Jump to content

[Dezmembrez] BMW e30,e36,e39,e46, e60,M3e36,M3e46,M5e34


Recommended Posts

@mariustxa

la farurile facelift de e39 balastrii ( droserele cum zic altii ) sunt prinse intre niste table cu shurube , no io de tablele alea am nevoie care sunt prinse la randul lor de coorpul din spate al farului

cred ca am fost destul de explicit daca nu dau un link catre real oem

 

Nu le am............

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma intereseaza un pret pentru scaunele fata din material textil gri sau bancheta spate (fara spatar) din piele neagra, nuca schimbator, radiator clima pentru un e34 din '88.

 

Radiator de klima am la 50 euro, si interioare am mai multe dar majoritatea sunt din piele.....luni verific sa vad ce am si te anunt seara......

Link to comment
Share on other sites

Ceva interioare de piele pt E46 sedan?

Sau scaune fata electrice si bancheta cu cotiera din material textil,gen cele clasice,gri inchis?

Mersi

 

Interioare din piele am decat de m3 full electrice+memorii+incalzire.......

O maneta semnalizare pt e36 gasesc la tine,la ce pret ? multumesc

Link to comment
Share on other sites

Ceva interioare de piele pt E46 sedan?

Sau scaune fata electrice si bancheta cu cotiera din material textil,gen cele clasice,gri inchis?

Mersi

 

Interioare din piele am decat de m3 full electrice+memorii+incalzire.......

O maneta semnalizare pt e36 gasesc la tine,la ce pret ? multumesc

 

50 lei......0723.77.67.67

Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza un pret pentru scaunele fata din material textil gri sau bancheta spate (fara spatar) din piele neagra, nuca schimbator, radiator clima pentru un e34 din '88.

 

Radiator de klima am la 50 euro, si interioare am mai multe dar majoritatea sunt din piele.....luni verific sa vad ce am si te anunt seara......

 

Astept sa vedem...poate am noroc :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza un pret pentru scaunele fata din material textil gri sau bancheta spate (fara spatar) din piele neagra, nuca schimbator, radiator clima pentru un e34 din '88.

 

Radiator de klima am la 50 euro, si interioare am mai multe dar majoritatea sunt din piele.....luni verific sa vad ce am si te anunt seara......

 

Astept sa vedem...poate am noroc :twoup:

 

Din material textil am un singur interior de pe un e34 break si se vinde la 100 euro si contine scaune fata si bancheta spate....si am interior din piele crem de pe m5 e34 cu scaunele fata full electrice si incalzite la 500 euro......

Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza un pret pentru scaunele fata din material textil gri sau bancheta spate (fara spatar) din piele neagra, nuca schimbator, radiator clima pentru un e34 din '88.

 

Radiator de klima am la 50 euro, si interioare am mai multe dar majoritatea sunt din piele.....luni verific sa vad ce am si te anunt seara......

 

Astept sa vedem...poate am noroc :twoup:

 

Din material textil am un singur interior de pe un e34 break si se vinde la 100 euro si contine scaune fata si bancheta spate....si am interior din piele crem de pe m5 e34 cu scaunele fata full electrice si incalzite la 500 euro......

 

In cazul acesta dai doar scaunele din fata din textil? Sunt intretinute sau prezinta rupturi?

Link to comment
Share on other sites

<!--quoteo(post=1355200:date=7/Feb/2011, 17:06:name=chriss)--><div class='quotetop'>QUOTE (chriss @ 7/Feb/2011, 17:06) <a href="index.php?act=findpost&pid=1355200"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Pentru e46 nFL ai aripa dreapta si far?<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

 

Am si aripa si far......

Ce culoare este aripa (imi trebuie gri-ul ala deschis - titan silber metalic). Spune-mi te rog niste preturi, eventual lasa-mi un nr de tel pe pm.

Link to comment
Share on other sites

<!--quoteo(post=1355200:date=7/Feb/2011, 17:06:name=chriss)--><div class='quotetop'>QUOTE (chriss @ 7/Feb/2011, 17:06) <a href="index.php?act=findpost&pid=1355200"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Pentru e46 nFL ai aripa dreapta si far?<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

 

Am si aripa si far......

Ce culoare este aripa (imi trebuie gri-ul ala deschis - titan silber metalic). Spune-mi te rog niste preturi, eventual lasa-mi un nr de tel pe pm.

 

Ai pm.

 

ai cumva e90 la dezmembrat

 

Am dar depinde ce iti trebuie ca este pocnit rau in fata.......

Link to comment
Share on other sites

QUOTE (mariustxa @ 3/Sep/2009, 11:02) Orice piesa.

 

 

Tel: 0723.77.67.67

 

cateva poze cu masinile care se dezmembreaza.......

Salut! Ai un MID (OBD) cu 8 butoane?

 

Pentru e36 nu? Daca despre ala este vorba am la 100 lei.......

Da E36! In sa am specificat ca e cu 8 butoane (sunt mai multe modele pt e36)

Link to comment
Share on other sites

salut. ai instalatia electrica completa pt 316i an 2001 si computerul de confort(geamuri electrice fata),mocheta fata(antracit).

si un pret

 

Salut, te intereseaza instalatia electrica completa a masinii? Am si computerul de comfort, si mocheta am dar nu stiu daca antracit.....nu stiu care este antracit!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.