Jump to content

sectiune dedicata seriei 8...?


AR66TAD

Recommended Posts

si mie imi place mult seria 8 si tocmai acum 2 zile m-am uitat pe mobile si am gasit unul din 96 luna 11 (ultimul an) 67k km, galben cu piele galbena cu negru si extraordiar de bine intretinuta  :) dar avea un preeeet  :) 38.500e  :blink:

82496[/snapback]

:) O masina de 10 ani...?Hai daca ar avea 65 as intelege... :D

Link to comment
Share on other sites

NU MERITA :blink:

82567[/snapback]

de ce sa nu merite?daca ai bani in primul rand de benzina si apoi de intretinut e de cea mai mare frumusete sa mergi cu asa ceva.mi se para a fi printre cele mai reusite masini.as cumparao si doar ca sa o tin numai in garaj de frumusete, sa ma uit in fiecare dimineata le ea si sa ma binedispun pentru toata ziua. :)

post-918-1146078415_thumb.jpg

post-918-1146078569_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

pai faza e ca eu am gasit una lovita in tzara si nush cat ma costa piesele la ea,de fapt nici nu prea stiu exact ce ii lovit la ea...nu cred ca am nici o sansa sa gasesc prin schroturi piese pt asa masina...oare kiar nu e nimeni pe forumu asta care are seria 8? Edited by AR66TAD
Link to comment
Share on other sites

de ce sa nu merite?daca ai bani in primul rand de benzina si apoi de intretinut e de cea mai mare frumusete sa mergi cu asa ceva.mi se para a fi printre cele mai reusite masini.as cumparao si doar ca sa o tin numai in garaj de frumusete, sa ma uit in fiecare dimineata le ea si sa ma binedispun pentru toata ziua. :blink:

82571[/snapback]

Iti place masina galbena din a 2-a poza pe care ai pus-o? :)

Link to comment
Share on other sites

daca te tzine buzunarul......e o masina super faina si o poti face super tuning dar....are un consum de ....M :blink:  :)

82624[/snapback]

 

pai stii tu cam cat ma tine buzunaru :)o luna 2 max...kiar imi place mult masina si ii destul de rara pe la noi,asa ca eu zic ca se merita

Link to comment
Share on other sites

NU MERITA...!!  zuzu zuzu

82746[/snapback]

de ce nu lasati omu sa-si ieie cei place.este o masina superba si cum pe l;a noi sunt foarte rare n-ar strica sa mai apara inca una.daca pe om il tine buzunaru eu zic ca merita.nu conteaza ca numai pt 2 luni il tine buzunaru dar decat sa traiasca cu gandul la ea ca a avut ocazia sa o aiba si nu a luat-o, mai degraba sa moara cu sufletul impacat.uneori chiar si 2 luni de bucurie fac mai mult decat o viata de om. :) Din partea mea il indemn cu cea mai mare placere sa o achizitioneze :blink:

Edited by kobra
Link to comment
Share on other sites

pai stii tu cam cat ma tine buzunaru :)o luna 2 max...kiar imi place mult masina si ii destul de rara pe la noi,asa ca eu zic ca se merita

82741[/snapback]

uitate si tu la asta si zi daca nu merita!o adevarata opera de arta, sculptura in metal, rar ai ocazia sa mergi cu asa ceva.daca ai bani cumpar-o, nu mai tarziu sa regreti.daca nu pe asta, alta dar tot seria 8 sa fie pt ca MERITA!seria 8 de vanzare

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Am o colectie de filmuletze cu BMW destul de maricica. In top insa am shi un 0-200km/h cu un serie 8, care imi place la culme... Nu vibreaza nimic, nu se aude nici un shuierat, nimic. Zici ca in loc de parbriz e un ecran...

 

Il caut shi il postez imediat...

 

LE: L-am gasit, are 3 megi shi nu merge atashat... Il bag pe rapidshare... :blink:

Edited by MuadDib
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.