Jump to content

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Sa NU !!! cumparati piese niciodata de la userul ,,ovidiubmw18,,fratele meu a pus un anunt la MP sectiunea cumparari pt a cumpara 2 bascule fata pt un e46,omu i-a dat mesaj pe privat si a spus ca are el,omu parea corect si i-a dat adresa, a doua zi vine fan curierul cu coletul foarte bine ambalat sa nu vezi ce este inauntru si dupa ce a platit coletul si l-a desfacut erau bascule de E36 si nu de E46 si colegul nostru tepar nu mai raspunde la telefon

din ce oras e jegul? a patit cineva ceva asemanator zilele astea, tot la MP. e foarte asemanator scenariul. poate e acelasi user.

 

Un plus mare pt. userul keddy, am reparat un bord la el. Foarte amabil, parolist, etc. Il recomand cu toata inima.

Link to comment
Share on other sites

salut.eu sunt TEPUITUL de care vb bedwap.el de bun simt nu a vrut sa ma divulge.

am pus anunt la MP cumpar ceasuri bord e39.m=a sunat individul.cica are el ceasuri,ca a luat numarul de pe forum,ca sunt perfecte...abureala(urma sa constat).desi imi rezolvasem problema(BRAVO KEDDY)am zis sa mai cumpar unul sa il am de rezerva.si uite asa am o REZERVA de un ceas de pisicuta de toata frumusetea.

am fost eu pe la politie sa ma zbat in vreun fel sa ii blochez banii,dar dupa ce m-au plimbat pe la vreo 3 sectii de politie si urma sa ma duc la a patra ...m-am lasat lehamite...am scapat de vreo 200 ron si de stres(police).

FRAIERUL (SUBSEMNATUL) PLATESTE....

ATENTIE CA PRINTRE NOI SUNT SI "LUPI DEGHIZATI IN OAIE"....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

STII VORBA AIA: "se aude un tacanit la volan.... ce-o fi ?!"

 

:laugh:

sigur la volan e unu dar mai e unul si nu il depistez.

 

Adica i-a muncit moca, la 6-ar ! :hyper:

La ce preturi are si cat de repede se misca putem spune ca munceste aproape moca.de aia are 2 bmw:))

Link to comment
Share on other sites

cum zicea si colegul mai sus, la noi a devenit mai mult o obligatie sa lasi bacsis sau sa oferi mici atentii de frica sa nu-ti iasa vorbe ca esti scartar. de ex. mergi la un restaurant, chelnerul ala a crescut vaci, teoretic nu-si merita bacsisul, dar practic are parte de el. oricat de groaznic s-ar purta, majoritatea ii lasa bacsis.

 

asa e construit sistemul la noi. scuze de OFF

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.