Jump to content

Bmw 328i


Razvan Gavan

Recommended Posts

  • Replies 433
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cat costa sa imbrac volanul la tine :)?! 

 

Depinde ce vrei. pana in 90 de euro.

 

Mai sare airbagul?? Sau nu se rupe capacul cand iese airbagul, doar sare?

 

Da, sare fara probleme

 

Mai sare airbagul?? Sau nu se rupe capacul cand iese airbagul, doar sare?

Sare sigur... se va rupe acea piele pe margine Âşi va ieÂşi prin ea.

 

Exact, l-am pus in asa fel incat rezistenta sa fie minima,

Link to comment
Share on other sites

Merci frumOs. Daca nu imi face probleme nu o sa am motive sa o vand.

 

Schimbarile majore vor incepe in ianuarie:

 

-pachet M

-tot interiorul refacut

-volan nou

-upgrade sunet si video

-schimbare culoare exterioara

-jante vara noi

-upgrade suspensie

-upgrade faruri si stopuri, semnale

 

..... si altele

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Am achizitionat un volan identic, dar cu comenzi. Din pacate a fost imbracat in piele de un om care era legat la ochi cred, pentru ca nu arata deloc ok. Oricum, maine il imbrac in piele normala + perforata, comenzile le-am reconditionat deja si maine seara revin cu poze cu el pe masina
Link to comment
Share on other sites

cand termini si la asta de investit/reconditionat si o sa vrei sa o vinzi, cred ca jumatate de forum o sa faca licitatie :)

daca o aduci la nivelul 5-ului, o sa fie ceva deosebit

 

Ehm, sa fim seriosi :lol:

Sunt sigur ca o s-o duca si peste nivelul 5-ului, dar asta nu inseamna ca in eventualitatea uni vanzari se va inghesui cineva. Sa nu uitam ca daca s-ar fi produs 312d cat mai chel, tot romanul si l-ar fi cumparat. Nu detaliez, cred ca ai inteles exact ce vreau sa spun.

Link to comment
Share on other sites

de apreciat cate ai reusit sa faci la masina asta ( si la fosta ) felicitari , sper sa duci la bun sfarsit si planurile de viitor

ps : sper sa o mai tii 2 ani sa termini toate upgrade`urile si apoi sa o scoti la vanzare ca sa ma pot inscrie pe lista ..momentan e criza :)

Link to comment
Share on other sites

Cam "suspect" consumul,asa e :)

 

ar fi invidios si un propietar de 316 pe consumul tau..

La 316 am consum 12-13% in oras...

Daca 328 consuma 10-12 in oras, inseamna ca 316 cu motor de 1.6 este cea mai proasta investitie pt cei care si-l cumpara gandindu-se ca e cel mai mic consum...consum mare...performante minime. Am 316 de 1.6 si mai jos de 10-12 nu am putut scoate.

Link to comment
Share on other sites

Am achizitionat un volan identic, dar cu comenzi. Din pacate a fost imbracat in piele de un om care era legat la ochi cred, pentru ca nu arata deloc ok. Oricum, maine il imbrac in piele normala + perforata, comenzile le-am reconditionat deja si maine seara revin cu poze cu el pe masina

razvan, imbraca volanul in piele neagra, doar piele neagra . cred ca arata mai bine asa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.