Jump to content

URSUL MEU E30-325 M-TECH 2


ady_viteza

Recommended Posts

Dupa cateva luni de cautari am reusit sa-mi indeplinesc o dorinta mai veche...sa-mi iau un urs care sa arate exact asa cum imi doream.Desi exista o mare satisfactie sa refaci o masina de la zero nu am nici timpul si nici spatiul unde sa fi putut face asa ceva...asa ca am luat un urs in care s-au investit si bani dar si pasiune....rezultatul il vedeti in poze.

Din pacate aseara tarziu cand am descarcat masina de pe platforma era inghetata si plina de noroi de pe drum si nu i-am facut poze...e bagata in garaj la caldura acum.Pozele acestea sunt facute in toamna de fostul proprietar...iar cu prima ocazie cand o scot din garaj ii voi face poze noi :)

post-10587-1261129633_thumb.jpg

post-10587-1261129645_thumb.jpg

post-10587-1261129653_thumb.jpg

post-10587-1261129660_thumb.jpg

post-10587-1261129674_thumb.jpg

post-10587-1261129688_thumb.jpg

post-10587-1261129694_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

da ...... are motorul de pisica, doar ca e prima generatie, fara vanos :)

eu zic ca i-ar mai trebui un eleron de luneta, si aventual vopsite pleoapele culoarea masinii, in rest e super . din ce in ce mai multi ursi in tara in care se investesc bani si arata chiar mai bine decat din fabrica

acum cativa ani cine isi lua urs isi lua doar ca sa il omoare in cercuri, apoi cand ceda , saracul ajungea la dezmembrat, donator de organe pentru alti persecutati :lol: .

Edited by mihai20
Link to comment
Share on other sites

Va multumesc frumos :)

In clipa asta coupe-ul e46 sta afara in zapada iar ursu' in garaj la caldura :lol:

Maine voi face poze si la interior...scaune recaro incalzite cu piele combinata...pedale M...volan momo...geamuri electrice.

Motorul este 2.5 de pe un E34....cu evacuare rapida(serpisori)...acceleratoare de gaze..finala remus...si soft.

Link to comment
Share on other sites

da ...... are motorul de pisica, doar ca e prima generatie, fara vanos :)

eu zic ca i-ar mai trebui un eleron de luneta, si aventual vopsite pleoapele culoarea masinii, in rest e super . din ce in ce mai multi ursi in tara in care se investesc bani si arata chiar mai bine decat din fabrica

acum cativa ani cine isi lua urs isi lua doar ca sa il omoare in cercuri, apoi cand ceda , saracul ajungea la dezmembrat, donator de organe pentru alti persecutati :lol: .

Ady cum ti-am spus si pe alt forum sa il stapanesti sanatos si sa ai grija de el !

Acum cativa ani era acum cativa ani , acum e acum ... Ii luam , le tratam ranile ... Ii facem bine si frumosi ca sunt din ce in ce mai rari ursii !

Link to comment
Share on other sites

Sa il stapanesti sanatos !!! foarte frumos ursu.

 

 

ps: intodeauna o masina intretinuta isi tine pretul sau ar trebuii... (pentru ca intretinerea inghite multi bani, multi nu inteleg acest aspect sau nu vor sa-l inteleaga si ajung sa cumpere epave).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.