Jump to content

BMW M5 E60


fortdoe

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cand trece iarna asta si o sa pot sa o tin impecabila am sa mai pun niste poze, sper mai elcovente!

 

 

 

Ok. merci de apreciere. Gusturile sunt intotdeauna subiective!Insa asa ca explicatie de ce e odios interiorul. Doar pt ca este un E60 sau din alta cauza. Spun asta pt ca multi nu au indragit foarte tare interiorul de la E60. Dar asta de pe M5 ce are? Doar asa de discutie te intreb. Pozele nu sunt foarte reusite dar sa iti spun cate ceva. Bordul este din piele dar nu cum ai mai vazut pe E60. E cusut foarte elegant. Pana si airbagul de pasager e cusut nu dintr-o bucata ca la E60. Volanul e cusut in piele cu albastru si rosu. Panourile sunt din piele deasemenea cusute , din nou cum nu vezi pe E60. Scaunele sunt din piele alba. Plafonul si stalpii sunt din piele intoarsa de culoare neagra. Restul optiunilor care se vad in interior de la head up la tv chiar nu conteaza. Chiar si ornamentele din lemn dau un oarecare aer de eleganta!Cum spuneam gusturile nu se discuta!

Edited by fortdoe
Link to comment
Share on other sites

+1.

 

Si eu mi-as dori una.... dar costurile de intretinere, casco, consum sunt prohibitive.

 

 

@fortdoe: Uite una ca a ta. Dar acolo infrastructura rutiera iti permite sa folosesti masina la adevarata ei valoare:

 

Masina ta e primul E60 care il vad cu bord cu piele. Arata super.

Parerea mea este ca insertiile de lemn sunt in plus la interior, un AluCube ar fi aratat mult mai bine.

Link to comment
Share on other sites

+1.

 

Si eu mi-as dori una.... dar costurile de intretinere, casco, consum sunt prohibitive.

 

 

@fortdoe: Uite una ca a ta. Dar acolo infrastructura rutiera iti permite sa folosesti masina la adevarata ei valoare:

 

Masina ta e primul E60 care il vad cu bord cu piele. Arata super.

Parerea mea este ca insertiile de lemn sunt in plus la interior, un AluCube ar fi aratat mult mai bine.

 

Nu e chiar asa rau cu intretinerea. Casco nu e obligatoriu! Iar restul e mai scump ca la un E60 dar nu de speriat. Asa ca da-i bataie! Oricum daca o tii asa ca a 2 masina, adica nu o omori prea tare prin Romanica nu e bai.

Edited by fortdoe
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Cam asa e! Am iesit mai putin spre deloc! e naspa tare pe zapada chiar si cu anvelope de iarna! Nu e pt zapada cu toate sistemele pe care le are. Prea multa putere cred si nu e nici o placere , ci doar stres. Asa ca pe timpul iernii e mai bun un 525d!Merg tare relaxat!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Acum pe timpul iernii are jante pe 18". Oricum cum am mai spus, nu e o masina sa mergi cu ea pe polei sau cand e zapada prea multa! Trebuie sa fii atent prea mult si este stresant! In rest astept vara! Edited by fortdoe
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.