Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

donez si eu cate ceva de la un motor de 2200cmc, 170cp din 2002, nu le stiu la toate denumirea, o sa postez poze.

radiatorul are o fisura in partea de sus unde vine furtunul.

daca nu leai promis altcuiva....le vreau eu pe toate ...am nevoie de o parte pentru un proiect...fantezist.dami un bep si sa vb daca esti de acord sa mi le donezi mie.mersi 0745697423

 

daca nu ii trebuiesc la careva care chiar are probleme cu motorul atunci ne auzim la telefon si sunt ale tale

Link to comment
Share on other sites

donez si eu cate ceva de la un motor de 2200cmc, 170cp din 2002, nu le stiu la toate denumirea, o sa postez poze.

radiatorul are o fisura in partea de sus unde vine furtunul.

daca nu leai promis altcuiva....le vreau eu pe toate ...am nevoie de o parte pentru un proiect...fantezist.dami un bep si sa vb daca esti de acord sa mi le donezi mie.mersi 0745697423

 

daca nu ii trebuiesc la careva care chiar are probleme cu motorul atunci ne auzim la telefon si sunt ale tale

poti sa imi spui ce sa intamplat cu motoru de sa desfacut asa?ai un id de mes sa te mai intreb cate ceva?

Link to comment
Share on other sites

donez si eu cate ceva de la un motor de 2200cmc, 170cp din 2002, nu le stiu la toate denumirea, o sa postez poze.

radiatorul are o fisura in partea de sus unde vine furtunul.

daca nu leai promis altcuiva....le vreau eu pe toate ...am nevoie de o parte pentru un proiect...fantezist.dami un bep si sa vb daca esti de acord sa mi le donezi mie.mersi 0745697423

 

daca nu ii trebuiesc la careva care chiar are probleme cu motorul atunci ne auzim la telefon si sunt ale tale

poti sa imi spui ce sa intamplat cu motoru de sa desfacut asa?ai un id de mes sa te mai intreb cate ceva?

daca nu poti sau vrei sa imi dai mie totul...macar cei 24 de tacheti ii vreau...

Link to comment
Share on other sites

donez si eu cate ceva de la un motor de 2200cmc, 170cp din 2002, nu le stiu la toate denumirea, o sa postez poze.

radiatorul are o fisura in partea de sus unde vine furtunul.

daca nu leai promis altcuiva....le vreau eu pe toate ...am nevoie de o parte pentru un proiect...fantezist.dami un bep si sa vb daca esti de acord sa mi le donezi mie.mersi 0745697423

 

daca nu ii trebuiesc la careva care chiar are probleme cu motorul atunci ne auzim la telefon si sunt ale tale

poti sa imi spui ce sa intamplat cu motoru de sa desfacut asa?ai un id de mes sa te mai intreb cate ceva?

daca nu poti sau vrei sa imi dai mie totul...macar cei 24 de tacheti ii vreau...

 

id mess <gabyprodan>

si nu ca nu vreau sa-ti dau tie sau ca nu pot, dar poate are cineva problema cu motorul si il ajuta ceva piesa.

Edited by gabyprodan
Link to comment
Share on other sites

Am vazut pe alte forumuri rubrica asta si mi-sa parut o idee buna. Daca are cineva pe acasa piese de diverse masini pe care nu le folositi la nimika si dor se pune prafu pe ele sau vreti sa le aruncati ar fi pacat.Ati putea sa le donati unui forumist si sa-l ajutati scotandu-l din dificultate.

As propune si cateva reguli:

1-Cel care a postat ca da ceva sa nu se suceasca

2-Cel care a zis primul ca vrea obisctul respectiv ala sa fie "castigator"

3-Cel ce primeste "donatia" sa se ocupe de tranzactie

4-Toate tranzactiile sa se faca la vedere, pt a nu aparea discutii.

 

 

 

<_< Multumesc

 

 

mai am si eu o nuca tot uzata si pielea din jurul ei nu foarte uzata ,un semnalizator galben langa far pt partea dreapta si tot galbene semnalizatoarele de pe aripi le donez cui ii trebuie:)

Link to comment
Share on other sites

Cu parere de rau pentru unii nuca schimbator pleaca la Timisoara la Robitza...sa o stapaneasca sanatos <_<

 

multumesc domnu !

 

niraj : eu i-am zis demult de nuca de cand si-a comandat-o pe cea noua :) si ii multumesc ca nu a uitat de mine.....

Link to comment
Share on other sites

Donez o pereche de faruri Bosch pt E36 Coupe , cel din stanga are geamul spart in rest sunt bune , daca are cineva nevoie sa nu ezite <_<

 

0765277020 Ionut

Revin , anunt valabil userul pyu s-a razgandit.

le vreau eu daca nu sau dat...daca sau dat ii urez celui care le-a luat sa aiba parte de ele :)

Link to comment
Share on other sites

Am vazut pe alte forumuri rubrica asta si mi-sa parut o idee buna. Daca are cineva pe acasa piese de diverse masini pe care nu le folositi la nimika si dor se pune prafu pe ele sau vreti sa le aruncati ar fi pacat.Ati putea sa le donati unui forumist si sa-l ajutati scotandu-l din dificultate.

As propune si cateva reguli:

1-Cel care a postat ca da ceva sa nu se suceasca

2-Cel care a zis primul ca vrea obisctul respectiv ala sa fie "castigator"

3-Cel ce primeste "donatia" sa se ocupe de tranzactie

4-Toate tranzactiile sa se faca la vedere, pt a nu aparea discutii.

 

 

 

<_< Multumesc

 

 

mai am si eu o nuca tot uzata si pielea din jurul ei nu foarte uzata ,un semnalizator galben langa far pt partea dreapta si tot galbene semnalizatoarele de pe aripi le donez cui ii trebuie:)

 

AS dori eu doar nuca dak se poate!!ti`as fi recunoscator!

 

robytza:dak era promisa pt tine e ok...sa o stapanesti sanatos! dar pitywpn nu trebuia sa mai posteze dak era promisa nuca pt tine!

Link to comment
Share on other sites

donez daca le daca doreste cineva.........semnalizari e46 FL argintii(asa le-am luat cu farurile) cred ca sant vopsite cu ceva spray, plus un proiector Hella de e 36 in perfecta stare...............m-ar interesa un cass de e 46 ,cine stie poate poate vrea cineva sa scape
Link to comment
Share on other sites

dap astea sunt amortizoarele care i leam donat eu.... de aceea am zis ca incepatori nu au de ce sa vada sectiune de donatii pt ca nu sunt singurul care si-a furato... eu sa fac o fapta buna si jegurile societati romanesti sa profite .

 

dupa minim 500 posturi as zice eu. Is multi care vaneaza tot felul de obiecte sa mai faca un banut. E penibil ce se intampla. E clar ca din moment ce donezi ceva nu prea ar trebui sa te intereseze ce face ala cu piesa sau ce-o fi. Da' dupa aia sa le vezi la vanzare nu-ti pica bine.

Macar eu cand am donat atunci niste proiectoare de e39, individul a avut bunu simt si nu le-a pus pe forumul asta la vanzare. Le-a pus pe altu, tot bmw. Din intamplare le-am vazut acolo, am zis ca iau foc cand am vazut. Da' mi-o trecut, io sa fiu sanatos.

Edited by Calin78
Link to comment
Share on other sites

donez daca le daca doreste cineva.........semnalizari e46 FL argintii(asa le-am luat cu farurile) cred ca sant vopsite cu ceva spray, plus un proiector Hella de e 36 in perfecta stare...............m-ar interesa un cass de e 46 ,cine stie poate poate vrea cineva sa scape

mi-ar trebui mie proiectoru daca e pt partea stanga a masini! astept raspuns!

Link to comment
Share on other sites

donez daca le daca doreste cineva.........semnalizari e46 FL argintii(asa le-am luat cu farurile) cred ca sant vopsite cu ceva spray, plus un proiector Hella de e 36 in perfecta stare...............m-ar interesa un cass de e 46 ,cine stie poate poate vrea cineva sa scape

 

 

as dori semnalizare E 46 FL dreapta daca mai este valabila ( are sticla buna? )

Link to comment
Share on other sites

donez urmatoarele piese de caroserie:

 

Usa dreapta fata E46 usor infundata

Usa Stanga fata E36 la fel

Usa stg spate E36 data peste cap - se poate repara.

Evident ambele masini au fost cu 4 usi...

 

Nu mai am poze, imi pare rau.

 

Daca va intereseaza, maine am pus pe cineva sa faca curat in boxa. Daca nu le luati, le arunc.

Sunati marti dimineata dupa 8 la 0721593333 - Doru, din partea mea, Laur

Link to comment
Share on other sites

Donez o pereche de faruri Bosch pt E36 Coupe , cel din stanga are geamul spart in rest sunt bune , daca are cineva nevoie sa nu ezite <_<

 

0765277020 Ionut

Revin , anunt valabil userul pyu s-a razgandit.

le vreau eu daca nu sau dat...daca sau dat ii urez celui care le-a luat sa aiba parte de ele :bashwall:

Se rezolva nu e problema , n-e auzim la telefon sa vedem cum procedam :) (cu livrarea bineanteles)

Edited by punctepuncte
Link to comment
Share on other sites

Donez o pereche de faruri Bosch pt E36 Coupe , cel din stanga are geamul spart in rest sunt bune , daca are cineva nevoie sa nu ezite :)

 

0765277020 Ionut

Revin , anunt valabil userul pyu s-a razgandit.

le vreau eu daca nu sau dat...daca sau dat ii urez celui care le-a luat sa aiba parte de ele :unsure:

Se rezolva nu e problema , n-e auzim la telefon sa vedem cum procedam :bashwall: (cu livrarea bineanteles)

de unde esti? o sa te sun pe la 5! multumesc frumos <_<

Link to comment
Share on other sites

Donez o pereche de faruri Bosch pt E36 Coupe , cel din stanga are geamul spart in rest sunt bune , daca are cineva nevoie sa nu ezite :)

 

0765277020 Ionut

Revin , anunt valabil userul pyu s-a razgandit.

le vreau eu daca nu sau dat...daca sau dat ii urez celui care le-a luat sa aiba parte de ele :blink:

Se rezolva nu e problema , n-e auzim la telefon sa vedem cum procedam :bashwall: (cu livrarea bineanteles)

de unde esti? o sa te sun pe la 5! multumesc frumos <_<

Tocmai din Giurgiu primesti farurile :unsure: ,mai bine te sun eu cand sunt la curierat acolo sa-mi dai datele.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.