Jump to content

vand 320i E36 an 97


gyno09

Recommended Posts

vanv BMW E36 320i an 1997 inmatriculat de cateva zile de mine in Bulgaria, masina este in stare impecabila

Optiuni: climatronic, 4 geamuri electrice, scaune incalzite, oglinzi electrice incalzite si heliomate, oglinda din interior cu senzor antiorbire, 2x airbag, cotiera spate, jante aliaj, trapa, proiectoare. interiorul este ca nou, masina de nefumator. motor vanos M52. pret 3400 euro.

 

tel 0766546459 George

 

..

Edited by gyno09
Link to comment
Share on other sites

super masina si anul este f bun apropo ai polisato arata super vopseaua????ai cumva paghet lumini le ea???

 

are pachet lumini interior, volan reglabil in 2 poziti si inchidere pe cheie, am uitat sa scriu si asta, nu am polishat masina. e vopseaua originala.:)

Edited by gyno09
Link to comment
Share on other sites

super draguta si accesorizata pisica.

se poate circula cu nr de bulgaristan, si daca da, in ce conditii?

 

principala conditie este sa ai asigurarea cu carte verde valabila si revizia tehnica. eu le am facute de 5 zile.

 

 

bine, bine, astea le ai tu.

cine cumpara masina ce face?

 

se face un act de vanzare cumparare si o procura  pe numele  noului propietar,banuiesc :) sa ne spuna gyno09 mai bine...nu????

Link to comment
Share on other sites

super draguta si accesorizata pisica.

se poate circula cu nr de bulgaristan, si daca da, in ce conditii?

 

principala conditie este sa ai asigurarea cu carte verde valabila si revizia tehnica. eu le am facute de 5 zile.

 

 

bine, bine, astea le ai tu.

cine cumpara masina ce face?

 

se face un act de vanzare cumparare si o procura  pe numele  noului propietar,banuiesc :) sa ne spuna gyno09 mai bine...nu????

 

cine cumpara masina nu face nimic, merge asa cu ea , se face un contract de vanzare cumparare normal.

Edited by gyno09
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ai facut cum ai facut de ai ''cocosat-o'':),de ce o-i fi lasat-o tu pe fata nu stiu,nu stiu....nu va inteleg,cand ma uit la prag in fata acolo din lateral.......succes la trecerile nivel cale ferata, se stie regula cu rotile inclinate ba in stanga,ba in dreapta,gatul cat girafa in fata spre parbriz,placerea de a conduce,trebuie si un pic de stres cand conduci ca altceva nu avem ce face,in fine,bafta la vanzare,salut.
Link to comment
Share on other sites

Ai facut cum ai facut de ai ''cocosat-o'':),de ce o-i fi lasat-o tu pe fata nu stiu,nu stiu....nu va inteleg,cand ma uit la prag in fata acolo din lateral.......succes la trecerile nivel cale ferata, se stie regula cu rotile inclinate ba in stanga,ba in dreapta,gatul cat girafa in fata spre parbriz,placerea de a conduce,trebuie si un pic de stres cand conduci ca altceva nu avem ce face,in fine,bafta la vanzare,salut.

 

tu ai ramas cu sechele . . .

 

On : Foarte frumoasa masina , bafta la vanzare !

Link to comment
Share on other sites

Ai facut cum ai facut de ai ''cocosat-o'':lol:,de ce o-i fi lasat-o tu pe fata nu stiu,nu stiu....nu va inteleg,cand ma uit la prag in fata acolo din lateral.......succes la trecerile nivel cale ferata, se stie regula cu rotile inclinate ba in stanga,ba in dreapta,gatul cat girafa in fata spre parbriz,placerea de a conduce,trebuie si un pic de stres cand conduci ca altceva nu avem ce face,in fine,bafta la vanzare,salut.

nu e problema pt mine. da oricum am si supensia originala o pun in porbagaj viitorului propietar. :)

Link to comment
Share on other sites

Mda,ce sa zic....i-ai schimbat tu suspensia cred,ai transformat-o intr-un Ferrari,cum poti sa faci asa ceva la un sedan,eu nu vreau sa intru in polemica,din respect ca ai facut un topic la vanzari,vrei sa vinzi masina ok,dar daca tu ai umblat la ea,la masina sa ti-o faci dupa gustul tau atunci de ce nu o pastrezi?dak stiai ca o s-o vinzi lasa-i masina asa cum ai luat-o de pe locul ''natal',eu unu dak a-si fi fortat sa iau asa ceva pai fara sa-mi lasi la masina 300 de euro din cauza suspensiei sport nu a-si lua-o,pai ca sa-i schimb suspensia trebuie nervi,timp,mecanic platit si tot asa,doamne,doamne....te doare mintea ce poti intalnii in Romania,de ce sunt eu silit ca eventual cumparator sa-ti suport gusturile tale,iau un sedan bmw 4 usi,suspensie sport si cu suspensia originala in portbagaj,asta e,traim in Romania,multa bafta.
Link to comment
Share on other sites

Mda,ce sa zic....i-ai schimbat tu suspensia cred,ai transformat-o intr-un Ferrari,cum poti sa faci asa ceva la un sedan,eu nu vreau sa intru in polemica,din respect ca ai facut un topic la vanzari,vrei sa vinzi masina ok,dar daca tu ai umblat la ea,la masina sa ti-o faci dupa gustul tau atunci de ce nu o pastrezi?dak stiai ca o s-o vinzi lasa-i masina asa cum ai luat-o de pe locul ''natal',eu unu dak a-si fi fortat sa iau asa ceva pai fara sa-mi lasi la masina 300 de euro din cauza suspensiei sport nu a-si lua-o,pai ca sa-i schimb suspensia trebuie nervi,timp,mecanic platit si tot asa,doamne,doamne....te doare mintea ce poti intalnii in Romania,de ce sunt eu silit ca eventual cumparator sa-ti suport gusturile tale,iau un sedan bmw 4 usi,suspensie sport si cu suspensia originala in portbagaj,asta e,traim in Romania,multa bafta.

respect opinia ta, dar sunt foarte multe sedanuri cu suspensie sport eu unul prefer masina mai rigida, nu am facut schimbarea asta ca sa o vand, nu vand masina ca are ceva o vand ca sunt nevoit din motive personale, nu oblig pe nimeni sa cumpere masina nu vad de ce te mai uiti la ea daca are suspensie sport. sunt destule cu suspensie stock.

Edited by gyno09
Link to comment
Share on other sites

Mda,ce sa zic....i-ai schimbat tu suspensia cred,ai transformat-o intr-un Ferrari,cum poti sa faci asa ceva la un sedan,eu nu vreau sa intru in polemica,din respect ca ai facut un topic la vanzari,vrei sa vinzi masina ok,dar daca tu ai umblat la ea,la masina sa ti-o faci dupa gustul tau atunci de ce nu o pastrezi?dak stiai ca o s-o vinzi lasa-i masina asa cum ai luat-o de pe locul ''natal',eu unu dak a-si fi fortat sa iau asa ceva pai fara sa-mi lasi la masina 300 de euro din cauza suspensiei sport nu a-si lua-o,pai ca sa-i schimb suspensia trebuie nervi,timp,mecanic platit si tot asa,doamne,doamne....te doare mintea ce poti intalnii in Romania,de ce sunt eu silit ca eventual cumparator sa-ti suport gusturile tale,iau un sedan bmw 4 usi,suspensie sport si cu suspensia originala in portbagaj,asta e,traim in Romania,multa bafta.

respect opinia ta, dar sunt foarte multe sedanuri cu suspensie sport eu unul prefer masina mai rigida, nu am facut schimbarea asta ca sa o vand, nu vand masina ca are ceva o vand ca sunt nevoit din motive personale, nu oblig pe nimeni sa cumpere masina nu vad de ce te mai uiti la ea daca are suspensie sport. sunt destule cu suspensie stock.

are dreptate gyno auzi '' daca as fi fortat sa iau asa ceva'' da cine te forteaza mai baiatule, stai llinistit ca nu te forteaza nimeni ai luat-o razna vad ca ai probleme grave cu suspensia....auzi mai il si cearta pe saracu baiat ca vrea sa-si vanda masina , auzi mai gyno ia vezi ca nu e frumos ce vrei sa faci tu, cum adik sa-ti vinzi masina dupa ce i-ai schimbat suspensia adik vrei sa ne prostesti cumva?????? :) :lol: :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.