Jump to content

Ce parere aveti de acest bmw


bmwcox

Recommended Posts

Vreau sa cumpar aceasta masina si as vrea sa va dati si voi o parere despre masina se merita la bani astea ce optiuni nu are si mie imi place mult paket-ul m si mi se pare ok ,voi ce ziceti?????? Ms. astept pareri.

Pret: Prima Inmatriculare: 02/2003 Carburant: Benzina

Rulaj: 77,450 km Capacitate: 1,800 cmc Putere: 143 CP

EURO 4; CUTIE MANUALA 5+1; GEAMURI ELECTRICE FATA; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE HELIOMATE; SERVO-DIRECTIE; 8 AIRBAGURI; CLIMATRONIC; PILOT AUTOMAT; COMPUTER BORD; JANTE ALIAJ; PROIECTOARE; TAPISERIE PIELE; INCHIDERE CENTRALIZATA; ALARMA;

M-PAKET INT+EXT JANTE 17\ M-SPORT TAPISERIE PIELE ALCANTARA SCAUNE SPORT PERDEA ELECTRICA SPATE KM REALI

http://www2.autovit.ro/vs2cautaauto.php?su...+++Cauta+%21+++

 

este ultima la 10850euro

post-25668-1240873216.jpg

post-25668-1240873277.jpg

post-25668-1240873630.jpg

post-25668-1240873638.jpg

post-25668-1240873643.jpg

Edited by bmwcox
Link to comment
Share on other sites

E scump si cu km falsi cel mai probabil.

Scump nu ar fi m-am mai auitat si la altele si sunt poate chiar si mai scumpe si fara paket m si dupa cum am vazut in anunt cred ca ar avea taxa platita dar si eu cred ca are km falsi

Edited by bmwcox
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Sincer, cam slabe sanse ca acei 70k km sa fie reali

 

dar poate a fost masina unei bunicute cu un picior de lemn, care conducea numai duminica...si atunci, numai pana la biserica. <_<

 

Bai, rai sunteti :)

Link to comment
Share on other sites

nici un occidental nu e batut in cap sa vanda o masina cu 70k la bord la sfert de pret.si la banii aia alegi. intradevar packet m original e ceva fain dar daca e si suspensie m dute si intreaba cat costa niste piese la el .sunt curios daca crezi ca merita.
Link to comment
Share on other sites

Sincer, cam slabe sanse ca acei 70k km sa fie reali

 

dar poate a fost masina unei bunicute cu un picior de lemn, care conducea numai duminica...si atunci, numai pana la biserica. <_<

 

Bai, rai sunteti :)

:bashwall: :unsure: :blink:

 

9000 ofera-i ...fara alte discutii si explicatii ...

are toate sansele.se lasa la pret muuult....

Link to comment
Share on other sites

Asa cred si eu ca km sum masluiti cam peste tot pe unde vezi bmw din 2002-2005 au majoritatea peste 100 de mii km si un pret peste 9000e o sa mai caut

 

:) <_< ms si injura cand aude de 5 mii

 

Daca vrei sa faci o treaba eu zic sa dai o fuga in Germania .

 

Mai faci si plimbare si ai sanse mari sa iei o masina buna buna ... dar atentie si acolo .

Link to comment
Share on other sites

Un pachet M e cateva sute de euro nu te lasa impresionat , nu are nici macar cruise control. Cauta mai departe

 

Mda... vreo 12 sute de euro <_< Parerea mea este ca daca iti place asa mult, ar trebui in primul rand sa vezi masina si sa o testezi. S-ar putea sa constati ca in realitate nu 'straluceste' asa tare ca in poze.

Sincer nici eu nu cred ca are km reali, insa daca starea tehnica e f buna si mai lasa ceva la pret, o poti lua in considerare. Tu stii cel mai bine ce cauti...

Edited by idx
Link to comment
Share on other sites

pretul ar fi ok, poate chiar prea ok pentru o masina proaspat adusa. cauta pe net (cel mai bine pe bmw.de) o masina cu pachet sport, piele alcantara si scaune sport, cam 11mii e pretul ei in germania, la km astia. mai pune adusul, taxele si profitul celui care o vinde si o sa vezi ca iti da cu virgula.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.