Jump to content

Vanzari Sibiu

Contempo Cars
 Share

Recommended Posts

• Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tu probabil doreai sa citesti o povestioara despre Bmw sau Sibiu. era clar ca omul e reprezentant al Contempo Cars, si din lipsa de timp a fost scurt si la obiect.

@thaMAN As dori adresa sediului, poate ajung pe-acolo.

Adresa sediului Contempo Cars Sibiu este : str. Europa Unita nr 2. Telefonul meu este 0746 476516 .

sonda/contact masalier de la cutie cod oem 23147524811 vezi si --> link

Sonda de marsalier costa 35.39 LEI TVA inclus. Piesa se livreaza in cca 24 de ore de la comanda. Pentru detalii 0746 476516

Buna ziua! Pentru VIN B824097 va rog preturi la urmatoarele repere: glow control unit - 12 21 77 88 327, senzor oxigen 13 62 77 91 592, bujii incandescente si mai am nevoie de o explicatie pentru un cod de eroare 4B10 DDE - smooth running controller, posibil de aici sa am un ralanti neregulat? Multumesc, cu stima Adrian Panea! Edited by adi1500'63

Buna ziua! Pentru VIN B824097 va rog preturi la urmatoarele repere: glow control unit - 12 21 77 88 327, senzor oxigen 13 62 77 91 592, bujii incandescente si mai am nevoie de o explicatie pentru un cod de eroare 4B10 DDE - smooth running controller, posibil de aici sa am un ralanti neregulat? Multumesc, cu stima Adrian Panea!

Buna ziua .... preturile sunt : 77 88 327 = 462 LEI , 77 91 592 = 928 LEI . Preturile contin TVA.

Pentru eroare trebuie sa ii facem o citire. Este o problema cu alimentarea de combustibil.

Vreau sa il comand, dar nu raspunde nimeni la telefon, mai precis reteaua ORANGE ...

Suna-ma pe 0729 499587.

De curand eram in trecere prin Sibiu si m-am conversat cu cineva de la Contempo la un targ auto din piata centrala. POate e o falsa impresie dar e prima data cand am avut senzatia ca am cu cine discuta si am zis ca voi reveni tot acolo desi sunt din Buc. Probabil or mai fi si alte persoane la alte showroomuri insa prima impresie e cea care ramane. Ce e drept nici nu cumpar zilnic masini ca sa cunosc multa lume din domeniu dar cred ca m-am plimbat pe la ceva dealeri cu diverse ocazii. Daca continuati asa e bine. Nu stiu acuma cu partea de service cum stati.

Buna ziua din nou! Va rog un pret pentru inlocuire lichid de frana 530d E60. Multumesc.

Datorita faptului ca nu mai este nimeni la departamentul de service la aceasta ora o sa revin doar maine dimineata cu un raspuns la aceasta cerere. Va multumesc pentru intelegere. Daca doriti pot sa revin cu un telefon la dumneavoastra.