Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

e modelul cu gaura pt. semnalizator? mi-ar trebui una, dar modelul vechi fara decupaj.

Salut, este modelul fara lucas, dar jos (sub prag) are o portiune de 2cm din care lipseste un colt.

k, asa e si a mea. a mancat-o rugina langa suportul pt. cric. nu are rost sa ma mai complic.

merci.

Link to comment
Share on other sites

ronin, ma intereseaza amortizoarele daca le mai ai.

 

multumesc

Vand 2 amortizoare spate OEM Sachs cu flansele aferente, pret negociabil.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Glumeam, donez doar in Buc.

Link to comment
Share on other sites

electromotor 318i 143cp/316i 116cp 2002-2005 valvetronic, stare f buna

Oare nu se potriveste la e36?

 

sigur nu, difera prinderea. doar motoarele N42 si N46

 

daca nu se potriveste la tine, poate se potriveste la mine :twoup:

 

ce masina ai?

 

 

donez:

 

 

plutitor (sonda litrometrica) rezervor partea stanga e46 benzinare 6 cilindrii

 

 

ai idee daca merge pe un E34 2.5 24v? ca al meu face figuri rau

 

nu, doar e46 benzina

 

 

donez:

 

electromotor 318i 143cp/316i 116cp 2002-2005 valvetronic, stare f buna

plutitor (sonda litrometrica) rezervor partea stanga e46 benzinare 6 cilindrii si 4 clindrii

 

acuma am verificat codul 16116768788 merge si pe 4 cilindrii. eu l-am schimbat din greseala, indica perfect

Link to comment
Share on other sites

Donez un set de fete de usi pentru E34. Sunt gri deschis si sper ca va imaginati ca nu sunt chiar ca noi. Cea de la sofer e cam rupta si le mai lipsesc capacele de plastic, dar celelalte sunt relativ ok. Le dau cu tot cu ornamentele alea argintii de langa geam. Cea mai mare problema cu ele ar fi ca s-au dezlipit plasticurile alea in care vin clemele de prindere. Cele de pe fata le aveam prinse in suruburi jos.

 

Daca e cineva interesat, astept pm.

 

Ah, preferabil pt Bucuresti, dar daca aveti nevoie neaparat as fi dispus sa trimit si prin curier.

Link to comment
Share on other sites

Donez scaune fata si bancheta spate, textil, la un e36 berlina, ma aflu in BV, oricine vrea sa vina sa il ia, il dau cu cea mai mare placere, indiferent p/u ce are nevoie de el.

In ce stare sunt , poti pune poze ceva ca as fi interesat :twoup:

 

Donez scaune fata si bancheta spate, textil, la un e36 berlina, ma aflu in BV, oricine vrea sa vina sa il ia, il dau cu cea mai mare placere, indiferent p/u ce are nevoie de el.

In ce stare sunt , poti pune poze ceva ca as fi interesat :)

eventual lasa si un nr de tel .

Edited by punctepuncte
Link to comment
Share on other sites

pe alocuri rupt, in sens ca a iesit ata, dar nu sunt "obosite", cel de la care am luat masina, le-a pus huse, inca nu m-am bagat sub toate ca sa iti pot spune prea multe, o sa le mai fac poze, 075 33 222 99

http://img802.imageshack.us/img802/4055/img1005t.th.jpghttp://img585.imageshack.us/img585/1148/img1062p.th.jpg

am mentionat, sa vina cineva dupa ele, nu am timp absolut deloc si nici vreun mijloc transport ca sa cumpar ce e necesar p/u impachetat :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Donez scaune fata si bancheta spate, textil, la un e36 berlina, ma aflu in BV, oricine vrea sa vina sa il ia, il dau cu cea mai mare placere, indiferent p/u ce are nevoie de el.

M-ar interesa si pe mine scaunele sau bancheta daca colegul nu o vrea.

 

bine, vino oricand, colegul nu isi da interesul macar p un minut sa imi dea un tel sau sa ma intrebe un id de mess, sa nu astept saptaminile pina vine un raspuns, id de mess: jdrftr, tel 075 33 222 99

Link to comment
Share on other sites

miine daca nu uit, o sa scot husele si iti fac poze, nu le-am scos ca mai pun piese si sa nu le patez cumva, am zis ca nu sunt perfecte, deci nu visa la prea multe :twoup:

Asta a ramas ultima vb , nu am stiut ca trebuie sa te sun :)

 

Donez scaune fata si bancheta spate, textil, la un e36 berlina, ma aflu in BV, oricine vrea sa vina sa il ia, il dau cu cea mai mare placere, indiferent p/u ce are nevoie de el.

M-ar interesa si pe mine scaunele sau bancheta daca colegul nu o vrea.

 

bine, vino oricand, colegul nu isi da interesul macar p un minut sa imi dea un tel sau sa ma intrebe un id de mess, sa nu astept saptaminile pina vine un raspuns, id de mess: jdrftr, tel 075 33 222 99

O poza face cat o mie de cuvinte , te sunam sa-mi spui ce ? ca are niste ate iesite nu stiu cum si nu stiu pe unde , daca nu eram interesat nu ma bagam , mai ales ca vin de la Giurgiu.

A decurs ca un .... conversatia din lipsa de timp , cuvinte, nu stiu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.