Jump to content

vand BMW X5 DIESEL - FULL OPTIONS -


robert-bmw

Recommended Posts

BMW X5 INDIVIDUAL, 4X4, MOTOR 3.0 DIESEL, FULL OPTIONS, 130.000KM, CARTE SERVICE, STARE ABSOLUT

IMPECABILA, CUTIE STEPTRONIC,

XENON, DUBLU CLIMATRONIC, WEBASTO PROGRAMABIL, TRAPA ELECTRICA, VOLAN SPORT MULTIFUNCTIONAL ELECTRIC CU MEMORIE, PILOT AUTOMAT,

NAVIGATIE MARE COLOR INCLUSIV ROMANIA,TV,RADIO CASETOFON,

MAGAZIE 6CD,PACHET SPORT, LUMINI, TITAN LINE, SCAUNE SPORT DIN PIELE. ELECTRICE CU MEMORII SI INCALZIRE, 4 GEAMURI ELECTRICE,

OGLINZI ELECTRICE CU INCALZIRE HELIOMATE, INCHIDERE CENTRALIZATA, ALARMA, SENZORI PLOAIE,LUMINI,ANTIORBIRE, ABS, DSC,

ESP, 10 AIRBAGS, PDC FATA-SPATE, SERVOTRONIC,

PROIECTOARE CEATA,SPALATOR FARURI,

ASISTENTA LA COBORARE, JANTE 19' MODEL 2009(modelul nou) NOI CU ANVELOPE CONTINENTAL 285/45/R19 NOI,

TOTUL ORIGINAL PE MASINA, REVIZIE AUTOMOBILE BAVARIA, INMATRICULATA PERSOANA FIZICA, IMPORT GERMANIA, NERULATA RO,

PRET: 17.500 EURO NEG.; TEL.: 0722.68.35.36; e-mail: bmwx5full@yahoo.com

post-31119-1263246805_thumb.jpg

post-31119-1263246811_thumb.jpg

post-31119-1263246820_thumb.jpg

post-31119-1263246825_thumb.jpg

post-31119-1263246830_thumb.jpg

post-31119-1263246835_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

eH, daca e full options e full options, insa, ce inseamna TITAN LINE ? :)

 

Si inca ceva... o avea ea ABS si DSC, dar ESP nu are sigur :) si nici "Servotronic"

 

PS: ce inseamna "pachet sport" ? :)

 

PS2: si cum asa, revizie Automobile Bavaria, dar NERULATA in Romania ? :lol: de pe tir a intrat direct la AB ? ....

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

eH, daca e full options e full options, insa, ce inseamna TITAN LINE ? :)

 

Si inca ceva... o avea ea ABS si DSC, dar ESP nu are sigur :) si nici "Servotronic"

 

PS: ce inseamna "pachet sport" ? :)

 

PS2: si cum asa, revizie Automobile Bavaria, dar NERULATA in Romania ? :lol: de pe tir a intrat direct la AB ? ....

Pai este "unicata", are pachet sport, titan line, shadow line, individual line, centura line, continue line etc.... :)

Ps: multi confunda un forum dedicat cu alte site-uri unde poti sa spui orice tampenie ca merge :D

Link to comment
Share on other sites

un schimb te intereseaza?

 

am si eu un bmw cabrio decapotabil, ful opshan extra . Aproape unicata!, piele de cangurcan impecabila!

Scaune electrice [trifazice - curent continuu], oglinzi rabatabile cu puterea gandului, luneta antiorbire [e dintr-un plastic negru si nu trece soarele].

Are navigatie cu pachet Bijnitz class

viteza a 3-a magica!!!

Cum ai zis si tu - Numai pentru cunoscatori! - Adica pt ingineri, mecanici BMW!

a! sa nu uit - TINICHEA LINE!

 

Rog seriozitate!

Link to comment
Share on other sites

un schimb te intereseaza?

 

am si eu un bmw cabrio decapotabil, ful opshan extra . Aproape unicata!, piele de cangurcan impecabila!

Scaune electrice [trifazice - curent continuu], oglinzi rabatabile cu puterea gandului, luneta antiorbire [e dintr-un plastic negru si nu trece soarele].

Are navigatie cu pachet Bijnitz class

viteza a 3-a magica!!!

Cum ai zis si tu - Numai pentru cunoscatori! - Adica pt ingineri, mecanici BMW!

a! sa nu uit - TINICHEA LINE!

 

Rog seriozitate!

:) :lol: :) :)

Link to comment
Share on other sites

un schimb te intereseaza?

 

am si eu un bmw cabrio decapotabil, ful opshan extra . Aproape unicata!, piele de cangurcan impecabila!

Scaune electrice [trifazice - curent continuu], oglinzi rabatabile cu puterea gandului, luneta antiorbire [e dintr-un plastic negru si nu trece soarele].

Are navigatie cu pachet Bijnitz class

viteza a 3-a magica!!!

Cum ai zis si tu - Numai pentru cunoscatori! - Adica pt ingineri, mecanici BMW!

a! sa nu uit - TINICHEA LINE!

 

Rog seriozitate!

 

+1000

:)))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

un schimb te intereseaza?

 

am si eu un bmw cabrio decapotabil, ful opshan extra . Aproape unicata!, piele de cangurcan impecabila!

Scaune electrice [trifazice - curent continuu], oglinzi rabatabile cu puterea gandului, luneta antiorbire [e dintr-un plastic negru si nu trece soarele].

Are navigatie cu pachet Bijnitz class

viteza a 3-a magica!!!

Cum ai zis si tu - Numai pentru cunoscatori! - Adica pt ingineri, mecanici BMW!

a! sa nu uit - TINICHEA LINE!

 

Rog seriozitate!

 

+1000

:)))))))))))))))))))))))))

 

imi pare rau dar nu sunt dispus sa dau diferenta in bani. Daca vrei, am o gogoserie la piata minish sau am cateva tone de grau neprocesat. daca te intereseaza da-mi un Bip!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
te-ar interesa un e46/316i, din 99 si 8 mii de la mine????

 

nu ms. in schimbul asta supraevaluezi cam mult masina ta. eu am vandut 320d facelift cu 6500 euro asa ca.

poate masina ta si in jur de 11.000 euro ar mai fi pe undeva pe aproape.

:))))))))))))))))))))))))))

:))))))))))))))))))))))))))

 

DIncolo era mai eftin. :D)) Ps. pe la obor, ce ai tu.. e pe la 10-12 mii nebunaticule si mai primesti si un frigider cu masina de spalat :)))

:)

iaaaaaaaaaaaaaa`llllllllllllllllll ce zice omu` :D)) in schimbul asta supraevaluezi cam mult masina ta. eu am vandut 320d facelift cu 6500 euro asa ca Asa ca stimate domn, sau samsar, esti cam in pom cu preturile. Ps. Dar TU ? o.. SupraEstimezi? sau cum? :D)) aaaah... pardon.. am uitat ca are All Lines... vai de sanatatea ta de.... =))

NINJA LINE :lol:

Link to comment
Share on other sites

te-ar interesa un e46/316i, din 99 si 8 mii de la mine????

 

nu ms. in schimbul asta supraevaluezi cam mult masina ta. eu am vandut 320d facelift cu 6500 euro asa ca.

poate masina ta si in jur de 11.000 euro ar mai fi pe undeva pe aproape.

 

 

care e ultimul pret?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.