Jump to content

masina mea...un 525d


cata_meu_blue

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

In sfarsit !

 

Acum am pretext sa te mai chem pe-aici, sa vad cum merge cu tampoanele astea noi :) Evident glumesc...

 

Bine ca le-ai schimbat ! Cu numerele ce ai mai facut ? Vezi ca in 18 e intalnire la Macromall :lol:

Link to comment
Share on other sites

am si eu o intrebare...azi dimineata ma suna frate'miu si-mi zice sa cobor pana la masina.ajung acolo si ce credeti mi se furase o grila din capota :) acu chestia mai dubioasa e ca era si capota ridicata din coltul opus(partea cu pasageru').oare au incercat sa o deschida sa ajunga la motor si s-au folosit sa scoata o grila?
Link to comment
Share on other sites

Ce tampiti, nenorociti si dobitoci avem in tara asta de c*cat! Daca as prinde un individ din asta numa cu LIVIERU IN DINTI i-as da!

Imi pare rau sincer, :) poate aia au vrut sa faca cine stie ce vroiau sa faca, sa ia bateria sti naiba de magari!

bateria o are in spate, altceva cred

Link to comment
Share on other sites

Ce tampiti, nenorociti si dobitoci avem in tara asta de c*cat! Daca as prinde un individ din asta numa cu LIVIERU IN DINTI i-as da!

Imi pare rau sincer, :) poate aia au vrut sa faca cine stie ce vroiau sa faca, sa ia bateria sti naiba de magari!

 

ce stiu eu ce vroiau sa faca,cert e ca nu inteleg ce cauta capota ridicata dintr-o parte...partea mai urata e ca se vede urma de la o surubelnita pe vopsea ca au zgariat-o :lol:

Link to comment
Share on other sites

Da,deci se fura!daca saptamana trecuta va spuneam ca mi s-a furat o grila de la masina,ei bine ce credeti ca am mai patit acu?binenteles mi s-a furat ieri seara si cealalta grila.. :lol:

Cata disperare.Imi pare rau! :lol:

 

Si unui prieten i-au furat ~1luna toate rotile de pe un E90(zona Iancului) :)

Link to comment
Share on other sites

nu tara e de cacao , cum zic unii pe aici, ci anumite specimene care salasluiesc in acel spatiu carpato- danubian...si ca o alinare , daca ii putem spune asa, nu se intimpla doar in Romanica ci si in alte parti...mie mi-au furat ambele oglinzi (geamurile), capacul de la rezervor.....dracu stie ce o mai urma

stau si ma intreb, nu cumva or fi aceleasi specimene si pe aici !?!? :lol: :lol:

cred ca pina intr-o zi o sa imi fie cu masina asta, de cite ori cobor ma astept sa ii gasesc ceva...la un moment dat o sa imi plesneasca inima linga ea :)

 

ps:in loc de cacao srisesem cac*t si cind am postat aparusera ..............., mi-a placut asta :)

Edited by bolyboly
Link to comment
Share on other sites

:lol: cat e frate o grila din asta sa nu-ti permiti si sa te apuci sa le furi ? apropo cat te-au costat alea noi ? Daca au inceput si prin provincie inseamna ca e foooooooame mare :) Imi pare rau pt. ce-ai patit ...sper sa nu ti se mai intample nimic altceva. Frumoaa masina ... s-o stapanesti sanatos.

 

P.S. Hmm in perioada 9-11 oct. am fost si eu prin zona Brasov-Sibiu-Curtea de Arges ....sunt fericit acum ca nu mi s-a furat nimic.

Edited by costinlogin
Link to comment
Share on other sites

:D cat e frate o grila din asta sa nu-ti permiti si sa te apuci sa le furi ? apropo cat te-au costat alea noi ? Daca au inceput si prin provincie inseamna ca e foooooooame mare :) Imi pare rau pt. ce-ai patit ...sper sa nu ti se mai intample nimic altceva. Frumoaa masina ... s-o stapanesti sanatos.

 

P.S. Hmm in perioada 9-11 oct. am fost si eu prin zona Brasov-Sibiu-Curtea de Arges ....sunt fericit acum ca nu mi s-a furat nimic.

 

grilele sunt 300 lei,noi.

mersi frumos! :)

 

e mai intensa activitatea in zona aia !? :lol:

e mai multi smecheri !? :lol:

pai din cate cunosc si am auzit,nu stiu alte masini de pe care s-a furat,dar nici singur n-as crede ca sunt :)

Edited by cata_meu_blue
Link to comment
Share on other sites

e aiurea odata ce masina ti luata la ochi....si o stiu de buna ingrijita din pacate poti sa te mai astepti la incidente!!! aici la noi in tm ....nu mai e nici un stres ...se fura faruri...bari...interioare (volan , scaune, etc),tot ce vrei !!! foamea isi spune cuvantu .....
Link to comment
Share on other sites

Daca prind un borfas dasta de 2 lei cred ca intru eu la puscarie, nu el......

 

ps: acum aproximativ 2 luni mi-au spart si mie geamul din dreapta si mi-au furat Gps-ul (cateva minute de neatentie au fost din partea mea si gata...).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.