Jump to content

BMW Club Magazine


X X L

Recommended Posts

da, si pe bmwclub.ro

 

BMWClub Magazine - Motor de cautare cu specific BMW

Motor de cautare specific BMW

Motorul de cautare este furnizat de Google, dar are cateva facilitati in plus.

Implementat pe www.bmwclubmagazine.com, acesta cauta in articolele din bmwclub.ro si bmwclubmagazine.com

 

Tips: Cautare

Puteti interoga motorul de cautare direct cu un part-number OEM, si veti primi imediat raspuns cu linkul din pagina RealOEM a acestuia.

Puteti cauta direct dupa numele unui utilizator, pentru a afla posturile acestuia pe BmwClub.ro sau alte informatii.

 

deci da... :)

Link to comment
Share on other sites

site-ul revistei a fost actualiat cu 2 capitole noi:

 

- Stiri BMW si BMWClub

 

- Despre revista

 

ultimele vesti, bune de asta data, arata ca sambata, 12.12.2009, revista BMWClub Magazine se lanseaza in mod oficial in Bucuresti...

 

aceasta data coincide cu o alta ocazie fericita :) , sens in care, dupa intalnirea de la orele 14.00 de la Academie, ma gandesc serios sa mergem intr-un loc potrivit pentru un ceai cald si o gustare... in Bucuresti, of course !

 

daca aveti propuneri in sensul acesta, va rog ! :lol:

 

dupa aceasta data, incepand cu 14 decembrie, revista va fi distribuita tuturor celor care s-au inscris pe lista doritorilor prin liderii de zona, precum si prin posta pentru cei care sunt singurii dintr-o anumita localitate.

 

pe 18 decembrie, revista ajunge la Cluj... 100% !

de data asta eu sunt transporter-ul ! :)

 

prietenii stiu de ce... :)

Link to comment
Share on other sites

ultimele vesti, bune de asta data, arata ca sambata, 12.12.2009, revista BMWClub Magazine se lanseaza in mod oficial in Bucuresti...

 

aceasta data coincide cu o alta ocazie fericita :) , sens in care, dupa intalnirea de la orele 14.00 de la Academie, ma gandesc serios sa mergem intr-un loc potrivit pentru un ceai cald si o gustare... in Bucuresti, of course !

 

 

:) abia astept revista :lol:

Link to comment
Share on other sites

sa ne tii la curent cand putem sa facem comanda pentru ea k?

pai odata ce te-ai inscris pe lista pentru orasul tau, inseamna ca ai dat comanda deja, nu ?

 

rugam staff-ul sa nu ne uite si pe noi, astia .....duuuuusi pe alte meleaguri :)

asteptam cu nerabdare ! :lol:

no way !!!

 

eu inca mai astept pe PM numele si adresele de livrare... am primit cateva, dar inca mai sunt multi inscrisi care nu mi-au comunicat nimic...

 

cei cu caractere boldate de pe lista, inseamna ca sunt distribuitorii in orasele cu mai multi doritori...

Link to comment
Share on other sites

multumesc.... doar anul acesta? :)

 

cat despre revista, asteptam sugestii si reclamatii... :)

 

revista se gaseste si la chioscuri?

nu, se distribuie prin membrii clubului...

 

e prea mare mafia chioscarelilor...

 

nu avem sanse ca sa stam pe tarabe, atata timp cat altii platesc spagi grase ca sa le fie puse ziarele/revistele deasupra celorlalte...

 

asta e, traim in Romania...

 

ma bucur ca va place revista noastra ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.