Jump to content

"cadoul" meu


taxi_cpt

Recommended Posts

dupa indelungi asteptari a sosit si momentul mult dorit: sa detin in proprietate personala un bmw seria 3..s-a intamplat de ziua mea cand l-am primit cadou de la sotia mea :)

nici nu-mi puteam dori altceva: 320d;1995cmc;150 cai;nascuta in 02.12.2004;full extras

ce e cel mai minunat lucru e ca e locul meu de munca,acolo unde imi petrec mai mult din jumatate de zi... <_<

post-26378-1247088104_thumb.jpg

post-26378-1247088134_thumb.jpg

post-26378-1247088221_thumb.jpg

post-26378-1247088656_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

masina e cu autocolant sau vopsita galben?

mie mi-ar fi mila s-o bag la taxi. Spor la bani

 

 

Mai mult ca sigur e colantata.

 

dupa indelungi asteptari a sosit si momentul mult dorit: sa detin in proprietate personala un bmw seria 3..s-a intamplat de ziua mea cand l-am primit cadou de la sotia mea :bashwall:

nici nu-mi puteam dori altceva: 320d;1995cmc;150 cai;nascuta in 02.12.2004;full extras

ce e cel mai minunat lucru e ca e locul meu de munca,acolo unde imi petrec mai mult din jumatate de zi... <_<

 

 

da prin ce parau ai bagat-o? :) Nu ti-e mila de ea? Sau acolo vroia clientul sa ajunga? :unsure:

 

Sa aduca cat mai multi clienti si bani.

Edited by cristi_vlh
Link to comment
Share on other sites

masina e cu autocolant sau vopsita galben?

mie mi-ar fi mila s-o bag la taxi. Spor la bani

se vede la proiectoare ca e colantata

am vrut sa ramana vopseaua originala pe ea,in caz ca ma las de "meserie",pt asta am ales autocolant

Link to comment
Share on other sites

scoate husele alea galbene din interior...spor la bani

mai bine sa distruga clientii husele alea decat tapiteria...

 

ai luat-o pentru curse exterioare sau pt oras?

in Brasov "pe oras" nu stau decat loganuri si cateva vechituri. masinile ceva mai bune fac numai exterior.

Link to comment
Share on other sites

scoate husele alea galbene din interior...spor la bani

mai bine sa distruga clientii husele alea decat tapiteria...

 

ai luat-o pentru curse exterioare sau pt oras?

in Brasov "pe oras" nu stau decat loganuri si cateva vechituri. masinile ceva mai bune fac numai exterior.

oriunde,sa produca ..in timisoara sunt multe masini bune care fac taxi intern..dintre ele,3 sunt bmw e46...oricum,clientii se autoselecteaza <_<

 

Frumoasa ! S-o stapanesti sanatos ! :)

multumesc pt aprecieri...tuturor

Link to comment
Share on other sites

S-o folosesti sanatos, e frumoasa, ai grija cu mersul subturat ca sa nu strici turbina.

 

 

nu are nicio treaba subturarea cu turbina...

 

ai grija de ea...BMW este o masina pretentioasa...tre sa o iubesti chiar dc o folosesti pt taxi...ca altfel simte si se supara... <_<

Link to comment
Share on other sites

Bafta cu masina,sa te tina multi km.

 

P.S.

Sper sa nu fii unul din taximetristii de pe la noi care imping masina 1 metru mai in fata ca sa nu consume combustibil....

o fi criza dar nici asa .............1 litru diferenta regim taxi <_<

Link to comment
Share on other sites

S-o folosesti sanatos, e frumoasa, ai grija cu mersul subturat ca sa nu strici turbina.

 

 

nu are nicio treaba subturarea cu turbina...

 

ai grija de ea...BMW este o masina pretentioasa...tre sa o iubesti chiar dc o folosesti pt taxi...ca altfel simte si se supara... :)

fi sigur imi selectez clienti....deocamdata doar consumabile originale a vazut.......respect pentru ea ca masina.

 

pacat c-o faci posta pe taxi...

stiu .....fiecare cauta sa aibe confort la locu de munca . <_<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.