Jump to content

Noua serie 5? inca un topic pe aceasta tema


liviu_arh

Recommended Posts

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

farurile parca seamana.. :)

Cu photoshopul nu m-ar mira... pare sedinta foto profi ce este in imagini ( ceea ce nu cred ca se intampla inainte de lansari oficiale ). Totusi.. e foarte apropiat de ceea ce se citeste in spatele hologramelor de pe masinile de test si sincer mi-as dori sa nu schimbe imaginea cu nimic. O imagine cu spatele m-ar mai interesa.. Aici dupa parerea mea mai are BMW-ul mici hibe de corectat.

Link to comment
Share on other sites

Am vazut masina la Munchen , am fost la un curs la Dilgonfing. Arata foarte bine. Este exact ca in poze , doar ca atunci cand stai langa ea , e mai frumoasa. Este o inbinare intre seria 7 , 5 GT si seria 3. Nici nu se compara cu E-klasse , la nici un capitol. Din punctul meu de vedere Mercedes au lasat-o mai moale cu eleganta si o cam dau pe sportivitate , capitol in care BMW nu are concurenta.
Link to comment
Share on other sites

masiva, tractor,colturoasa, da "trage bine" ca si bancu ala ceva de genu: doua fete isi deapana experientele avute cu doi masculi, unul, domn bine ingrijit, ferchezuit, etc si un cioban . Una zice mie mi-a placut ciobanul, la care cealalta, cum? taranu ala , necioplit, badaran, nespalat, puturos, la care vine raspunsul celeilalte: taran, taran, puturos puturos, da............oftand ce ciomag avea.

 

 

Scuze de off topic

 

 

:) :lol: :)

Edited by eugen1968
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Faci o confuzie, s-a lansat Seria 5 Gran Turismo, GT nu noul seria 5 sedan, acesta se va lansa probabil in 2010 sau 2011 si va arata din ce am vazut pe site-uri "spy", foarte bine.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.