 care arata ca un banal 3 coupe...

79505[/snapback]

Daca M3-ul arata ca un banal 3 coupe...doamneee :blink:

Link to comment
Share on other sites

Dar vai, vai ce se-ntampla? Un M3 se diferentiaza optic de o serie 3 coupe prin spoilere, praguri, jante, cele 4 evacuari, eleronasul mic(care se poate gasi acum pe orice 3-ar) si prin prizele de aer de pe aripi... INCREDIIIIBIL! Nu uitati ca vorbesc aici de E46 M3... E90-ul nu-l stiu, dar daca ar spatele ca E90-urile normale, atunci BLEAH!

 

Sincer... M3 imi da senzatia de boy-racer(o mare invitatie la o tura pe circuit, ceea ce nu-i rau deloc), pe cand o serie 6 inspira stil, rafinament, lux, maturitate, siguranta pe sine... Personal, eu prefer ORICAND o serie 6 unui M3...

79790[/snapback]

Auzi pe bune acum tu chiar nu stii ce vorbesti ?? ai BMW ? daca ai cam nasol sa nu stii mai nimic despre modele.

Seria 6 este o masina super dar nu iti da senzatiile pe care ti-le ofera un M3, puteam sa imi cumpar seria 6 dar am preferat M3-ul poate daca ma ajuta Dumnezeu peste cativa ani sa am parte de un M6 :blink:

Link to comment
Share on other sites

Dar vai! Care este diferenta dintre M3 si seria 6? Ia spune-mi tu... Pai eu iti spuneam de anumite considerente din care mi-as lua seria 6, iar tu imi povestesti ca iti da senzatii... (alea le-am mentionat deja, atunci cand am zis ca M3 te invita la o tura pe circuit)

P.S. Vezi ca senzatii iti da si Dacia... intra prin curbe mai tare cu o dacie... acolo sa vezi senzatii majore  :)

80020[/snapback]

Auzi tu pana una alta nu stii ce diferenta este intr-un M3 si un seria 3 copue, mai vb cu tine dupa ce mai citesti :) :blink:

P.S. seria 6 imi place f f f mult dar ... mai astept pt un M6 :)

Link to comment
Share on other sites

Gata, nu ma mai bag in discutie, ca n-are rost... Eu vorbeam de una, tu de alta... Eu vorbeam de prestantsa care o da o serie 6, iar tu te gandeai la ce amortizoare si alte alea are M3-ul fatsa de un coupe...

Mai cresti, si mai vbim... :D  :blink:

80565[/snapback]

:))))))))))))))))))))))):))))))))))))))))))))):D)))))))))))))

Vezi cum facem si cu evazarile pe care le are M3-ul :)

Link to comment
Share on other sites

Cum spuneam.... eu vorbeam de una, tu de alta.... fiecare cu dreptatea lui...

80685[/snapback]

Ba baiatule du-te si mai invata despre BMW si mai lasa-ma, e o vorba : "Cand vulpea nu ajunge la struguri zice ca sunt acrii" asa ca lasa-ma cu masinile tale, pt seria 6 este mai jos decat un M3, NU AS DA M3-ul meu pe un 645, eu vreau M6.

Fiecare are gusturile lui si parerile lui dar cand vb despre BMW si nici macar nu stii ce vb atunci stai jos si taci !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.