Jump to content

BMW Club Magazine


X X L

Recommended Posts

Si totusi ar mai fi cateva exemplare din numerele 2-3-5. Cu numarul 5 va putem servi dupa ce se epuizeaza stocul lui themircea.

Anunta-ma te rog si pe mine pe PM cand poti sa imi trimiti nr. 3 si 5. O sa iti las tot acolo datele mele. Dar te rog pune-le pe amandoua in acelasi colet cand poti, sa nu platesc de 2 ori transportul.

Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

ktl745 - cu draga inima, dar inteleg ca doresti si numarul 3, asa ca mai bine vorbeste cu Michael. Asa cum spui, nu are sens sa platesti de doua ori curieratul.

 

XXL - cum pisici sa nu-l gaseasca?

Tocmai ce scrisesem ca mai am vreo 7-8 exemplare din ultimul numar. E citat postul meu in cel al lui ktl... :p :LMAO:

 

Michael - Iti multumesc pentru eleganta cedare de prioritate, dar in cazul de fata chiar e pacat sa plateasca omul doua curierate pentru doua reviste.

 

Daca altcineva mai doreste ultimul numar, gratuit, doar trimiteti PM sau sunati la 0256/275273 sau 0720.699655 .

Daca sunteti din TM le puteti ridica de la depozitul nostru, iar daca sunteti din alta parte va platiti doar curieratul.

 

Ceau!

Edited by themircea
Link to comment
Share on other sites

alaturi de echipa moderatoare a bmwclub.ro, si echipa BMW Club Magazine va doreste Craciun Fericit si La Multi Ani ! :santa:

 

http://www.bmwclubmagazine.com/stiri_fullstory.php?subaction=showfull&id=1324460818&archive=&start_from=&ucat=1&

 

http://www.bmwclubmagazine.com/cutenews/data/upimages/craciun_fericit.jpg

 

bis :santa:

Link to comment
Share on other sites

multumim de urari !

 

si cum vestile bune se tin lant, va anuntam in mod OFICIAL:

Prima revista de club din Romania, BMW Club Magazine, va aparea intr-un NOU format PRINT in 2012 ! :sorcerer:

 

detaliile vi le vom da in luna ianuarie...

 

http://www.bmwclubmagazine.com/cutenews/data/upimages/La_Multi_Ani_2012.jpg

 

totodata, mai avem si alte surprize-cadou: incepand din 2012 organizarea evenimentelor va fi derulata sub o coordonare proffi !

 

pe aceasta cale le multumim celor care au fost tot timpul alaturi de noi, dar si celor (impresionant de multi) care si-au manifestat interesul si intentia de a ne sprijini in continuare

 

La Multi Ani tuturor !!!

 

si nu uitati: :santa: exista !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Numerele vechi din revista care nu sau cumparat la timp se mai pot cumpara acuma ?

Ce am putea face in legatura cu revista sa se poata publica din nou ? cam ce nr de reviste ar trebui vandute ca sa se poata publica 1 nou numar ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Numerele vechi din revista care nu sau cumparat la timp se mai pot cumpara acuma ?

da, inca mai avem...

Ce am putea face in legatura cu revista sa se poata publica din nou ? cam ce nr de reviste ar trebui vandute ca sa se poata publica 1 nou numar ?

cum spuneam si mai demult, revista asta nu se "plateste" din vanzare... veniturile din vanzare abia daca ajung la 25-30% din costurile de productie... restul tine de finantare (sponsorizari, donatii, reclama, etc).

 

aici insa e vorba de adresabilitate... acest forum e mai mult o platforma de comunicare, cei care se simt atrasi de sentimentul de apartenenta la un CLUB, la o COMUNITATE, sunt destul de putini... de aici si dezinteresul fata de sustinerea unui proiect al BMW Club, fie el revista, intalniri anuale organizate, comunitati locale, etc...

 

imi pare rau, dar asta e situatia... :pardon:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.