Jump to content

[Dezmembrez] BMW e30,e36,e39,e46, e60,M3e36,M3e46,M5e34


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salut, ma intereseaza o fuzeta dreapta spate pt e46 benzina, dar poate sa fie si de e36.

 

Fuzeta dreapta spate cu tot cu rulment si bucsile de pe brat de e36 la 50 euro......0723.77.67.67

Edited by mariustxa
Link to comment
Share on other sites

salut mariustxa,

 

-pentru un e36 coupe , fata de portiera dreapta ai??? daca da , la ce pret te rog (pe negru),

-sonda lambda, masurata sa functioneze in parametri normali pentru 318i '93,

-mecanismul de inchidere pentru portiera stg fata pt e36'93 4 usi,actuator parca ii zice, la ce pret te rog

bafta!

Link to comment
Share on other sites

pentru un e30 motor m10 1.8 un radiator, elicea de la radiator si o manivela de trapa?

 

Iti trebuie elicea de la vasc sau vascul+elice?

radiator am la 250 lei

0723.77.67.67

 

Salut!

Am o sansa sa gasesc la voi ornament prag dreapta BMW E46 Sedan, la culoare Schwarz II? Reper 1 din poza.

Multumesc anticipat!

http://realoem.com/bmw/diagrams/w/o/226.png

 

Am dar decat pe argintiu.......

Link to comment
Share on other sites

salut mariustxa,

 

-pentru un e36 coupe , fata de portiera dreapta ai??? daca da , la ce pret te rog (pe negru),

-sonda lambda, masurata sa functioneze in parametri normali pentru 318i '93,

-mecanismul de inchidere pentru portiera stg fata pt e36'93 4 usi,actuator parca ii zice, la ce pret te rog

bafta!

 

Salut,

fata de usa este la 50 euro, sonde lambda am cateva zeci dar am nevoie de codul de pe a ta ca sa caut sa vad daca am, te referi la piesa care vine pe stalp fixata si care intra in clanta atunci cand inchizi usa? pune un link de pe realoem cu piesa in cauza sau poza cu ea......

Link to comment
Share on other sites

salut mariustxa,

 

-pentru un e36 coupe , fata de portiera dreapta ai??? daca da , la ce pret te rog (pe negru),

-sonda lambda, masurata sa functioneze in parametri normali pentru 318i '93,

-mecanismul de inchidere pentru portiera stg fata pt e36'93 4 usi,actuator parca ii zice, la ce pret te rog

bafta!

se mai stie ceva..un raspuns??? ms!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.