Jump to content

[Vand] Leduri, CCFL Angel-eyes, Xenon, Digital Music Changer


Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kit Angel eyes 150 lei cu 1 an garantie

 

Set Becuri D2s la 150 lei cu 1 an garantie

 

Suspensiile sunt undeva la 1200 lei , de la RaceLand, reglabile cu un an garantie!

 

Va rog frumos, pentru informatii sa ne contactati telefonic pe numerele urmatoare:

0743.657.017 - Lucian

 

0742.913.792 - Laurentiu

 

sau sa ne trimiteti un mail la office@carsx.ro

Din lipsa de timp, din pacate nu putem raspunde promt mesajelor de pe forum. Mailurile sunt verificate mereu . Ne cerem scuze si va multumim pentru intelegere!

Edited by RedFighter
Link to comment
Share on other sites

Kit Angel eyes 150 lei cu 1 an garantie

 

Set Becuri D2s la 150 lei cu 1 an garantie

 

Suspensiile sunt undeva la 1200 lei , de la RaceLand, reglabile cu un an garantie!

 

Va rog frumos, pentru informatii sa ne contactati telefonic pe numerele urmatoare:

0743.657.017 - Lucian

 

0742.913.792 - Laurentiu

 

sau sa ne trimiteti un mail la office@carsx.ro

Din lipsa de timp, din pacate nu putem raspunde promt mesajelor de pe forum. Mailurile sunt verificate mereu . Ne cerem scuze si va multumim pentru intelegere!

invertoare tensiune separat ai ? la ce pret ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Se paote da si la bucata dar de[pinde de tipul masinii,deoarece unele amsini au envoie de balasturi speciale, anti-eroare

pai masina e un e46 coupe nfl si am instalatie xenon pe ea cu becuri h7 fara eroare in bord si mi s-a ars un bec si vroiam sa il schimb. daca iau doar cel care s-a ars nu o sa fie diferenta de culoare chiar daca e tot la 6000k?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Buna vreau un kit xenon pentru E46 din 2003 care are senzori de lumina si autoleveling. Farurile nu sunt cele originale sunt marca Depo cu lupa si angel eye. Ce imi recomanzi fara sa dea eroare de bec ars in bord , un pret si garantie? Mersi.
Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze pentru inactivitate, promit ca de acum sa vizitez topicul macar 1 data pe zi. Datele noastre de contact sunt:

mail: office@carsx.ro

tel:

0743.657.017 - Lucian

0742.913.792 - Laurentiu

 

 

bec xenon e90 , D1S 63217162862cod pe original cat e ?

 

NU avem pe original, insa avem cu 1 an de garantie la 150 lei bucata.

 

la ce pret ai un ridicator de tensiune,pt angel ayes e46?

 

Pret set balasturi = 90 lei

 

La ce pret ai becuri cu led pentru pozitie pentru angel eye la un E60 care sa nu dea eroare?

 

Dar becuri xenon after market?

 

160 lei

 

in legatura cu neoanele angel eyes....sunt compatibile la e46 2001?farurile nmele nu sunt prevazute cu neoane...sunt mormale

 

Da se potrivesc fara probleme

 

salut , ma intereseaza si pe mine leduri pt nr de inmatriculare albe/xenon pt. E90 , fara eroare daca ai si cat costa ?

 

 

Avem la 22 lei/bucata sau la 25 lei/bucata!

 

si eu vreau la fel ca yva76 dar pt un e46....dar ma gandesc ca sunt la fel...si as mai vrea doua becuri H11 tot pe led pentru proiectoarele de ceata(tot culoare alb-xenon) la ce pret le ai?

 

Becurile H11 pentru proiectoare sunt la 40 lei/bucata

 

sal..am un e34 cu hella somked.pot sa imi pun angels?si ce dimensiune?

 

Se pot pune angel eyes.

 

Salut, spune-mi si mie te rog daca ai balasturi care nu bruiaza statiile CB.

Am o instalatie aftermarket, un balast imi da si eroare, desi amandoua sunt la fel, dar ce ma deranjeaza cel mai tare e ca imi bruiaza statia si devine practic inutilizabila.

 

Greu de gasit aceste balaturi care sa nu bruieze. decat cele OEM eventual///

 

Buna vreau un kit xenon pentru E46 din 2003 care are senzori de lumina si autoleveling. Farurile nu sunt cele originale sunt marca Depo cu lupa si angel eye. Ce imi recomanzi fara sa dea eroare de bec ars in bord , un pret si garantie? Mersi.

 

Am cu 220 lei cu un and e garnatie sau cu 320 lei, licenta Philips, 2 ani de garantie!

Edited by RedFighter
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.