Jump to content

BMW M5 E60


fortdoe

Recommended Posts

E cam rau in Suceava cu drumurile dar asta este ce sa facem. Mergem inainte. Masina are 76000. Sper sa nu am probleme prea mari. Cat despre costurile de intretinere ce sa spun. Cand te gandesti sa achizitionezi o masina, orice masina ar fi, iei in considerare si aceste costuri si ti le asumi. In rest nu mai conteaza.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E cam rau in Suceava cu drumurile dar asta este ce sa facem. Mergem inainte. Masina are 76000. Sper sa nu am probleme prea mari. Cat despre costurile de intretinere ce sa spun. Cand te gandesti sa achizitionezi o masina, orice masina ar fi, iei in considerare si aceste costuri si ti le asumi. In rest nu mai conteaza.

 

frumos,sa o conduci cu placere si respect ptr cuvintele de mai sus :)

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru masina, doar un adevarat pasionat si-ar lua un M5 la mana a doua, avand in vedere ce costuri suplimentare ar putea implica. Ai respectul meu.

 

Foarte misto numarul :lol:

 

 

 

La faza cu numarul de inmatriculare m-ai felicitat pe mine :) . I-am sugerat eu numarul asta , macar am contribuit si eu cu ceva :)

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

de ce iti sta Check Engine aprins ?

 

intreb, nu din carcoteala aiurea, doar ca la mine (la m6 adica), cu contactul pus in prima pozitie, stateau toate aprinse, in a doua se stingeau (inclusiv check engine) :)

 

cel putin asa imi amintesc...

 

PS: sper ca ai retinut sfaturile mele din primul post... eu m-am lovit de treaba cu uleiul si a fost foarte neplacut. :lol:

post-669-1263495750_thumb.jpg

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Alex nu stiu in ce tara traiesti tu, dar eu stau in Romanica. Praful e la el acasa si cum am lipsit 1 luna din tara m-am gandit ca ar fi ok sa fac ceva in sensul asta. Si de atacat nici pe departe. Ar trebui mai multa inventivitate pt asta. In rest multam celor care mi-au mai dat sfaturi. Sunt binevenite oricand.
Link to comment
Share on other sites

Super masina, sa ai parte de ea. Daca nu ma insel, era pe autovit anul trecut cu numar de Bihor.

 

Mi se pare cam ciudat ca are "562' cai din chip, din ce am vzut p m5board, pt asa valori schimbi mai multe, admisie, evacuare completa , catalizator.

 

Daca erau pe 19-20 inch rotile, poate ti le luam eu. Cred ca 21 iti rupe de tot rinichii..

Edited by dvdcore
Link to comment
Share on other sites

Nop masina nu este de vanzare. Cel putin nu inca. Rotile pe 21 sunt destul de ok. Merg pe normal cu ea si nu e chiar asa mare problema. Singura problema este ca mi-e mila de roti in sine. In orasul unde stau eu nu avem strazi mai deloc si merg mai mereu in stres sa nu le distrug. Si la cati bani costa ar fi chiar pacat. Rotile astea ar merge ok in Bucuresti in Cluj sau eu stiu, alt oras unde mai exista si drumuri. Singurul lor avantaj este ca te tin tare bine pe strada. Si apropo de cai chiar ma gandesc sa ii schimb si evacuarea(Eisenmann) si catalizatorul si cred ca as mai castiga cate ceva.
Link to comment
Share on other sites

Si Hurricane de 750cp sa ai si tot nu iti ajung, totdeauna e loc de mai bine :) Oricum cu Eisenmann sau
ar suna fain tare, nu neaparat pt cp....

 

Da asta din filmulet are microfonul afara langa toba??

Ca, daca nu, mai bine dai pace, iti face capul banita :lol: ai masina doar de plimbari scurte, de acasa pana la psihiatru :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.