Jump to content

[Dezmembrez] BMW e30,e36,e39,e46, e60,M3e36,M3e46,M5e34


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salut! Gasesc la tine 2 cabluri unul de date aprox. 59 cm /6 pini( 61126904074 )-care face legatura intre modulul radio bm54 din porbagaj si magazie, iar celelalt este de alimentare 3 pini ( 61129410959 )? Acestea se potrivesc la modelele : x5, x3, e39, e46 - cu navigatie si modul radio in porbagaj.
Link to comment
Share on other sites

imi trebuie un motor m52b25 vanos pentr e39 -523i din 1997. Merge si de la e36 fabricat pana la 09.1998 dar sa fie vanos de 2500 cmc.(ii schimb doar baia de ulei) Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

imi trebuie un motor m52b25 vanos pentr e39 -523i din 1997. Merge si de la e36 fabricat pana la 09.1998 dar sa fie vanos de 2500 cmc.(ii schimb doar baia de ulei)

 

Am motor de 2,3 de pe e39, cum vrei sa fie echipat motorul? vrei si cutie viteze? vrei si ecu la motor? spune-mi exact ce vrei ca sa iti pot comunica pretul......

Link to comment
Share on other sites

Am motor de 2,3 de pe e39, cum vrei sa fie echipat motorul? vrei si cutie viteze? vrei si ecu la motor? spune-mi exact ce vrei ca sa iti pot comunica pretul......

pe mine ma intereseaza doar motorul, fara ecu,fara,cutie, fara accesorii. Ma intereseaza starea lui,daca e desfacut ,si la cati km s-a oprit.

Link to comment
Share on other sites

salut.ma intereseaza fulia de la arborele cotit (vibrochen park i se spune) pt un e46 320d din `99.dak ai spune-mi si un pret

 

Salut, nu am fulia respectiva......

 

oglinzi E36 coupe model M, electrice si incalzite?

 

M-ai intrebat si acum cateva zile si ti-am si raspuns, daca te vei uita pe pagina 54 vei gasi ambele posturi..............

 

 

Am toate piesele care sunt necesare conversiei.....am sa stabilesc un pret si o sa revin!!!

 

pe mine ma intereseaza doar motorul, fara ecu,fara,cutie, fara accesorii. Ma intereseaza starea lui,daca e desfacut ,si la cati km s-a oprit.

 

Motorul este inca montat pe masina si il poti asculta/proba, este in stare foarte buna de functionare si costa 600 euro......0723.77.67.67

 

salut, da-mi un pm please daca ai aparatoare de noroi, pentru E39 cu bara M pe ea, partea ce vine cu gaura pentru aerisirea frinelor. multumesc

 

Salut, nu am......

 

salut,

 

 

ai motor de vanzare? m-ar interesa motorul de 318i e46 n42b20.

 

Da am multe motoare de vanzare, spune-mi cum vrei sa fie echipat motorul ca sa iti pot comunica un pret......

Link to comment
Share on other sites

salut

pt e39 2002 daca ai:

cheder dreapta fata

senzor temperatura exterior

motorasul de la oglinda dreapta, dar motorasul pt rabatare oglinda si nu pozitionare

ai vreun scut de metal pt aceasta masina

imi trebuie banda de afisaj din bord, unde arata km, la mine e varianta aia lunga si nu despartita in 3

senzori de parcare

 

mersi

Link to comment
Share on other sites

salut

pt e39 2002 daca ai:

cheder dreapta fata

senzor temperatura exterior

motorasul de la oglinda dreapta, dar motorasul pt rabatare oglinda si nu pozitionare

ai vreun scut de metal pt aceasta masina

imi trebuie banda de afisaj din bord, unde arata km, la mine e varianta aia lunga si nu despartita in 3

senzori de parcare

 

mersi

 

cheder dreapta fata in perfecta stare=300 lei

celelalte piese nu le am......

 

sal...ai cumva pt e90 modulul pt comenzile de volan ??( SZL ) sper ca am zis bine... ms

 

Da-mi o poza/cod cu piesa care iti trebuie......

 

timonerie pt 525d 2001 manual?... sa fie in stare foarte buna...ms

 

nu am......

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.