Jump to content

E46 CoupĂŠ FL 05' Silbergrau Metallic


edy1092

Recommended Posts

Urmeaza distantiere de 5mm fata ET 33 si 10mm spate ET 28 cu anvelope 245/35/r18 sper sa nu-mi atinga :twoup:

NU NU!!! ..sa fii sigur! :) la asa roti "mici" si un ET asa "potrivit" acestei caroserii nu cred ca acest lucru se va intampla :)

Am gasit solutia daca atinge http://img19.imageshack.us/img19/7695/evilsmileyl.jpg, unde gasesc asa ceva in Ro ?

 

http://img31.imageshack.us/img31/4338/sh10w.jpghttp://img16.imageshack.us/img16/4058/sh1pic.jpg

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Astazi mi-am montat distantierele ,Breyton 10mm spate si H&R 5mm fata, respir usurat ca nu-mi atinge deloc pe spate .... s-a schimbat masina.......

Multumesc Karatemaster :twoup:

 

http://img822.imageshack.us/img822/1858/suspensionhr5mmspacersl.jpg

http://img13.imageshack.us/img13/2193/dscn0002o.jpg

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

da... foarte bine arata asa cu distantierele sus. trebuie si praguri m2 ca sa fie complet packetul. la inceput credeam ca nu e diferenta mare intre pragurile oem de coupe si cele de m2 dar chiar se observa diferenta semnificativ, parerea mea (si eu caut o pereche :twoup:) bafta
Link to comment
Share on other sites

trebuie si praguri m2 ca sa fie complet packetul. la inceput credeam ca nu e diferenta mare intre pragurile oem de coupe si cele de m2 dar chiar se observa diferenta semnificativ, parerea mea (si eu caut o pereche :)) bafta

Adevarat graiesti :twoup: +1

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
am urmarit topic-ul de-a lungul timpului si imi place mult ce ai facut, te-ai tinut pe OEM, felicitari, o masina frumoasa!!! Dar de aproape 6 luni nimic nou...ai dat-o? Ce s-a mai intamplat? Tine-ne la curent :twoup:.

 

Mersi :), nu am vandut masina si nici nu am mai avut timp de ea pana de curand. Am pragurile + bara spate M Technic II la vopsit + portbagaj CSL

Link to comment
Share on other sites

ii faci look CSL? sub capota cand o faci CSL? :twoup:

Dar ce suferind, frustrat si direct interesat esti tu de ce e sub capota masinii mele, nu doresti sa-ti explic mult mai bine ce hartie igienica folosesc la WC ma baiatule ? Cumpara-ti un bugati veyron si eu nu voi da nici 2 centi pe ce masina si ce motrizare coduci tu ...

POTI INTELEGE ASTA ?

 

Dormi linistit, nu te mai stresa NOAPTE BUNA ....

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

ii faci look CSL? sub capota cand o faci CSL? :twoup:

Dar ce suferind, frustrat si direct interesat esti tu de ce e sub capota masinii mele, nu doresti sa-ti explic mult mai bine ce hartie igienica folosesc la WC ma baiatule ? Cumpara-ti un bugati veyron si eu nu voi da nici 2 centi pe ce masina si ce motrizare coduci tu ...

POTI INTELEGE ASTA ?

 

Dormi linistit, nu te mai stresa NOAPTE BUNA ....

 

Cel mai probabil el a glumit iar tu ai sarit calul cu o reactie de 2 lei.

 

p.s. In Romania se folosesc bani, nu centi !

 

Frumoasa masina, pacat de atitudine.

 

Bafta !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sincer nu cred ca este cazul sa te adresezi in acest fel! Pe forum sunt permise orice fel de intrebari...

Ma adreses cum se cuvine unui individ stresat de capacitatea de a nu intelege ca unii oameni isi cumpara masini nu neaparat pt a demostra altora caii lor putere .... a face curse S.A.M.D.....

 

P.S. Acest individ ma ia peste picior de cateva posturi si nu se calmeaza, efectiv are o problema "rezolvabila" pe care il si rog INSISTENT sa ignore acest topic

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

:)

 

ai simtit nevoia sa imi dai si PM cu exact acelasi text? nu inteleg de fapt ce te-a deranjat? chiar nu stii sa gusti o gluma. :twoup: imi pare rau, chiar imi placea masina ta, si probabil ma confunzi grav, nu sunt genul sa stresez oamenii mai ales pe net unde toti suntem tari

 

PS: vezi ca mai e un user cu id asemanator cu al meu, jo's parca

 

chiar imi pare rau sa stii daca te-a deranjat replica mea :) imi cer scuze in fata forumului... e bine asa?? le accepti?

 

si sa mai stii ca nu sunt bulangiu, puteam sa apas report si sa-ti iei si ceva vacanta insa nu o fac, cred ca esti nervos din alte motive si m-ai gasit pe mine tap ispasitor. promit sa-ti dau ignore sa nu mai vad posturile tale, astfel nu pot scrie si nu te mai enervezi aiurea.

 

SALUT!

Edited by io's
Link to comment
Share on other sites

ii faci look CSL? sub capota cand o faci CSL? :twoup:

Dar ce suferind, frustrat si direct interesat esti tu de ce e sub capota masinii mele, nu doresti sa-ti explic mult mai bine ce hartie igienica folosesc la WC ma baiatule ? Cumpara-ti un bugati veyron si eu nu voi da nici 2 centi pe ce masina si ce motrizare coduci tu ...

POTI INTELEGE ASTA ?

 

Dormi linistit, nu te mai stresa NOAPTE BUNA ....

...........

 

ai dat cu mucii in fasole rau

dar asta e pare-se ca daca ai coupe esti mai "special"

Link to comment
Share on other sites

ii faci look CSL? sub capota cand o faci CSL? :)

...........

 

ai dat cu mucii in fasole rau

dar asta e pare-se ca daca ai coupe esti mai "special"

:)) daca eram vre-un pustan teribilist te credeam pe cuvant Alex :twoup: la faza cu coupe'ul, dar nu e cazul, sa gustam gluma de mai sus impreuna, nici n-am motor sa impresionez :twoup:

Sa-ti spun un secret, mi-as lua ceva mare, sa urc borduri :twoup:

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.