Jump to content

Recommended Posts

ai cumparat ceva de la el si nu a fost ok? eu am cumparat, l-am cunoscut si personal si tocmai ma pregateam sa-i dau un mare +. mie mi-a lasat o impresie excelenta!

Oglinzile pe care ti le-a dat mi le vanduse mie, dar omul care nu sa tine de cuvant pt. un leu in plus, si numai raspundea la telefon si la msngr., asta nu e barbat adevarat, dar asta face foamea din el !!!

Poti sa-i dai mii de + dar ramane tot un MINUS

Link to comment
Share on other sites

pai eu l-am sunat la cateva ore dupa ce a pus anuntul pe forum si le-am rezervat pentru o saptamana. nu mi-a cerut avans, nimic. asadar cu atat mai mult nu imi pare genul de om care sa faca dintr-astea. Timp de o saptamana pana am ajuns eu la Buc. putea sa le vanda de 10 ori, dar imediat ce a vb cu mine a si scris pe forum ca sunt vandute.
Link to comment
Share on other sites

pai eu l-am sunat la cateva ore dupa ce a pus anuntul pe forum si le-am rezervat pentru o saptamana. nu mi-a cerut avans, nimic. asadar cu atat mai mult nu imi pare genul de om care sa faca dintr-astea. Timp de o saptamana pana am ajuns eu la Buc. putea sa le vanda de 10 ori, dar imediat ce a vb cu mine a si scris pe forum ca sunt vandute.

Am vorbit cu el inainte sa-l suni tu, e suficent sau iti dau si pretul pe care l-am stabelit cu el pt. Oglinzi? oricum s-le stapanaseti sanatos, eu n-am nimic cu tine si nici tu cu mine, poti sa apesi pe add replay si scrii ce vrei despre el, pt. Mine - si pt. Alti colegi- ramane un NESERIOS! Asta e comportament de copil

Link to comment
Share on other sites

Va spun si eu o poveste despre e30 DPX asta sau cologutu_2005 cum e pe alte forumuri dar astept sa-mi zica un amic cum a rezolvat-o cu el si pe urma o scriu aici .

 

===============================================================

 

 

Un mare plus pentru Mihaitza :thumbsup: :thumbsup:

 

Om de incredera foarte serios si preturi foarte bune !!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Un mare + pt dan316i.

Am postat un topic prin care vroiam sa cumpar o janta, Dan mi-a spus ca batory are una de vanzare.

In momentul in care batory a spus ca nu poate pune janta pe curier l-am intrebat pe Dan dc ma poate ajuta si ca dovada janta este de azi in Buc.

Mai rar oameni care sa faca un gest dezinteresat pt o persoana pe care nu o cunosc.

Inca o data multumesc si dc te pot ajuta vreodata la randul meu, just ask.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.