Jump to content

O intrebare referitoare la torpedou


Recommended Posts

Salut,as vrea sa stiu la e36 daca schimb torpedoul,iala se poate schimba?adica incuietoarea?se schimba greu?si sistemul de aprins al becului in momentul cand schimbi torpedoul, cum se schimba?sau are vreo mufa ceva pe acolo?as dori sa-l schimb pt. ca din cauza suspensiei sport usa de la torpedou nu mai sta fix etansa,adica din cauza zdrunciniturilor sa slabit si am inteles ca nu se ma poate regla sau strange sa etanseze bine in momentul cand este inchisa.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Copyright dezvolta un pic subiectul te rog,adica de ex. ca sa fiu mai explicit,cand inchid usa nu se mai inchide etans sus,adica marginea de sus a usii nu se mai etanseaza cu marginea cealalta,din cauza ca masina zdruncina,e rigida,bun deci unde desfac,Florine am notat nr tau daca am nevoie o sa apelez.
Link to comment
Share on other sites

Bai Croco sau corco(nu ma intereseaza) sau cum te numesti tu cu numele tau de neinteles,omule daca nu ma placi dute baiatule pe alte topicuri pt. ca eu ma abtin sa nu-ti spun cateva,pe mine nu ma intereseaza ce scri sau pe unde scri pe aici, pt. ca nu ma intereseaza persoana ta,asa si sa revenim,un amic care e mai priceput asa,adica le mai are cu surubaritul,a incercat sa remedieze problema asta si la el,oricum o sa citesc linkul si sa vad daca ma lamureste cu ceva,salut.
Link to comment
Share on other sites

Salut,as vrea sa stiu la e36 daca schimb torpedoul,iala se poate schimba?adica incuietoarea?se schimba greu?si sistemul de aprins al becului in momentul cand schimbi torpedoul, cum se schimba?sau are vreo mufa ceva pe acolo?as dori sa-l schimb pt. ca din cauza suspensiei sport usa de la torpedou nu mai sta fix etansa,adica din cauza zdrunciniturilor sa slabit si am inteles ca nu se ma poate regla sau strange sa etanseze bine in momentul cand este inchisa.

 

a dracu suspensia asta.. :lol:

vad ca ai cate un topic pt fiecare piesa afectata de duritatea suspensiei sport.. :)

Link to comment
Share on other sites

Stau si ma intreb oare de unde apar unii cu niste idei cum ca eu fac misto,de nene asta e.....daca aveam o masina noua sau de 1an 2 vechime poate ca nu se justificau intrebarile mele,e veche asta e....,dar vreau atata timp cat o am toate accesorile sa fie la locul lor si sa ma pot simti in ea cat de cat placut....,ce e asa greu de priceput?ce e asa de ciudat?
Link to comment
Share on other sites

Stau si ma intreb oare de unde apar unii cu niste idei cum ca eu fac misto,de nene asta e.....daca aveam o masina noua sau de 1an 2 vechime poate ca nu se justificau intrebarile mele,e veche asta e....,dar vreau atata timp cat o am toate accesorile sa fie la locul lor si sa ma pot simti in ea cat de cat placut....,ce e asa greu de priceput?ce e asa de ciudat?

 

Pai cu accesorile te vei simti placut...La ce-ti mai trebuie masina? Torpedoul tau e cu paraflex sau fara...Pentru cele fara a fost un recall acum ceva ani si s-a rezolvat foarte usor...Pe vremea aia se incepuse montarea suspensiilor sport si de acolo a inceput marea rechemare

Vinde-o

Edited by DanS
Link to comment
Share on other sites

Stau si ma intreb oare de unde apar unii cu niste idei cum ca eu fac misto,de nene asta e.....daca aveam o masina noua sau de 1an 2 vechime poate ca nu se justificau intrebarile mele,e veche asta e....,dar vreau atata timp cat o am toate accesorile sa fie la locul lor si sa ma pot simti in ea cat de cat placut....,ce e asa greu de priceput?ce e asa de ciudat?

 

 

Vinde frate cazanul ala.Asa scapi si tu e de probleme si scapam si noi de topicurile astea. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.