Jump to content

sondaj pentru "imnul" clubului


mirceacj

Imn  

76 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

nu am observat , poate mi-a scapat, un topic pentru asa ceva

ma gandeam ca ar fi ok si un imn daca tot se va lansa o revista si se va deschide un "club fix"

daca rezultatul este favorabil, gasim noi o forma sa stabilim imnul respectiv, nu?

Edited by mirceacj
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

probabil ca majoritatea ar vrea un "imn"

asa ca astept sugestiile voastre...exclus guta,salam si restul de manelomani <_<

 

putm opta si pentru varianta de imn anual la fel ca si la liberty parade

Link to comment
Share on other sites

Ideea este OK, am votat DA. Indiferent de ce se va alege, atentie la drepturile de autor!

absolut

nu vreau sa bulesc ceva la imginea clubului cu aceasta idee <_<

 

recunoaste ca ti-a fost frica sa dai click! :)

ce-ai zis, sa vezi ce link catre Taraf Tv imi da asta :bashwall: :unsure: :blink:

adevaru e ca m-am gandit de 2 ori inainte :blink:

Link to comment
Share on other sites

din catete cluburi ati vazut voi in tara si in afara (de ex cluburile sportive)

toate au un imn...care sa le reprezinte

daca tot se lupta pentru "inchegarea" acestui bmw club prin deschideri de sedii, lansare de revista...ideea de imn mi se pare viabila <_<

 

 

aruncati o privire aici :

Edited by mirceacj
Link to comment
Share on other sites

e mai greu cu versurile... :)

 

e buna ideea, nu zic nu... insa trebuie sa avem si o lejeritate in exprimare, adica sa nu personalizam chiar tot...

 

am votat DA, in speranta ca putem gasi un imn, o melodie reprezentativa... mie imi place Ride the wild wind (Queen)...

 

melodia asta imi innebuneste instant toate acele de pe bord, nu stiu ce au, o iau aiurea, toate se duc in dreapta si apoi in jos... <_ putin ala de la benzina :bashwall:>

Link to comment
Share on other sites

din catete cluburi ati vazut voi in tara si in afara (de ex cluburile sportive)

toate au un imn...care sa le reprezinte

daca tot se lupta pentru "inchegarea" acestui bmw club prin deschideri de sedii, lansare de revista...ideea de imn mi se pare viabila <_<

 

 

aruncati o privire aici :

 

mah...numa porcarie d-asta spaniola/portugheza/braziliana sa nu fie....

eu propun asa ceva:

Edited by Rhaziel
Link to comment
Share on other sites

Rhaziel si ce ai vrea atunci? Manea? Daca nu e asta e aialalta. Daca nu e aialalta e hip-hop. Si tot intr-o amestecatura o tinem pana iese doar vrum-vrum. Trebuie ceva de efect, Adica sa zici "Daaaa cu asta ma duc oriunde". Si eventual sa bagi adanc piciorul in acceleratie.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.