Jump to content

[Dezmembrez] BMW e30,e36,e39,e46, e60,M3e36,M3e46,M5e34


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imi trimiti pretul la pragul argintiu ( titan silber ) de 320d , e46 , pt partea dreapta , standard , cred ca sa creat o cunfuzie cu alt coleg care intreba si el de prag dar pe albastru si i-ai trimis numai lui pretul , daca se poate si o poza , sau in ce stare se afla pragul
http://img222.imageshack.us/img222/904/210120115400.jpg
Link to comment
Share on other sites

un pret pentru bandourile din josul usilor la E34? eventual si cele care vin in continuarea lor pe caroserie

 

Bndouri de pe usi de e34 nu mai am set complet ci decat anumite bucati, cele de ddesubtul usilor le am pe toate si costa 50 euro.....0723.77.67.67

Link to comment
Share on other sites

ai cumva suportzii in care vin prinsi balastri fatza de far ?! la un E39 faclift , si daca ii ai am nevoie si de surubele aferente ! astept un pret te rog

Nu am inteles la ce piese te referi....

 

Ai telescopul si capul pulverizator aferent pentru spalator far partea dreapta in stare buna de functionare la e36 sedan?

 

Nu am..........

Link to comment
Share on other sites

@mariustxa

la farurile facelift de e39 balastrii ( droserele cum zic altii ) sunt prinse intre niste table cu shurube , no io de tablele alea am nevoie care sunt prinse la randul lor de coorpul din spate al farului

cred ca am fost destul de explicit daca nu dau un link catre real oem

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.