Jump to content

De la E46 la ...


23xwe

Recommended Posts

Pai ce, X5-ul nu se strica? ca doar si el are bucsi, amortizoare, bielete ...

 

 

Asta cu SUV pt ca sunt gropi, nu tine.

Am avut un coleg neamt care a fost delegat in RO 2 ani. Si-a cumparat o Toyota Rav pt ca spunea el, e mai bine pt drumurile din RO...

Aiurea...tot le simtea iar bucsile si restul tot se duc..

Gropile din Romania au ceva special....sunt pe bani.

 

 

Se strica si suv-urile, dar cred ca un pic mai greu. Eu am suspensie sport si imi trancane ficatul in mine pe unele strazi :)

 

Nu stiu cum e cu Rav-ul, dar am avut pe mana un nissan terrano si parca mergeam cu barca. In X5 stai altfel, e mult mai comfortabil.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu merg pe 3-ari de moment........am o dambla si 2 variante:

1: ma duc pe la nemtia sa imi iau o pisicuta coupe 325 (am facut ceva analize si mi-a iesit adrenalina foarte mica, pericol de depresie :) :lol: )

2:ma combin in vreun fel si imi iau ultimul coupe al aceleasi serii.....vom vedea

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Balanganel baiatule ai exprimat un mare adevar! Cred ca o sa trec si eu la concurenta ca la drumurile noastre nu merge cu asemenea suspensii+o gramada de probleme; sau un off-road, cine stie, poate e mai pregatit pt drumurile patriei...
Link to comment
Share on other sites

Balanganel baiatule ai exprimat un mare adevar! Cred ca o sa trec si eu la concurenta ca la drumurile noastre nu merge cu asemenea suspensii+o gramada de probleme; sau un off-road, cine stie, poate e mai pregatit pt drumurile patriei...

Sa stii ca nu toate drumurile sunt ca-n Bihor.......

Link to comment
Share on other sites

De la E46 nu stiu la ce voi trece. Bmw-urile noi nu-mi mai plac la fel de mult dpdv al aspectului exterior ca cele din anii 95-2005. Adica E38, E39, E46. Prefer masinile clasice, rotunjite, atat la exterior cat si la interior. Ma gandesc poate la un E46 330xd ... depinde ce bani vor fi. Nici un E39 530d nu ar strica...Insa daca E46 probabil il voi vinde, la E38 nu renunt. E genial de eleganta dupa parerea mea, ca aspect.

 

Cert este ca numai revin niciodata la tractiune fata. Ori spate in continuare, ori X-drive, 4x4 si altele asemenea...

Edited by Sherifu'
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.