Jump to content

Accesorii pentru masinile noastre


zixx

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma fu... deja cu comentariile , primul anunt era cu PayPal si dupa cate stiu ei asigura ca operatiunea sa fie facuta adica ei garanteaza pentru ca operatiunea sa fie facuta .

Cat despre angel eis daca imi dati un nume de firma care le face sau cu care sa discutam ii zic sa imi trimita factura proforma si ii platesc eu direct pe firma mea si facem import oficial insa e nasol la 300 euro aprope se incarca cu 100 Euro costurile cu comisioane bancare, DHL, intocmire formalitati vamale si plata TVAului :blink:

Link to comment
Share on other sites

domnu' mike , stii bine ca de pe ebay nu se pot cumpara  :blink: , asa mi-as gasii si eu o gramda,la preturi super mici , crede-ma

si daca s-ar trimite de acolo , 216 parca + transportu pana in RO / bukale = tot pe la 300  te ajunge , numa ca nah , stii ca nu trimit astia in RO , ca-s patiti cu noi  :)

ps : nu vand asa ceva , si-a luat un priten si am zis sa va arat si voua , oricum is belea

cioli! daca ai nevoie de ceva de pe ebay.de intreaba si vei gasi cu siguranta mai multe persoane care te pot ajuta sa ti le aduca... :)

 

pe ebay.de se gasesc si oferte ale unor persoane sau firme care sunt dispuse sa-ti trimita marfa pana in RO... evident contra cost... dar aceasta varianta face sa dureze forte mult transportul si sa trebuiasca sa atarni la mana vamesilor de la posta romana...

...eu am alta alternativa :)

Link to comment
Share on other sites

fa si tu o lista, unde sa ne inscriem si hai sa ne intalnim sa-ti dam bani....

atatea vorbe de ma doare capul :blink:

:)

si eu am cam pierdut numarul... :)

sper ca din cati au postat aici, macar jumatate sa se tina de cuvant... :)

 

pai hotarati voi cum faceti cu banii... eventual, cand mai sunt intalniri, sa stranga cineva banii si apoi ma puteti contacta pentru a-i prelua si a-i trimite mai departe si apoi de a face comanda

 

va astept!

 

ps.eu nu dispun de timpul necesar... sorry

Link to comment
Share on other sites

cioli! daca ai nevoie de ceva de pe ebay.de intreaba si vei gasi cu siguranta mai multe persoane care te pot ajuta sa ti le aduca... :)

 

pe ebay.de se gasesc si oferte ale unor persoane sau firme care sunt dispuse sa-ti trimita marfa pana in RO... evident contra cost... dar aceasta varianta face sa dureze forte mult transportul si sa trebuiasca sa atarni la mana vamesilor de la posta romana...

...eu am alta alternativa :)

15006[/snapback]

ce metoda ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Oameni buni daca vreti sa comandati eu sunt din Oradea asa ca greu pot sa ajung la Bucuresti , dar daca se face treaba sigur dati un cont de card al cuiva si se poate baga banii la el pe card .

Cat despre propunerea lui Mike asteptam propunerea , dar tot zic eu sa se gaseasca sa se vada cu omul cu banii si apoi le aduc in tara , ce atata filozofie !

Link to comment
Share on other sites

Oameni buni daca vreti sa comandati eu sunt din Oradea asa ca greu pot sa ajung la Bucuresti , dar daca se face treaba sigur dati un cont de card al cuiva si se poate baga banii la el pe card .

Cat despre propunerea lui Mike asteptam propunerea , dar tot zic eu sa se gaseasca sa se vada cu omul cu banii si apoi le aduc in tara , ce atata filozofie !

15086[/snapback]

 

Pai nu ati citit ma tot topicu?Mike le cumpara si ala care le vinde face livrarea in Germania la un prieten de al lui Mike si de acolo le trimite in tara.

Link to comment
Share on other sites

deci cine se baga sa adune banii???

15129[/snapback]

 

Eu totusi ma gandesc sa vedem cum arata unul pe viu,vorba lui Florin.Sa nu fie ceva naspa si sa luam teapa in masa.Asa macar se pacaleste numai unu! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Mah da voi toti aveti faruri cu lupa? Ce...pana mea, cat de varza e a mea?!?! Poate ma supar si schimb tot faru...nu,nu ma supar ca n-am bani de suparat!:blink:

Ciudata treaba cu faru cu lupa. Poate are careva un CLOSE-UP cu niste angel-eyes pe un e46 sa vad si io d-aproape cum arata faru lu ala cu lupa! 10x

Link to comment
Share on other sites

Niste faruri interesante cu angel eyes pt E30.

 

Pt mai multe accesorii intrati aici

 

Poate ma lamureste si pe mine cineva unde pot vedea preturile. Din ce am inteles eu e vb de o licitatie, dar unde??  :blink:

15172[/snapback]

 

astia zic ca accept plati in Lire Sterline doar si pentru adrese confirmate PayPal dar ei vand deja direct farurile cu AngelEyes montat, dar zic ca ieftina asa nu scapi !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.