Jump to content

BMW Club Magazine


X X L

Recommended Posts

nu sunt familiarizat cu procedura - cand pot sa vin sa-mi iau revista (sunt din Bucuresti)? :twoup:

te-am sunat ieri, ajunsesem in zona pe care mi-ai transmis-o, insa nu mi-ai raspuns...

 

asta este, o sa ne vedem in alta parte sau poti veni chiar tu dupa ea... ai nr. meu in PM si mai nou si in telefon (apel la 16.54)... :)

Link to comment
Share on other sites

IMPORTANT !!!

 

pentru a fi cat mai aproape de cititori, dar si cat mai utili, ne-am gandit ca ar fi utila o sectiune de genul "Sfaturi pentru masina ta - mecanica si electrica la purtator"

 

in aceasta sectiune vor putea fi regasite idei noi, montaje, retrofituri, etc... toate pas-cu-pas, insotite de fotografii, si indicatii utile...

 

cum vi se pare ideea ? :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Revista avand o forma oarecum "oficiala", ma gandesc ca nu ar trebui postate dyi-uri despre activitati care se fac doar in service-uri specializate si reprezentante. Ma refer aici la (dau cateva exemplu) inchiderea centralizata, schimbarea tamburilor cu discuri, by-pass bec airbag si alte lucruri asemanatore ce nu se regasesc in manuale.

Pe scurt, tot ce e artizanal, trebuie evitat.

Altfel, foarte buna ideea! :twoup:

Link to comment
Share on other sites

IMPORTANT !!!

 

pentru a fi cat mai aproape de cititori, dar si cat mai utili, ne-am gandit ca ar fi utila o sectiune de genul "Sfaturi pentru masina ta - mecanica si electrica la purtator"

 

in aceasta sectiune vor putea fi regasite idei noi, montaje, retrofituri, etc... toate pas-cu-pas, insotite de fotografii, si indicatii utile...

 

cum vi se pare ideea ? :)

 

 

... binevenita pentru multi !

se va gasi o modalitate ... pentru a insera niscaiva diy-uri, (la nevoie subventionez paginile respective pentru a fi tiparite cu cerneala UV :twoup: ).

Edited by unvicont
Link to comment
Share on other sites

Pentru nr 4.Calinbmw2000..Lugoj.

 

Daca este posibil sunt interesat si de numerele 2 si 3 ale revistei ..Daca are cineva aceste numere astept sa fiu contactat prin PM .

 

Multumesc anticipat. :twoup:

 

Numerele 2 si 3 sunt. Numarul 1 nu...

Iti trimit astazi un P.M cu adresa pt numerele 2,3,si 4 ale revistei .

 

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Revista avand o forma oarecum "oficiala", ma gandesc ca nu ar trebui postate dyi-uri despre activitati care se fac doar in service-uri specializate si reprezentante. Ma refer aici la (dau cateva exemplu) inchiderea centralizata, schimbarea tamburilor cu discuri, by-pass bec airbag si alte lucruri asemanatore ce nu se regasesc in manuale.

Pe scurt, tot ce e artizanal, trebuie evitat.

Altfel, foarte buna ideea! :twoup:

o sa fie vorba de aspecte UTILE pentru intretinerea masinii, sau pentru UPGRADE-uri functionale (gen volan MFL, etc.)

 

X X L - sa ma anunti te rog cand trimiti revista.

Plata o fac inainte sau cand vine coletul?

la ridicarea de la posta :)

 

Mie imi place ideea...as si avea un DIY interesant la aceasta rubrica.

 

despre ce e vorba ?

Azi am primit si eu de la posta ca mi-a venit revista. Maine daca e deschis ma duc sa o iau daca nu cel tarziu luni.

 

Mersi!

in sfarsit, postasul tau traieste !!! :twoup:

glumesc...

 

spor la lectura !

Link to comment
Share on other sites

Azi am primit si eu revista. Fain numar. Imi place prezentarea pisoiasului lui suri, habar n-am avut ca avem oameni de televiune printre noi. Urmeaza seria 8 sau vin X-urile...sau Z-urile?

 

Nu dam din casa. Ramane sa fie surpriza. :twoup:

 

exact... ddesi cand vom publica imaginea copertii, se vor vedea clar corespondentele cu anotimpul...

 

vreau si eu toate cele 4 numere aparute, mai am vreo sansa sa le prind?

ultimele 3 da, primul numar nu mai e disponibil de ceva vreme... insa il poti citi in curand ONLINE, caci il vom posta pe site-ul revistei, in zona dedicata membrilor...

Link to comment
Share on other sites

Azi am primit si eu revista. Fain numar. Imi place prezentarea pisoiasului lui suri, habar n-am avut ca avem oameni de televiune printre noi. Urmeaza seria 8 sau vin X-urile...sau Z-urile?

 

Nu dam din casa. Ramane sa fie surpriza. :twoup:

 

 

exact... ddesi cand vom publica imaginea copertii, se vor vedea clar corespondentele cu anotimpul...

 

Intrebam si eu asa numai. Inca nu am terminat-o pe asta.

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.