Jump to content

bmw e36 DUR


adyscorpion

Recommended Posts

Nici nu mai conteaza cum arata masina cu astfel de poze. Oricum asta arata bine, mai putin tapiseria aia de pe scaunele fata care nu se leaga cu nimic in interior. Culoarea e neinspirat aleasa, zici ca e de masina ieftina coreeana.

Ziua se vad Angel Eyes-urile bine sau asa si asa? Banuiesc ca asa ai luat farurile, cu ele incorporate, ce marca sunt (farurile)? Ca noaptea si ale mele se vad bine, ziua nu prea. Mi-ar placea sa se vada ca alea OEM galbene de pe masinile mai noi.

Link to comment
Share on other sites

Nici nu mai conteaza cum arata masina cu astfel de poze. Oricum asta arata bine, mai putin tapiseria aia de pe scaunele fata care nu se leaga cu nimic in interior. Culoarea e neinspirat aleasa, zici ca e de masina ieftina coreeana.

Ziua se vad Angel Eyes-urile bine sau asa si asa? Banuiesc ca asa ai luat farurile, cu ele incorporate, ce marca sunt (farurile)? Ca noaptea si ale mele se vad bine, ziua nu prea. Mi-ar placea sa se vada ca alea OEM galbene de pe masinile mai noi.

 

tapiteria de stofa de pe mijlocul scaunelor din fata ,aia asa a fost sa fie,dar va tine mult mai mult! iar faruile sunt depo cu angels eyes incorporat si se vad si ziua!

post-22306-1250805294_thumb.jpg

post-22306-1250805309_thumb.jpg

Edited by adyscorpion
Link to comment
Share on other sites

Cred ca ai becuri mai puternice, se vad mai bine ca ale mele. Tipul de luminare e la fel, 4 becuri in cruce puse. Ale mele sunt Sonar.

Aaa, legat de filmulet: exista o antipatie pe forum legata de soferii care merg cu proiectoare in oras, mai ales cu xenon pe ele. Ca tot esti nou venit printre noi! Spor! :)

Link to comment
Share on other sites

Cred ca ai becuri mai puternice, se vad mai bine ca ale mele. Tipul de luminare e la fel, 4 becuri in cruce puse. Ale mele sunt Sonar.

Aaa, legat de filmulet: exista o antipatie pe forum legata de soferii care merg cu proiectoare in oras, mai ales cu xenon pe ele. Ca tot esti nou venit printre noi! Spor! :)

 

mergeam asa pentru ca fafurile erau de abia montate si bateau in sus si orbeam pe toata lumea!

 

Frumoasa masina pe exterior.

Spune-mi te rog, farurile se pot regla electric ca cele originale?

farurile din fabrica nu au venit cu motorase electrice,dar le-am luat de la alea vechi!si da merg!

 

cam asa se vede masina noaptea cand e cuminte...http://www.youtube.com/watch?v=hHpZpnha9aA e cuminte ca vrea un nou ambreaj si cat de curand o sa il aibe!

de ce nu iti calibrezi consumul la obc?

 

consumul din poza era real,in ziua aia ma dadusem putin la ea si daia era crescut!oricum eu de obicei merg cu ea subturata si imi ia 12,5l in oras!

Link to comment
Share on other sites

Ma bucur foarte mult ca va plac fotografiile. Sper sa nu se considere publicitate, dar daca mai doreste cineva asa ceva imi poate trimite un PM sau sa adauge boggy222000 sau rtblack_vision in lista de mess, sa stabilim detaliile.

 

O zi placuta va doresc,

Bogdan

Edited by Boggy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.