Jump to content

BMW Club Magazine


X X L

Recommended Posts

mda.... am uitat.... Multumim XXL pentru toate eforturile depuse pentru BMWClub. Iti meriti pe deplin titlul de moderator si nu numai.

Ar fi frumos sa vad o astfel de implicare din partea tuturor moderatorilor (care, sa zicem, sunt considerati mai speciali pe forum), si sa nu fie numai calai unde situatia o cere sau nu (aici ma refer la unul singur si cred ca se stie el care).

XXL as avea o sugestie pentru cei care se ocupa de site-ul clubului (index site+forum) : sa-i dea o haina de iarna. As fi incantat daca m-ai pune in legatura cu cine se ocupa de partea de webdesign si daca mi s-ar permite sa ajut la imbunatatirea sau facelift-ul forumului (am experienta in domeniul acesta).

Tine-o tot asa... si ... "LA MULTI ANI !" inca o data.

Link to comment
Share on other sites

Cei care au un aparat foto bun faceti va rog niste poze mai in detaliu si dati-mi si mie pe PM...macar atat sa am pana ajunge. :)

am incercat sa fac niste poze dar sunt prea mari

daca le micsorez nu se mai intelege nimic :)

 

 

multumesc tuturor care au facut posibila aparitia revistei, in special lui X X L

sper sa depaseasca 10000 de aparitii

:lol:

Link to comment
Share on other sites

cat despre revista, asteptam sugestii si reclamatii... :lol:

Felicitari pt revista, imi place foarte mult :) . Pt primul numar e excelenta. La mai mare!!!

 

Cat despre sugestii, as propune semnarea articolelor, adica asumarea responsabilitatii celor declarate.

 

Astept cu nerabdare numarul urmator :) .

Link to comment
Share on other sites

Am primit revista in Germania :lol: acu am inceput sa o rasfoiesc..

Multumesc XXL. O singura problema, nu stiu unde boala sa trimit banii pentru ea... se pare ca de cand am dezamagit cu votul nici banii nostri nu mai sunt buni ... :)

Glumesc .. dar oricum poate imi zice si mie cineva un cont unde pot vira banii....

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.