Jump to content

datziva cu parerea si aici..tot e34


AR66TAD

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu pot sa imi spun parerea despre masina lui Wlf ,deoarece nu a cerut parerea nimanui :)

79387[/snapback]

 

Am vrut sa fiu corect, sa le dau ocazia sa comenteze, chiar ma asteptam sa sara toti sa faca misto, de asta am pus si masinile care nu sunt BMW, pentru ca nu imi e rusine cu ele si nu sunt obligat de nimeni sa am BMW, am avut destule.

 

Deci este un standard.Daca nu ai un anume tip de masina ,nu poti sa iti spui parerea? :)

 

Nu te obosi sa raspunzi,este retorica.... :blink:

79393[/snapback]

 

Pai in viziunea lui, orice masina la care nu incerci sa o faci cat mai penibila cu putinta, nu e masina. Poate fi o coaja, daca nu e coaja tunata, e zero.

 

Banuiesc ca nimeni nu este atat de ipocrit incat sa ceara parerea despre masina personala, in speranta ca toata lumea va    :)

 

79387[/snapback]

 

In 99% din cazuri, asta e ideea topicurilor de genu. Nu cred ca e forum auto in Romania pe care sa intri si sa nu vezi E36-le lui Calin325.

 

In concluzie: orice topic de genul asta care se deschide si in care autorul nu accepta critici, va fi inchis automat. Si eu voi fi responsabilul cu critica.

Link to comment
Share on other sites

...... :)

deci......cred ca se cam exagereaza....dar e amuzant pe de alta parte...

omu a multumit de parerile tuturor dar la o masina de peste 15 ani nu cred ca are rost sa ne uitam daca au intrat muste in semnalizare.....sau e putin ruginit stergatorul....

masina arata frumos( nu e impecabila) si o vad aproape zilnic .....nu imi place E 34 dar asta chiar arata frumos!

Nu caut carcote , mi-am spus parerea sincera si personala

 

iar despre masina lui calinutz ca e pe toate forumurile....asta e normal pt ca copilul ala nu e normal si a bagat bani de nici el nu a mai stiut la un moment dat in cati bani ii sta exact masina!!!!! :D

 

......sunt de parere ca si daca maine ar posta poze cu barile sa stea ata , cu semnalizarile schimbate , tot s-ar gasi cineva sa zica .......Mda da nu imi place ca ceasurile nu is albe!!!!!! :blink:

 

O zi cat mai placuta la toti :) :)

Link to comment
Share on other sites

......sunt de parere ca si daca maine ar posta poze cu barile sa stea ata , cu semnalizarile schimbate , tot s-ar gasi cineva sa zica .......Mda da nu imi place ca ceasurile nu is albe!!!!!! :blink:

 

79416[/snapback]

 

N-are cum, ca eu sunt responsabilul cu critica pe forum. :) Daca le face pe alea, nu mai am ce comenta.

 

Topicul asta e paralel cu celalalt cu masina lu' varu de la Dias. Poate si de aia atatea criticisme. Oricum E34-ul lui TAD e parfum pe langa celalalt.

Link to comment
Share on other sites

Pai in viziunea lui, orice masina la care nu incerci sa o faci cat mai penibila cu putinta, nu e masina. Poate fi o coaja, daca nu e coaja tunata, e zero.

79419[/snapback]

 

 

esti dus rau...nu mai zic nimik. nopte buna :blink:

Edited by Calin325
Link to comment
Share on other sites

raspund... eu ma refeream la modu in care arata....nu la ce tip de masini a avut...la e34 ma refer

79457[/snapback]

 

Da ma, erau penale recunosc, chiar jenante, atata imi permit ce sa fac, nu pot sa le ridic la standarde mai inalte.

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa nu cauti nimanui nod in papura :)

 

Bine ai venit pe forum!

79399[/snapback]

 

merci pt welcome :)

Da ma, erau penale recunosc, chiar jenante, atata imi permit ce sa fac, nu pot sa le ridic la standarde mai inalte.

79474[/snapback]

Atunci incearca sa nu mai critici fiecare detaliu minor la masinile celor care incearca sa faca ceva. Daca ai arunca o privire mai de asamblu, ai vedea ca suntem pe subforumul "Tuning". Ar trebui sa vb despre masini stock dupa parerea ta? :blink:

Link to comment
Share on other sites

in concluzie....cred ca trebuia sa fac prima oara un topic de scandal ceva de genul "cine vrea sa se certe sa intre aici"...pe toate topicurile se ajunge la cearta...eu vroiam pareri despre masina mea,nu despre a lui WLF sau despre a lui CALIN pe cate forumuri este...oricum va astept in continuare sa va datzi cu parerea :-P
Link to comment
Share on other sites

per total mie unu`mi place masina.

 

+jante :blink:

- pleoape

 

 

offtopic nu mai sariti atat pe wlf,era un thread cu niste poze si a fost singuru` care a vazut ca a fost lovita si a aproximat numarul de kilometri.omu` are ochiu` format......poate`i doar un defect profesional :)

Link to comment
Share on other sites

da..e draguta dar griu' ala o strica mult..

 

ce o-r vedea unii la gri nu stiu...

80085[/snapback]

 

asta e chiar o remarca inutila si lipsita de sens.

voteaza pt culori la alta rubrica,ca vad ca ai gresit-o.

sa te legi de culoarea masinii,asta-i buna... :blink:

Link to comment
Share on other sites

asta e chiar o remarca inutila si lipsita de sens.

voteaza pt culori la alta rubrica,ca vad ca ai gresit-o.

sa te legi de culoarea masinii,asta-i buna...  :blink:

80133[/snapback]

 

pai daca nu-mi place gri-ul...ce vrei

 

e parerea mea personala si omu aici are la discutii o masina si asta e ce nu-mi place mie la ea...culoarea...nu dau 2 bani pe detalii ca nu e spoilerul fixat 100% corect sau are stopuri gri sau mai stiu yo ce alte aberatii gasesc ceilalti pe aici

Edited by goog
Link to comment
Share on other sites

mda...crek era mai bine sa va trimiteti un PM...nu stricati topicul,pls :)

80392[/snapback]

 

da..dar totusi observ ca PM exista doar ca optiune ,lumea parand sa prefere sa-si descarce lipsurile direct pe topicuri..

 

scuze ca m-am lasat dus de val si-am actionat ca ei :blink:

 

dar parerea legata de culoare o mentin :)

Edited by goog
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nu stiu ce va luati la cearta din orice...

Omu a cerut opinii. Chiar nu vad ce e rau sa spui "spoilerul e prea jos" sau alte alea. Asta a cerut: opinii. Si nu a zis "da cu piatra numa daca esti sfant". Deci nu vad ce treaba are cum arata masinile lui wlf sau alte masini.

 

Eu am ramas fara bmw si conduc o dacia 1300 acum. Pot sa-mi dau cu parerea? :blink: Sa nu-mi cereti poze! :)

 

- imi place argintiul (sau gri, whatever...). Am avut un E34 aceeasi culoare si-mi place.

- nu-mi place ca spoilerul fata e mai jos - din lateral masina arata ca si cand e lasata pe fatza.

- nu-mi plac rotile (repet: e parere personala).

- imi place aspectul general al masinii f. mult. Intr-adevar arata a masina super bine ingrijita!

Felicitari!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.