Jump to content

[Dezmembrez] BMW e30,e36,e39,e46, e60,M3e36,M3e46,M5e34


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

scuze

patru usi geamuri doar pe fata.

 

ms

 

100 lei butonul.

 

salut !

pentru e46 imi trebuie plasticele de la rotile din fata ... cele din partea de jos care duc pana sub bara si eventual si scutul motor ... ce pret au?

 

aparatori de noroi le am decat pe cele mari nu si pe cele mici care fac legatura intre cele mari si bara fata......

Link to comment
Share on other sites

Dami un pret te rog pt prag dreapta , preferabil argintiu daca ai .

Plasticul negru de pe porbagaj in care se afla becurile de iluminat nr de inmatriculare , pt ca mie mi-a s-a rupt o aripioara de fier ce tine becul ( ma intereseaza sa fie aripiarele de fier bune si ne oxidate , si sa nu fie zgariat , mecanizmul de deschidere porbagaj nu imi trebuie .).

Masina este BMW e46 320d , din 99 berlina .

 

Ms mult , astept un pret.

Link to comment
Share on other sites

As avea nevoie de prag dreapta (cod-51718211943), pentru e46 sedan. Un pret (si eventual pe ce culoare este, mie mi-ar trebui orientalblau daca as avea norocul asta ca sa nu o mai vopsesc).

 

Pragul de pe dreapta il am pe un e46 argintiu si nu este dat jos ca sa vad daca este acelasi cod.....iti dau si un pret in cursul zilei de astazi.....

Link to comment
Share on other sites

Dami un pret te rog pt prag dreapta , preferabil argintiu daca ai .

Plasticul negru de pe porbagaj in care se afla becurile de iluminat nr de inmatriculare , pt ca mie mi-a s-a rupt o aripioara de fier ce tine becul ( ma intereseaza sa fie aripiarele de fier bune si ne oxidate , si sa nu fie zgariat , mecanizmul de deschidere porbagaj nu imi trebuie .).

Masina este BMW e46 320d , din 99 berlina .

 

Ms mult , astept un pret.

[/quote

 

50 euro argintiu si in perfecta stare(pragul)....0723.77.67.67

Link to comment
Share on other sites

bandou stinga daca se poate argintiu si sa fie modelul cu senzori , aparatoare completa pt roata din stinga fata,E 39

 

Daca iti trebuie bandoul de pe bara fata nu il am deloc, bandouri bara spate am cu gauri pt pdc si este negru, aparatoare roata stanga fata este la 100 lei...0723.77.67.67

 

M-ar interesa si pe mine niste boxe de e46 ci daca ai, ddesi nu stiu daca se potrivesc pe sedan.Deci sunt cam 2 intrebari ....mersi

 

am boxe pt e46 de pe un e46 limousine si mai am un set de boxe set complet harman kardon+subwoofer+amplificator de pe m3 e46 coupe toate la 300 euro....0723.77.67.67

 

Cred ca te-am mai intrebat mai demult, dar revin: cotiera de culoare gri, pt E46, 2004 ?

 

Este cotiera din piele la 200 euro cu tot cu consola aferenta.....0723.77.67.67

 

Scut motor si scut cutie pentru e39 ai?

 

Am scut motor si scut cutie provenite de pe un e39 520i, nu stiu daca se potriveste de la o motorizare la alta.....eu cred ca difere.....0723.77.67.67

 

Faruri hella de e30 ? ce pret?

 

Am hella smoke la 200 euro.....0723.77.67.67

 

manere fete usi negre sau crem e46 fl.sedan

 

 

Am manere dar nu stiu ce culoare sunt......o sa ma uit si revin......

Link to comment
Share on other sites

Cred ca te-am mai intrebat mai demult, dar revin: cotiera de culoare gri, pt E46, 2004 ?

 

Este cotiera din piele la 200 euro cu tot cu consola aferenta.....0723.77.67.67

 

Prea mult. Acum vreun an se cerea 100 de euro pe o cotiera second hand.

Deci, ofer 100 de euro, numai daca este de culoare gri.

Mersi

Edited by plat_inio
Link to comment
Share on other sites

bara fata e39 pref. , doar plasticul, fara armatura, bandouri, proiectoare

 

Nu am.......

 

Cred ca te-am mai intrebat mai demult, dar revin: cotiera de culoare gri, pt E46, 2004 ?

 

Este cotiera din piele la 200 euro cu tot cu consola aferenta.....0723.77.67.67

 

Prea mult. Acum vreun an se cerea 100 de euro pe o cotiera second hand.

Deci, ofer 100 de euro, numai daca este de culoare gri.

Mersi

 

Eu nu am vandut niciodata pe 100 euro cotiera de e46, am cotiere negre si gri din piele pt e46, nu ma intereseaza oferta ta, cauta pana vei gasi cu 100 euro, cu placere!

Este parerea ta ca este prea mult, eu zic ca asta este pretul corect pentru cotierele pe care le vand eu, daca nu iti convine pretul cauti in alta parte!

Link to comment
Share on other sites

Hei hei, nu te ambala, ce sari asa....

Tu ai cerut cat ai vrut, eu am oferit cat am dispus. Daca cererea nu intalneste oferta nu e nici un bai.

 

Am spus ca acum un an se cerea 100 de euro, nu ca tu ai fi vandut. E plin netul de cotiere mult mai ieftine. Ideea era ca as fi preferat sa iau de la tine ca pari serios, dar na...

Link to comment
Share on other sites

Hei hei, nu te ambala, ce sari asa....

Tu ai cerut cat ai vrut, eu am oferit cat am dispus. Daca cererea nu intalneste oferta nu e nici un bai.

 

Am spus ca acum un an se cerea 100 de euro, nu ca tu ai fi vandut. E plin netul de cotiere mult mai ieftine. Ideea era ca as fi preferat sa iau de la tine ca pari serios, dar na...

 

Amice ti se pare tie ca ma ambalez, din partea mea poti cumpara si cu 10 euro....prea putin imi pasa mie cu cat o cumperi tu insa la mine anul asta 2011 nu voi vinde cotiera din piele de e46 impecabila sub 200 euro, am cautat si eu pe net de curiozitate cotiera din piele pt e46 impecabila si nu am gasit la pretul de care faci tu referire.....ps. chiar sunt serios altfel nu as vinde in ritmul in care vand......

Link to comment
Share on other sites

imi trimiti pretul la pragul argintiu ( titan silber ) de 320d , e46 , pt partea dreapta , standard , cred ca sa creat o cunfuzie cu alt coleg care intreba si el de prag dar pe albastru si i-ai trimis numai lui pretul , daca se poate si o poza , sau in ce stare se afla pragul
Link to comment
Share on other sites

imi trimiti pretul la pragul argintiu ( titan silber ) de 320d , e46 , pt partea dreapta , standard , cred ca sa creat o cunfuzie cu alt coleg care intreba si el de prag dar pe albastru si i-ai trimis numai lui pretul , daca se poate si o poza , sau in ce stare se afla pragul

[/quote

 

Pretul pragului este de 50 euro si este argintiu si nu are nici o problema, masina de pe care este luat nu este avariata ba din contra este o masina care arata foarte bine.....0723.77.67.67

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.