Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

off topic: luk, poate vii si la intalnirea clubului, ar fi interesant sa te cunosc pt ca nick-ul tau e numele meu de fam :blink::D

258760[/snapback]

 

ok

toba din pacate nu mai am ,discul ne intalnim si ti-l dau daca esti din bucuresti,daca nu ....fan courier scrie pe tine

intalnirea cand si unde ca nu am apucat sa ma informez

Edited by gerfried4you
Link to comment
Share on other sites

[offtopic] Domnu soldat, nu cred ca iti permit sa ma jicnesti , as vrea ca un moderator sa sanctioneze abaterea, referitor la toba ti-am zis ca e a ta daca te duci sa o ridici si sa iti platesti reparatia ei (50 ron) o sudura. Alegerea a fost a ta ca vrei fosta mea toba pe care eu urmam sa o dau jos de pe masina.

257981[/snapback]

[/color]

 

la jurnalism va invata sa si scrieti? sau doar sa vorbiti aiurea?

Edited by 320i_24valve
Link to comment
Share on other sites

[/color]

 

la jurnalism va invata sa si scrieti? sau doar sa vorbiti aiurea?

259032[/snapback]

ce intepatura fina :blink:

 

 

si totusi, nu vreti sa incetati? n-are rost sa va mai agitati acum

care a gresit a gresit si aia e... lasati si voi asa cum a cazut si gata

Link to comment
Share on other sites

Am si eu nevoie de un furtun care face legatura intre debitmetru si camera de admisie pentru un 325 urs motor cu 12 valve, daca aveti vreunul pls, al meu s-a rupt din cauza filtrului de aer "sport" si este super vulcanizat. Multam anticipat.
Link to comment
Share on other sites

mie nu prea mi se pare. adica, na, spui de ce ai nevoie si daca omul are si vrea sa iti doneze iti da si gata. poate nu toti se gandesc, dar daca vad ce cer altii, poate isi aminteste ca are asa ceva si se poate lipsi, sau poate doar ii da motiv sa mai faca putina ordine intre toate cele adunate pe aici pe colo. da, mi s-ar parea aiurea sa le iei gratis is apoi sa le vinzi, aici sunt perfect de-acord, dar asa daca e pt uz personal, mi se pare ok.

fara suparare, e doar parerea mea

:blink:

Link to comment
Share on other sites

toti care au o masina mai veche au un stoc de pise pe acasa, io unul nu mai stiu ce mai am ,asa ca daca vad ca cineva are nevoie de ceva poate imi aduc aminte

respect :blink:

261418[/snapback]

 

 

eu propun sa nu se mai doneze piese de maxima siguranta folosite ..chiar daca au o uzura mica ...cum ar fi placute de frana , discuri de frana , bielete directie ! mai bine faci pe dracu;n patru si pui piesele respective noi ,,chiar daca nu le pui originale ! .. :)

Link to comment
Share on other sites

eu propun sa nu se mai doneze  piese de maxima siguranta folosite ..

din pacate nu poate ramane decat la stadiul de recomandare...practic nu te poti opune unei astfel de...initiative...repetitia e singura metoda de a frana inconstienta...in rest, numai laude la adresa topicului! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.