Jump to content

[Dezmembrez] BMW e30,e36,e39,e46, e60,M3e36,M3e46,M5e34


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

150 euro armatura de bara fata si aparatorile de noroi cele mari decat 50 euro ambele....0723.77.67.67

salut :frantics: in 150 e imi dai si bara fata cu tot cu armatura??nu este cam scumpa pt o armatura sh?cred k nu am inteles bine pretul. aparatorile de noroi pe care le solicit sunt cele mici,din imediata apropiere a barei fata.. si sunt f interesat de spalatoare faruri sau ornamentele de plastic de sub far.deci,care este pretul pt armatura bara fata?mii de ultumiri..

Link to comment
Share on other sites

butoane incalzire e46 NFL ai?

 

Nu am.....

 

salut, capitonaj capota, aparatorile noroi fata stanga si dreapta cele mici, senzor de temp ext cu mufa de alimentare cu tot, grilele bara fata ale sub proiectoare. aripa fata stanga numai albastrul ala metalizat de fabrica. preturi la ele.

 

Salut, piesele astea pentru ce model bmw iti trebuiesc?

Link to comment
Share on other sites

salut, capitonaj capota, aparatorile noroi fata stanga si dreapta cele mici, senzor de temp ext cu mufa de alimentare cu tot, grilele bara fata ale sub proiectoare. aripa fata stanga numai albastrul ala metalizat de fabrica. preturi la ele.

 

Salut, capitonaj capota=50 euro, aparatorile de noroi =50 euro ambele....0723.77.67.67

Link to comment
Share on other sites

Salut, un pret pt climatronic cu tot ce am nevoie pt a inlocui un ac normal ?senzori de parcare sunt ? modul cu tot cu senzori ? e60

 

Salut, spune-mi exact ce componente iti trebuiesc de la klimatronic pentru a-ti putea comunica pret, intereseaza-te ce componente iti trebuiesc si dupa ce imi comunici componentele iti voi comunica pretul pentru ele, senzori de parcare sunt de e60....iti trebuiesc de fata sau de spate? cati?

Link to comment
Share on other sites

salut , la climatronic trebe sa mai ma interesez(un pret doar pe panoul de climatronic?)

-la pdc am nevoie de tot :) modul , fire , si daca ai si toti senzori buni ...vreau sa pun pdc pe unul care nu are ...deci imi trebuie cam tot ...

Link to comment
Share on other sites

salut , la climatronic trebe sa mai ma interesez(un pret doar pe panoul de climatronic?)

-la pdc am nevoie de tot :) modul , fire , si daca ai si toti senzori buni ...vreau sa pun pdc pe unul care nu are ...deci imi trebuie cam tot ...

 

panoul climatronic e60 klima automata=200 euro

referitor la tot kitul complet pentru senzori parcare o sa vad daca am tot ce trebuie si in functie de asta iti voi comunica si pret......

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.