Jump to content

BMW Club Magazine


X X L

Recommended Posts

momentul mult asteptat al TOMBOLEI a fost stabilit... :lol:

 

vom vedea cat de curand cine este castigatorul premiului oferit de partenerul nostru Hotel Bran Belvedere, un weekend la munte pentru cel mai BMW cuplu... :)

 

de principiu, weekendul a fost stabilit pentru perioada 29-31.01.2010, tinand cont ca in aproximativ acelasi interval (28-31.01.2010) va avea loc si BMW X1 Live Tour la Poiana BV ... :D

 

:) BMWClub Magazine, cu sprijinul BMW Group, va asigura castigatorilor participarea la acest eveniment... :)

 

regulile de participare/extragere sunt simple:

1. din totalul celor care au cumparat revista BMWClub Magazine, se face o lista, fiecare avand un numar de participare...

 

2. se extrage un biletel cu un numar oarecare, care se asociaza cu numele castigatorului din lista de participanti... se mai extrag in ordine inca 2 biletele asociate cu alti 2 potentiali castigatori (rezerva)...

 

3. premiul trebuie confirmat, in caz negativ primul din cele 2 biletele de rezerva urmand sa primeasca premiul... la fel, daca premiul nu este confirmat nici de asta data, este reportat celui de-al 2-lea biletel de rezerva...

 

4. pentru transparenta, extragerea va avea loc in cadrul intalnirii BMWClub din Bucuresti din data de 16.01.2010...

 

lista participantilor se afla in posesia mea, dar nu o voi publica pe forum intrucat contine si date personale... ea va fi insa deja tiparita in momentul extragerii, pentru a nu exista dubii...

 

sa speram ca sambata va fi o zi cu soare... :)

 

asadar, faceti-va bagajele si stati cu ele facute...

 

 

 

P.S.: echipa BMWClub Magazine nu participa la TOMBOLA ! :D

Link to comment
Share on other sites

Orcum nu are de unde sa stie pe toata lumea care a cumparat revista. Ca doar nu ne-a trecut pe caiet.

aici gresesti... in prima pagina a topicului sunt cei care s-au inscris initial la revista... :)

 

apoi eu mai am o mica evidenta cu toate datele celor carora le-am trimis/dat reviste sub orice forma... posta sau predare personala... sunt cel putin 150 de persoane ;)

 

 

NEWS:

intrucat primul bilet extras ca si varianta de rezerva merita si el un premiu, avem posibilitatea de a-i oferi un schimb complet de ulei (in limita a 5 litri ulei 5w40) + filtrul aferent, oferit de colegul @claudiuBWR, alaturi de posibilitatea participarii la evenimentului de la Poiana Brasov - BMW X1 Live Tour...

 

pentru biletul nr. 2 extras ca varianta de rezerva, oferim doar posibilitatea participarii la evenimentului de la Poiana Brasov...

 

asadar incercam pe cat putem sa oferim tuturor cate ceva... :D

 

momentul mult asteptat al TOMBOLEI a fost stabilit... :lol:

 

vom vedea cat de curand cine este castigatorul premiului oferit de partenerul nostru Hotel Bran Belvedere, un weekend la munte pentru cel mai BMW cuplu... :)

 

de principiu, weekendul a fost stabilit pentru perioada 29-31.01.2010, tinand cont ca in aproximativ acelasi interval (28-31.01.2010) va avea loc si BMW X1 Live Tour la Poiana BV ... :P

 

:) BMWClub Magazine, cu sprijinul BMW Group, va asigura castigatorilor participarea la acest eveniment... :)

 

regulile de participare/extragere sunt simple:

1. din totalul celor care au cumparat revista BMWClub Magazine, se face o lista, fiecare avand un numar de participare...

 

2. se extrage un biletel cu un numar oarecare, care se asociaza cu numele castigatorului din lista de participanti... se mai extrag in ordine inca 2 biletele asociate cu alti 2 potentiali castigatori (rezerva)...

 

3. premiul trebuie confirmat, in caz negativ primul din cele 2 biletele de rezerva urmand sa primeasca premiul... la fel, daca premiul nu este confirmat nici de asta data, este reportat celui de-al 2-lea biletel de rezerva...

 

4. pentru transparenta, extragerea va avea loc in cadrul intalnirii BMWClub din Bucuresti din data de 16.01.2010...

 

lista participantilor se afla in posesia mea, dar nu o voi publica pe forum intrucat contine si date personale... ea va fi insa deja tiparita in momentul extragerii, pentru a nu exista dubii...

 

sa speram ca sambata va fi o zi cu soare... :D

 

asadar, faceti-va bagajele si stati cu ele facute...

 

 

 

P.S.: echipa BMWClub Magazine nu participa la TOMBOLA ! :D

 

UP !!! :D

Link to comment
Share on other sites

bineinteles ca DA... in plus, participa si toti cei care au cumparat revista direct de pe site-ul www.bmwclubmagazine.com, ori prin PM sau mesaje de orice fel...

 

:) tragerea la sorti de maine, 16.01.2010, va incepe la orele 12.00 la Academia Militara... toti cei interesati sunt rugati sa fie prezenti la fata locului... :lol:
Link to comment
Share on other sites

Acum am fost sunat dar il astept pe XXL sa dea rezultatele,Brandex,unde e Brandex?

 

da... asadar, castigatorii premiilor BMWClub Magazine sunt:

 

- premiul "un weekend la munte", oferit de Hotel BranBelvedere, alaturi de posibilitatea participarii la BMW X1 Live Tour in 31.01.2010 oferit de BMW Motor AG Pitesti, a fost castigat gabriel_525 (nr.52 in lista de participanti). L-am sunat si a confirmat primirea premiului :lol:

nota: @gabriel_525, nu stiu ce ai mancat cand erai mic, dar FELICITARI !!!

 

- premiul "un schimb de ulei + filtru", oferit de colegul claudiuBWR, alaturi de posibilitatea participarii la BMW X1 Live Tour in 31.01.2010 oferit de BMW Motor AG Pitesti, a fost castigat de bitzy_bmw (nr.108 in lista de participanti)... :)

 

- premiul "participare la BMW X1 Live Tour in 31.01.2010" oferit de BMW Motor AG Pitesti, a fost castigat de batory, care insa nu poate participa la acest eveniment... prin urmare, urmatorul castigator este alexx_p din Timisoara...

 

 

ii rog pe toti castigatorii sa ma contacteze pentru trimiterea datelor personale de contact, iar @bitzy_bmw sa imi comunice ce fel de masina are pentru a putea individualiza filtrul de ulei + ulei 5w40 oferite de claudiuBWR...

 

Felicitari castigatorilor si multumiri tuturor participantilor !!!

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.