Jump to content

Data intalnire


Romulus

Cand e cel mai bine?  

23 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

si eu zic ca ar fi frumos la Balea Lac. Pe traseul urmator:

Bucuresti-Pitesti (autostrada)- Curtea de Arges- Transfagarasan- Balea- Lac- Fagaras- Brasov- Bucuresti

15395[/snapback]

 

Transfagarasanul am inpresia ca e inchis

Link to comment
Share on other sites

si eu zic ca ar fi frumos la Balea Lac. Pe traseul urmator:

Bucuresti-Pitesti (autostrada)- Curtea de Arges- Transfagarasan- Balea- Lac- Fagaras- Brasov- Bucuresti

15395[/snapback]

Sustin ideea peisajul e demential,cat despre drum cred ca se deschide avand in vedere ca se anunta vreme frumoasa in luna mai :blink:

Link to comment
Share on other sites

Sustin ideea peisajul e demential,cat despre drum cred ca se deschide avand in vedere ca se anunta vreme frumoasa in luna mai :blink:

15496[/snapback]

Ce bine suna si ce departe e de mine... :). Oricum sper sa ajung la Poiana. Cred ca o sa vin cu Roger ori cu masina mea ori cu a lui. Sa vedem... oricum cred ca vom veni.

Link to comment
Share on other sites

off topic: hmm daca tot ati pomenit de Stana de Vale, am acolo vreo 160.000 de mp de teren. de vanzare!!! va intereseaza, la un pretz corect?

 

si ca sa revin la topic: am intrebat si mai sus si mai intreb o data: sondajul se refera la data intalnirii. spuneti-mi si mie ce intalnire? de vara, saptamanala, lunara, intalnirea pe tara???? eu propun balea lac, iar cu cazarea rezolv eu o reducere la vilele de pe lacul vidraru (valea cu pesti, etc. imi scapa acuma)

15241[/snapback]

Mai bine faci acolo o parcare mare cu asfalt ca-n palma sa ne invartim si noi cu masinile? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Mmmm...frumos la Paltinis! Nu ai prins gluma mey cotti. Ma refeream la faptu ca tre sa urcam pana la stana cu masinile, adik nu pe drum ci pe munte direct! :)

15208[/snapback]

S-o gasi unu cu un X5 sa te traga si pe tine :blink:

Link to comment
Share on other sites

eu zic sa mai cititi si topicul cu gumball 3000 in romania, poate va vin idei mai bune decit sa stati sa beti ca porcii in poiana un weekend :blink:

15525[/snapback]

 

 

cred ca erau chestiuni diferite. gumball este un tur care presupune mult mai mult decat stabilirea unui loc de intalnire.

intalnirea asta era o ocazie de a ne cunoaste cu cei care nu sunt din bucuresti, ... era o intalnire in punct fix. eu asa intelesesem.

Link to comment
Share on other sites

Transfagarasanul am inpresia ca e inchis

15495[/snapback]

acum da, e inchis. in mai, cand o sa fie intalnirea sigur o sa fie deschis.

 

uitati si niste poze cu transfagarasanul si balea lac pe la mijlocul lui mai (anul trecut) :blink:

post-93-1109963814_thumb.jpg

post-93-1109963820_thumb.jpg

post-93-1109963827_thumb.jpg

Edited by florin83
Link to comment
Share on other sites

eu zic sa mai cititi si topicul cu gumball 3000 in romania, poate va vin idei mai bune decit sa stati sa beti ca porcii in poiana un weekend :)

15525[/snapback]

 

ce zici de traseul propus de mine? are aprox 500km in care imbina drum drept de viteza (autostrada) cu drumuri de munte :)

 

sa nu mai zic de peisaje.. :blink:

Edited by florin83
Link to comment
Share on other sites

dupa parerea mea , as prefera sa evitam locurile "de fitze", cum ar fi: poiana, predeal, la mare de 1 mai si alte balarii din astea. as prefera de mii de ori un loc mai retras si mai linistit, unde sa pot ajunge fara sa imi distrug nervii cu toti baietasii de bani gata si super masinile lor care merg oricum numai legal nu, sau sa stau ore intregi in aglomeratii de nedescris.

 

misto pozele cu transfagarasanul, dar mi se pare periculos atita vreme cit e malul ala inalt de zapada... vizibilitatea e 0 si n-ai timp sa prevezi nimic.

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa se organizeze o intalnire intre 25 martie si 5 aprilie...deja in perioada aia e destul de cald ...de ce sa se astepte pana in Mai....si sa se ocupe cateva persoane serioase de treaba asta sa fim siguri ca vin cel putin 30-50 de persoane...ca daca se strang 4 insi mai bine stam draq acasa la TV.Luati exemplu de la aia dupa forumul VW...s-au strans 100 de masini la o intalnire daca nu ma insel...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.