Jump to content

GALERIE BMW E 28


sierra1771

Recommended Posts

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O SA INCEP EU CU POZE FACUTE INAINTE DE RECONDITIONARE,DUPA CE TERMIN :blink:  O SA POSTEZ SI POZELE FINALE

 

ASTEPT PE FIECARE PROPIETAR DE E28 sa posteze sau sa vina cu comentarii :)  :)  :)

81522[/snapback]

 

nasol

Link to comment
Share on other sites

:blink: :) Carlig de tractare ranforsat?! Da ce s-a tractat frate cu masina aia??? Vapoare?!?!?? Pe uscat?!?!

 

Iti cam poti face o idee despre ce e sub capota.

 

Sper ca transformarea sa fie spectaculoasa... shi un sfat. Cred ca carligu ala il ai jos, nu il vopsesti nu?

Link to comment
Share on other sites

....nu sunt proprietar de E28 .....dar ce ar fi de comentat????? ca e nasoala rau masina ...hai sa fim seriosi!!!!!

pune poze cand e gata si atunci mai vedem .....e cotetz!!!!!!!!

81602[/snapback]

Omul a zis ca e inainte de reconditionare...si banuiesc ca nu remarci gen "cotetz" astepta ci eventual vreun sfat cu ce sa inceapa.

Link to comment
Share on other sites

Omul a zis ca e inainte de reconditionare...si banuiesc ca nu remarci gen "cotetz" astepta ci eventual vreun sfat cu ce sa inceapa.

81683[/snapback]

 

Mah baieti am avut si eu rechin!!!si credeti-ma ca am avut vise frumoase cu el.....dar nu le puteam transforma in realitate nicicum!!!!....am schimbat tot pe masina de la cutie motor bord scaune usi punte discuri frana brate......aproape tot daca va puteti imagina ...la sfarsit am tras linie si ghici concluzie.....NU MERITA!!!!!

 

e cale lunga si costisitoare ......totusi as fi curios sa vad si o suma aproximativa cat a investit si sa vad si un pret care ii este oferit pe munca depusa....!!!

 

...sincer e parerea mea si mo mentin in continuare in stadiul de fatza masina este un COTETZ!!!!!

 

ps: nu vreau sa jignesc pe nimeni!!!e o parere sincera cu o exprimare mai ,,dura,, :blink:

Link to comment
Share on other sites

Mah baieti am avut si eu rechin!!!si credeti-ma ca am avut vise frumoase cu el.....dar nu le puteam transforma in realitate nicicum!!!!....am schimbat tot pe masina de la cutie motor bord scaune usi punte discuri frana brate......aproape tot daca va puteti imagina ...la sfarsit am tras linie si ghici concluzie.....NU MERITA!!!!!

 

e cale lunga si costisitoare ......totusi as fi curios sa vad si o suma aproximativa cat a investit si sa vad si un pret care ii este oferit pe munca depusa....!!!

 

...sincer e parerea mea si mo mentin in continuare in stadiul de fatza masina este un COTETZ!!!!!

 

ps: nu vreau sa jignesc pe nimeni!!!e o parere sincera cu o exprimare mai ,,dura,, :blink:

81685[/snapback]

Eu am un E12 care,ce-i drept, arata mai bine ca E28 acesta dar mi-e drag.Bani foarte multi nu am,dar si daca-l termin in 10 ani,tot i-l fac! :)

Link to comment
Share on other sites

Eu am un E12 care,ce-i drept, arata mai bine ca E28 acesta dar mi-e drag.Bani foarte multi nu am,dar si daca-l termin in 10 ani,tot i-l fac! :)

81688[/snapback]

 

Va doresc multa bafta .....si bani....si sper sa iasa ce va doriti!!!!!!

va salut :blink:

 

me out!!!!

Link to comment
Share on other sites

O SA INCEP EU CU POZE FACUTE INAINTE DE RECONDITIONARE,DUPA CE TERMIN :blink:  O SA POSTEZ SI POZELE FINALE

 

ASTEPT PE FIECARE PROPIETAR DE E28 sa posteze sau sa vina cu comentarii :)  :)  :)

81522[/snapback]

Eu zic ca s-ar potrivi si la topicul "clasice".Din ce an e?

Link to comment
Share on other sites

REFORMULEZ,.......PE LANGA COMENTARII ASTEPT SI POZE CU E28-URILE FIECARUIA

81706[/snapback]

Binevoiesc a da primul curs propunerii tale din titlu :blink:

Prima foto e cu rotile de 14, aliaj, originale (adica asa am luat masina).

A doua foto e cu roti mixte pe 15 (adica aliaj si tabla)

Si a treia foto...lipseste momentan (cu roti pe 15, toate table)

PS: masina nu am revopsit-o, e din cauza soarelui :)

post-752-1145656534_thumb.jpg

post-752-1145656557_thumb.jpg

Edited by iulian518i
Link to comment
Share on other sites

Binevoiesc a da primul curs propunerii tale din titlu :blink:

Prima foto e cu rotile de 14, aliaj, originale (adica asa am luat masina).

A doua foto e cu roti mixte pe 15 (adica aliaj si tabla)

Si a treia foto...lipseste momentan (cu roti pe 15, toate table)

PS: masina nu am revopsit-o, e din cauza soarelui :)

81790[/snapback]

Exact asa am jantele cum ai in prima poza.Oare se pot sabla?Fostul proprietar a dat vreo 'nspe straturi de bronz argintiu si nu stiu cu ce sa dau jos.

Link to comment
Share on other sites

frumoasa masina sixx ,am totusi niste intrebari cum ar fi dimensiunea la jante costu' si daca ai distantiere (de cati mm)si suspensii sport sau standard ,cat despre masina mea dupa ce o vopsesc v oi posta si eu momentan am cateva probleme la motor dar se rezolva sper sa postez cat de curand imi place idea topicului si sper ca si altii v or posta
Link to comment
Share on other sites

A venit si cea de-a treia fotografie a E28-ului meu...cea cu jante full-tabla. Asa ca le pun, pt comparatie, una dupa alta..

post-752-1145996136_thumb.jpgjante 14 aliaj

post-752-1145996171_thumb.jpgjante 15 jumate aliaj, jumate table

post-752-1145996219_thumb.jpgjante 15 full-tabla.

Poate nu se vede din foto...dar masina s-a inaltat un pic cu jantele de 15...adica numai bine pentru transeele patriei noastre :blink:

Edited by iulian518i
Link to comment
Share on other sites

frumoasa masina sixx ,am totusi niste intrebari cum ar fi dimensiunea la jante costu' si daca ai distantiere (de cati mm)si suspensii sport sau standard  ,cat despre masina mea dupa ce o vopsesc v oi posta si eu momentan am cateva probleme la motor dar se rezolva sper sa postez cat de curand imi place idea topicului si sper ca si altii v or posta

82321[/snapback]

 

Mersi.

Jentile sunt 235/45/R17, fara distantiere si cu suspensii stock.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.