Jump to content

Pizza, sosul de rosii si BMW-urile.


Bavaria

Recommended Posts

Acolo, la primar :lol: .

Nu cred ca ne vor servi pizza la nunta, dar as putea sa cer una ca sa am motiv sa fac scandal, doar ma duc cu bmw- ul :) .

Desi, daca ma gandesc mai bine, sigur au sos, cel putin la revelion aveau pana si servetele din alea ca pastilele, pentru sters pe maini .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest poleposition

Adevarul e ca si eu am vrut sa comentez acum la Sighisoara, mi-au adus uischi in pahar de vin rosu... dar m-am gandit apoi ca tot in stomac/sange/creier ajunge asa ca am renuntat si am baut toata seara uischi din pahar de vin. Ma jur ca avut acelasi efect :lol:

 

Cu toate ca ar fi trebuit sa fac un mare scandal, eram totusi cu BMW-ul parcat fix in fata hotelului :)

Link to comment
Share on other sites

P.S., Am fost in State la un McDonald's care nu mai avea ketchup. :lol:

 

precis era manager vreun roman incompetent. :)

 

Macar omul a fost civilizat si nu s-a dat in spectacol.Nu moare nimeni daca nu exista sos de rosii sau ketchup.Doar aia care sufera de ei.

Ideea era ca sunt o gramada de cocalari si taranoi care si-au luat si ei o masina mai scumpa si au iesit un pic "afara", acum daca ies si ei la cea mai "tare" carciuma din sat sau din oras(vezi cazul de mai sus) simt nevoia sa se afirme.

Link to comment
Share on other sites

mda,ar fi cam prima pitarie cu loc pentru handicapati de pe Floreasca.....

oricum ti-am zis regizor ar trebui sa te faci,poate scoti un serial sau film ceva..

 

Este adevarat, nu aveam de ce sa inventez asa ceva.

Poti sa iti dai seama ca este adevarat numai cititind topicul.Iti vei da seama cati s-au regasit in personajele respective si s-au suparat...

Link to comment
Share on other sites

Macar omul a fost civilizat si nu s-a dat in spectacol.Nu moare nimeni daca nu exista sos de rosii sau ketchup.Doar aia care sufera de ei.

Ideea era ca sunt o gramada de cocalari si taranoi care si-au luat si ei o masina mai scumpa si au iesit un pic "afara", acum daca ies si ei la cea mai "tare" carciuma din sat sau din oras(vezi cazul de mai sus) simt nevoia sa se afirme.

Asa, tata ca le zici bine! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.