Jump to content

BMW Club Magazine


X X L

Recommended Posts

Am primit si eu azi revista :) .

Felicitari celor care s-au implicat in realizarea ei si in special lui XXL care a pus mult suflet :)

 

Revista este foarte bine realizata, atat din punct de vedere al continutului, cat si al prezentarii grafice. Poate concura fara nicio o problema cu orice alta revista existenta pe piata. La mai multe ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Apropo de revista, am gasit in ea un talon de reducere pentru membri BMW Club, la anumite produse achizitionate din reteaua AB. Cum se procedeaza exact pentru obtinerea reducerii, ca as avea niste piese de cumparat?
Link to comment
Share on other sites

Apropo de revista, am gasit in ea un talon de reducere pentru membri BMW Club, la anumite produse achizitionate din reteaua AB. Cum se procedeaza exact pentru obtinerea reducerii, ca as avea niste piese de cumparat?

da, talonul se refera la o reducere de 10% pt seturile complete de roti de iarna, piese si accesorii, produse lifestyle, si costul de manopera...

 

mai este o reducere de 30% pentru seturile complete de roti de iarna la Seria 3 si la BMW X3...

 

cel mai bine e sa mergi cu talonul respectiv la reprezentanta din cadrul automobile Bavaria Group pentru obtinerea reducerii...

 

oricum, taloane nu au decat cei care au cumparat revista...

:lol:

XXL sa inteleg ca am avut onoarea sa dau noroc cu unul din cei doi implicati in proiect ???

Da... :)

 

mai exact cu autorul articolelor... @michael e vinovat pentru realizarea graficii...

 

adica eu , daca nu stau in tara, cum pot beneficia de oferta ?

poate cand vii pe-acasa...

 

pai nu, ma gindeam ca, daca cumpar ceva online pot beneficia de reducere....

nu cred ca vrei sa cumperi roti de iarna online... :)

 

pentru membrii BMWClub am obtinut anumite reduceri de la 2 dintre cei 3 dealeri parteneri BMW... MotorAG ofera servicii de testare si dignoza la pret redus, iar AB are unele reduceri de pret la cele expuse mai sus...

Link to comment
Share on other sites

hai ca a primit si TIMISOARA revista...

 

asteptam in continuare review-uri de la cititori...

 

plus un amanunt... daca folositi browsere ca si Opera, Mozzila sau Firefox nu sunt sigur ca puteti viziualiza bannerul pus pe forum ... :)

Link to comment
Share on other sites

am inteles... deci v-a placut primul numar al BMWClub Magazine... :)

 

deja incepem procesul de redactare pentru nr. 2 (Nr. 1/2010)... daca aveti propuneri pentru vreo sectiune anume, feel free to announce me!!! :lol:

 

in special pentru sectiunea "BMWClub Passion" prezentare masina membru - tuning :)

Link to comment
Share on other sites

Daca nu te superi , as propune si eu ceva , o sectiune de tuning virtual , ca am vazut ca sunt baieti pe forum care se pricep sa manuiasca photoshop-ul.

Ca idee , se propune masina unui membru , de preferat stock , se alege o fotografie si pe urma o modificam toti cei care ne pricepem cat de cat , se posteaza rezultatele pe forum , si se voteaza care este cea mai reusita lucrare si se face si un clasament .

Ceva in genul , sper ca ai inteles ideea , o pagina din revista , mai mult nu cred ca ar ocupa.

Link to comment
Share on other sites

LA MULTI ANI!

nevasta-mea a primit revista, ca io nu-s in tara. am intrebat-o cum arata, ce scrie, ce poze, ca am citit pe forum ca e tare. mi-a confirmat ca e tare.

cred ca cel mai mult i-a placut istoria BMW.

astept sa o prind si io

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.